Çocuk Hastalıkları Uyuz kurtarın

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Mrb eczaneden yapılan krem etkıs7 olduöı
Evet oldu. Ama niz kaşınmaya devam ettik 3. Kez başka dr gittik ve bu kaşınmaların normal olduğunu söyledi o kadar ilaç sürdük ki normal olarak cilt tepki verdi. Ayrıca bende yağ bezesi gibi ufak ufak sarkıtlar vardı.onlar bile sürdüğüm karışım ilaçtan dolayı hava aldırmadığı için düştü.eşimle ben atlattık ve oğlumuza hiç bulaştırmadan kurtulduk hamdolsun.

Ya kızım uyuz bulaştı başta doktor alerji dedi sonradan uyuz ilaç kullan kullan geçmiyor kızımı öyle görünce ölüyorum pıskolojım bozuldu ağla ağla oldum yardım edin allah askına
Geçmiş olsun kardeşim ve kızı annemle yaşıyolar ufaklığa annemden uyuz geçti bendeki reçete 3 aylıkdan itibaren kullanılıyo ve kesin çözüm hatta düzcede uyuz bılaşan birine bile verdim bu reçeteyi doktora yazdırırken doktor bile almış reçeteyi gelen hastalara yazayım diye bu dertten bu eczanede yapılan özel bi karışım ve kesin çözüm isterseniz reçeteyi atarım size bu reçete cerrahpaşada bi prof dr tarafından yazıldı ve bizim çocuk çok beterdi çok zor bi durum ama çok şükür kurtuldu darısı size tabi aynı zamanda evdeki ve eve devamlı giren herkez uygulucak herşey 60 derecede yıkanacak yıkanmayanlar poşet ağzı bağlı 3 gün halılara kadar yıkatıcan heryeri beyaz sirkeyle sildik Allah tez zamanda kurtarsın çok zor biliyorum

Son düzenleme:
Geçmiş olsun kardeşim ve kızı annemle yaşıyolar ufaklığa annemden uyuz geçti bendeki reçete 3 aylıkdan itibaren kullanılıyo ve kesin çözüm hatta düzcede uyuz bılaşan birine bile verdim bu reçeteyi doktora yazdırırken doktor bile almış reçeteyi gelen hastalara yazayım diye bu dertten bu eczanede yapılan özel bi karışım ve kesin çözüm isterseniz reçeteyi atarım size bu reçete cerrahpaşada bi prof dr tarafından yazıldı ve bizim çocuk çok beterdi çok zor bi durum ama çok şükür kurtuldu darısı size tabi aynı zamanda evdeki ve eve devamlı giren herkez uygulucak herşey 60 derecede yıkanacak yıkanmayanlar poşet ağzı bağlı 3 gün halılara kadar yıkatıcan heryeri beyaz sirkeyle sildik Allah tez zamanda kurtarsın çok zor biliyorum
Receteyi alabilir miyim bende😏 6 aylık kızım var onada bulaştı😏

Merhabalar reçeteyi benimle de paylaşabilir misiniz lütfen 6 aylık bebeğimle çok zor durumdayız acil yardımlarınızı bekliyorum

Ya kızım uyuz bulaştı başta doktor alerji dedi sonradan uyuz ilaç kullan kullan geçmiyor kızımı öyle görünce ölüyorum pıskolojım bozuldu ağla ağla oldum yardım edin allah askına
Merhabalar reçeteyi benimle de paylaşabilir misiniz lütfen 6 aylık bebeğimle çok zor durumdayız acil yardımlarınızı bekliyorum

Bir dönem ciddi bir salgın vardı, uyuz olmayan kalmadı. Biz ciddiye doktoruna yapma ilaç yazdırmıştık. Üç gün yıkanmadan her gün tekrarlayarak ilaç sürdük. Üç gün de kükürtlü krem süründük yıkanmadan bekledik. Kesin çözüm, ancak çamaşırları 60 derecede yıkamayı ihmal etmeyin. Evdeki herkes tedbir amaçlı ilaç kullansın.

arkadaşlar fazla girmiyorum eğer isteyen olursa mesaj atsın bana görünce atıyorum reçeteyi herkese geçmiş olsun inşAllah

Yemin ederim bende öyleyim 4 aylık oğlum var artık her altını değiştirdiğim ağlıyorum 1 aydır denemediğim kalmadı piskolojım Alt üst oldu

Merhaba bende ulasmaya calisiyorum receteyi benimlede paylasirmisiniz insallah gorursunuz mesajimi cok acil lazim losyonlar denedim ama olmadi yardimlarinizi bekliyorum:KK43:

Merhaba bende ulasmaya calisiyorum receteyi benimlede paylasirmisiniz insallah gorursunuz mesajimi cok acil lazim losyonlar denedim ama olmadi yardimlarinizi bekliyorum:KK43:
Merhabalar efendim. Benim bebeğime İstanbul avcılar Anadolu hastabesinde ki cildime doktoru yanlış teşhis koymuş kullandığımız ilaçlar yüzünden bebeğimin kafası komple yara oldu. Uyus kafada olmazmış. Bizim sadece kafasında 2 tane sivilce gibi su toplamış yara vardı. Doktorun yanlış teşhisi üzerine kafası komple yara oldu. Uyuş tedavisi uyguladı fakat daha sonra Ermeni Rum hastanesine gittik orada ki cildiyle doktoru kafada uyus olmaz bu şekilde hiç olmaz dedi. Bir çok araştırma ve özel hastaneye gittik hala bebeğimin kafasında ki yaralara çözüm bulamadık. Allahım size de tez zaman da şifa versin gerçekten çok zor hele ki çocuk ve bebek olunca

X