Uyuz hakkında bilgisi olanlar yardım edermisiniz

Bu Son Olsun

Kız çocuklarını dokunmadan sev
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2015
2.139
1.244
Aylar önce uyuz tedavisi gördük yazmıştım yine buraya ama sonrasında egzemaya döndü bu seferde bunun için ilç kullanırken şimdi geri kaşınıyoruz 2 çocuğum ve ben elimde hiç bişey yok ama çocuklarımda sivilce gibi çıkıyor bende ise kaşıdıgım yerde tek sivilce oluyor uyuz geri mi geldi geldiyse nasıl kurtulacak çocuklarımı nasıl kurtarıcam biri 8 aylık biri 4 yaşına gircek bilgisi olanlar uyuz geçirenler lütfen bana bi bilgi versin doktor randevusu bulamıyorum özel de yok başka şehire özele gidiyorum oda çok zor oluyor

Aylar önce uyuz tedavisi gördük yazmıştım yine buraya ama sonrasında egzemaya döndü bu seferde bunun için ilç kullanırken şimdi geri kaşınıyoruz 2 çocuğum ve ben elimde hiç bişey yok ama çocuklarımda sivilce gibi çıkıyor bende ise kaşıdıgım yerde tek sivilce oluyor uyuz geri mi geldi geldiyse nasıl kurtulacak çocuklarımı nasıl kurtarıcam biri 8 aylık biri 4 yaşına gircek bilgisi olanlar uyuz geçirenler lütfen bana bi bilgi versin doktor randevusu bulamıyorum özel de yok başka şehire özele gidiyorum oda çok zor oluyor
Ben size daha önce de yazmıştım biz kurtulduk diye benim de bebeğim 9 aylık. 3 aylıkken yakalanmıştı. Son gittiğimiz prof Dr bitkisel bir losyon yazdı onunla kurtulduk isterseniz deneyin demiştim. O losyonu denediniz mi

Ben size daha önce de yazmıştım biz kurtulduk diye benim de bebeğim 9 aylık. 3 aylıkken yakalanmıştı. Son gittiğimiz prof Dr bitkisel bir losyon yazdı onunla kurtulduk isterseniz deneyin demiştim. O losyonu denediniz mi
Evet verdi onu da kullandık wiskonson pomad da kullandık hatta egzema olduk sonra geri uyuz geldi

Ben size daha önce de yazmıştım biz kurtulduk diy benim de bebeğim 9 aylık. 3 aylıkken yakalanmıştı. Son gittiğimiz prof Dr bitkisel bir losyon yazdı onunla kurtulduk isterseniz deneyin demiştim. O losyonu denediniz mi
Merhaba bende uyuz oldum ne kullandıysam geçmiyor ve hamileyim kullandığınız losyonda nasıl kurtuldunuz ne kadar sürede sanırım bebeklerinize kullandıysanız bende kullanabilirim lütfen bana ilacın ismini tarifini verebilir misiniz çok zor durumdayım

Merhaba ayni durumdayiz konusabilirmiyiz mesaj atarmisinizzz

Bana biri tavsiye etti bir losyonu sckabeks naturaren onu deneyebilsinuzz

X