Uyuz salgını, uyuz oldum :(

Geçmiş olsun
Sadece döküntüden uyuz oldugunuzu mu söyledi? Büyüteçli bişeyle bakınca bunların tünelleri görünüyormuş çünkü bakması lazım kesin uyuz demek için. Baktı mı bununla? Hem batma kaşıntı, kırmızı kırmızı benekler, sıcak suyla yıkanınca artan kaşıntı, kaşınınca patlayan içi sulu benekler, gece uykudan uyandıran kaşıntı falan mı var? Sadece döküntüden kaynaklı uyuz olur m? Bi vücudunuzu nemlendirin bakalım kaşıntı yoksa uyuz da yoktur. Genelde gece kaşıntısı olur

Arkadaşlar iyi akşamlar
Bugün özel dermotolaga gittim (devlette sıra yok) kolumda küçük bir döküntü vardı ama anlamıştım farklı olduğunu uyuz başlangıcı dedi :KK43:

1 ay önce sadece şehirler arası otobüse binmiştim 2 saatlik oradan kaptığımı düşünüyorum
Kewelleda verdi dr. ama çoğu kişi bu losyonların işe yaramadığını 1 yıldır kaşındıklarını yazıyorlar
evde ne var, ne yok yıkıyorum şuanda beyaz sirke aldım, zaten titiz sayılacak biriyimdir çok kötü hissediyorum çocuğuma geçti mi bilmiyorum 🤷‍♀️
Atlatan var mı, nasıl kurtuldunuz? nolur yardım edin😢 alerjik bir bünyeye sahibim kaşıma döngüne girersem hastanelik olurum :KK43:
merhaba seneler önce üni okuduğum şehirde bende uyuz kapmıştım fakat döküntü vs yoktu kızarıyodu kaşıdığım yerler böyle uzun tünel gibi o kızarıklar görünüyodu. herhangi bir döküntü yaşamadım ben bunu söylemeye geldim. acaba başka birşey olabilir mi?

Geçmiş olsun
Sadece döküntüden uyuz oldugunuzu mu söyledi? Büyüteçli bişeyle bakınca bunların tünelleri görünüyormuş çünkü bakması lazım kesin uyuz demek için. Baktı mı bununla? Hem batma kaşıntı, kırmızı kırmızı benekler, sıcak suyla yıkanınca artan kaşıntı, kaşınınca patlayan içi sulu benekler, gece uykudan uyandıran kaşıntı falan mı var? Sadece döküntüden kaynaklı uyuz olur m? Bi vücudunuzu nemlendirin bakalım kaşıntı yoksa uyuz da yoktur. Genelde gece kaşıntısı olur
Merhaba evet büyüteçle baktı bir kaç tünel gördü çok başlarında daha yeni dedi
ben pimpirikli olduğum için hemen soluğu dr.da aldım
Kaşıntı vs yok bir şey geziyor hisssi var
Evdekilerede losyon sürdüm umarım geçmemişti
Aşırı salgın var kıyafet vs denememek lazım 🙄

Arkadaşlar iyi akşamlar
Bugün özel dermotolaga gittim (devlette sıra yok) kolumda küçük bir döküntü vardı ama anlamıştım farklı olduğunu uyuz başlangıcı dedi :KK43:

1 ay önce sadece şehirler arası otobüse binmiştim 2 saatlik oradan kaptığımı düşünüyorum
Kewelleda verdi dr. ama çoğu kişi bu losyonların işe yaramadığını 1 yıldır kaşındıklarını yazıyorlar
evde ne var, ne yok yıkıyorum şuanda beyaz sirke aldım, zaten titiz sayılacak biriyimdir çok kötü hissediyorum çocuğuma geçti mi bilmiyorum 🤷‍♀️
Atlatan var mı, nasıl kurtuldunuz? nolur yardım edin😢 alerjik bir bünyeye sahibim kaşıma döngüne girersem hastanelik olurum :KK43:
Ben 2 sene önce muhtemel magazada kıyafet denemekten oldum.
Cünkü benden baska kimsede yoktu
O igrenc kükürtlü kremi kullanıp, evi günlerce yüksek buharlı makinelerle temizlendim
Bu aylarca uyuz tedavisi aldım diyenlere sasırıyorum cünkü 5 günde tamamiyle gecti

O igrenc kükürtlü kremi kullanıp, evi günlerce yüksek buharlı makinelerle temizlendim
Bu aylarca uyuz tedavisi aldım diyenlere sasırıyorum cünkü 5 günde tamamiyle gecti
Herkes sizin kadar mikemmel ve ulvi degil diyedir o

Ben 2020de olmuştum o ilaç bende işe yaramıştı çok ilginç ki bende olup eşime hiç bulasmamisti nerdeyse 2 3 hafta çektim. Evdeki her şeyi en az 60 derecede yıkıyor o ilacı her yerime sürüyordum maalesef çok zor bir şey

Herkes sizin kadar mikemmel ve ulvi degil diyedir o
Cilt uzmanları harfiyle tüm söylenenlere uyduktan sonra 3-5 gün icinde gectiğini söylüyor.
Bunun ulvi yada mükemmellikle ilgiisi olmadıgı gibi, bunu kullanarak kücük aklıyla laf sokmaya calısmak cok komik. Sen simdi minik aklınla laf mı soktun yerim seni ya 🤣

wilkinson krem miydi acaba kullandığınız krem sizde alerji egzama tarzı şeyler yaptı mı kullanım sonrası inşallah bizim ki çabucak geçer zira 2 gündür arınma geceleri, gündüzleri köpürt beni Pakize modunda bitap düştüm :KK43:

