Uykusuzluktan geberiyorum

uzak-dur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
425
233
28
Arkadaslar 6 aylik bir oglum var gece surekli uyaniyo cigliklar atiyo ole aglamada degil basiyo cigligi artik bazen cildiracak gibi oluyorum ne yapmam gerek lutfen yardm edin

Canim ya gaz sancisi vardir ya biyerinde agri vardir (dis cikaricaktir ) bir dr git istersen eger bunlardan degilse yatirmadan once mutlaka ayetel kursi falan oku korkuyor olabilir nacizane fikrim

Yok canm ama agrisi olablr diorum her hafta doktordayiz valla inanki evden dsarida ckmyoruz durmadan hasta oluyorlar oglumda bobrek tasi varmis acaba omu diorum durmadan sallyorum

Yok canm ama agrisi olablr diorum her hafta doktordayiz valla inanki evden dsarida ckmyoruz durmadan hasta oluyorlar oglumda bobrek tasi varmis acaba omu diorum durmadan sallyorum
Canim bobrek tasi cok aci veriyormus ozellikle usuttugu zaman benim esimde vardi koca adamin agridan agladigini biliyorum ki seninki daha kucucuk bebis nasil dayansin tedavisi vardir ne dedi dr

Bilmyorum cnm 3 aylik ilac tedavisi olack snra lazer ile kiracaz demsler ins duzelir gercekten cokmu agrirmis ya

Benim oğlum da diş çıkaracağında geceleri çığlık çığlığa uyanırdı. Biz yetişkinlerde bile diş ağrımız gece azıyor bebeklerimiz ne yapsın. Gece ağrıkesici surup verin. ve bizim en büyük kurtarıcımız diş jeliyle gece dişetlerine masaj yapmanızı öneririm. Eğer diş problemi varsa çok rahatlıycaktır.

Benim oğlum da diş çıkaracağında geceleri çığlık çığlığa uyanırdı. Biz yetişkinlerde bile diş ağrımız gece azıyor bebeklerimiz ne yapsın. Gece ağrıkesici surup verin. ve bizim en büyük kurtarıcımız diş jeliyle gece dişetlerine masaj yapmanızı öneririm. Eğer diş problemi varsa çok rahatlıycaktır.
.

Yok cnm dış Jeli dişleri erken çürütüyor kullanma istyosan doktoruna sor bn papatya yağı öneririm çok iyi

X