Ben 2020de olmuştum o ilaç bende işe yaramıştı çok ilginç ki bende olup eşime hiç bulasmamisti nerdeyse 2 3 hafta çektim. Evdeki her şeyi en az 60 derecede yıkıyor o ilacı her yerime sürüyordum maalesef çok zor bir şey
O ilaç dediğiniz kwelleda mı?
Çoğu kişi işe yaramıyor diyor
İnşallah geçiriri

O ilaç dediğiniz kwelleda mı?
Çoğu kişi işe yaramıyor diyor
İnşallah geçiriri
E nabızdan bakacağım size yazacağım
İsim hic hatırlamıyor ama dus jeli ile değil kükürtlü sabun ile yıkayın ve söle söylim biz 2 kisiydik. Perdeleri dahi söküp 3 gün çuvallarda bekletip yıkadık yastık kıyafet aralıksız önce 2 gün beklet sonta yıka
Bizde cok hızlı ise yaradı , sosyete uyuzu deniyormus🤣 sosyetesine tükürdügüm
Ve ben nacizane tavsiyem bunarlı temizleyiciler var ya onlardan alın heryere herseye sıkın belkide o yüzden cabuk atlattık
Ama psikolojik kasıntısı 1 ay sürdü

wilkinson krem miydi acaba kullandığınız krem sizde alerji egzama tarzı şeyler yaptı mı kullanım sonrası inşallah bizim ki çabucak geçer zira 2 gündür arınma geceleri, gündüzleri köpürt beni Pakize modunda bitap düştüm :KK43:
Baktım simdi wilkonson 12,5 yazıyor
Egzama yapmadı da kızarıklık oldu. Bu yeni tip uyuzlar caabuk olup çabuk geciyormus
Siz herseyü direk sakın yıkamayın , 2 gün oksijen kesilecek sonra yıkanacak yıkanmayan yerler icin buhar sıkın
Gecmeyexek gib geliuor insana ama tam anlamıyla temizleyin evi hemen gececek
Köpürt beni pakize mode devam 😬😀💞

Baktım simdi wilkonson 12,5 yazıyor
Egzama yapmadı da kızarıklık oldu. Bu yeni tip uyuzlar caabuk olup çabuk geciyormus
Siz herseyü direk sakın yıkamayın , 2 gün oksijen kesilecek sonra yıkanacak yıkanmayan yerler icin buhar sıkın
Gecmeyexek gib geliuor insana ama tam anlamıyla temizleyin evi hemen gececek
Köpürt beni pakize mode devam 😬😀💞
Sonunda sosyetik oldum desenize 🤣
Anca bu kadar sosyetik olabiliriz değilmi 🥲
Wilkinson çok kuvvetliymiş alerjim olmasa direk kullanacağım ama korkuyorum şuan evi kırklama modundayım beyaz sirke kokusunu oksijen olarak soluyorum buhar dışında her şeyi yaptım o makinalara bakayım şimdi netten
Teşekkür ederim bilgiler için 🙏💜

Sonunda sosyetik oldum desenize 🤣
Anca bu kadar sosyetik olabiliriz değilmi 🥲
Wilkinson çok kuvvetliymiş alerjim olmasa direk kullanacağım ama korkuyorum şuan evi kırklama modundayım beyaz sirke kokusunu oksijen olarak soluyorum buhar dışında her şeyi yaptım o makinalara bakayım şimdi netten
Teşekkür ederim bilgiler için 🙏💜
Bu arada karcher fln pahalı olanlara gerek yok buhar makinesinde en simple i en ucuzuydu benimki
Ya wilkonson sürün dayanın carcabuk gecsin
bide yıkanmamsuyunuza sirke koyun
Canınızı sıkmayın
Bi sürede mağaza da kıyafet denemeyin olur mu en yüksek bulas oralardan oluyormus

Bende zor atlattim.evde kisir bir.donguye girmisti birimiz kurtuluo digerinden fekrar kapiyordu.bir cok ilac kullanndik yaZarsam destan olur psikolojik cokjntubyasadim ve enson 3 gun kweleda bir hafta sonra 3 g7n kweleda 3 hafta 1 gun kweleda 4 hafta 1 hmgun kweleda ve sıkı bir temzilikle kurtuldum.mesela ayni kyafet ayakkabilar 1 hafta giyilmiyevek yataklar ters cevrikicek 60 derevede yikanamayanalr agzi kapali poaetlerde 10 gun duracak.gecmis olsun herkese

Bende zor atlattim.evde kisir bir.donguye girmisti birimiz kurtuluo digerinden fekrar kapiyordu.bir cok ilac kullanndik yaZarsam destan olur psikolojik cokjntubyasadim ve enson 3 gun kweleda bir hafta sonra 3 g7n kweleda 3 hafta 1 gun kweleda 4 hafta 1 hmgun kweleda ve sıkı bir temzilikle kurtuldum.mesela ayni kyafet ayakkabilar 1 hafta giyilmiyevek yataklar ters cevrikicek 60 derevede yikanamayanalr agzi kapali poaetlerde 10 gun duracak.gecmis olsun herkese
Çok teşekkür ederim yani 2 aydan fazla mı sürdü ?
Şimdi tamamen atlattınız
Bana da dr kewellada yazdı çok alerji falan yaptı mı çocuklara ya da size?
Kafam da bir şey geziyor hissi var şuan bu losyonla atlatmanıza sevindim işe yaramıyor diyorlar

2 ay mı sürdü sizin :KK43:
Oha
Evde kac kisi yaşıyorsunuz?

X