Uzak mesafe-buluşma sorunu

lavitabella1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
1.008
1.199
merhaba dert değil biliyorum ama çok sinirm bozuldu paylaşmak istedim sizinle . sevgilimle İstanbul’da yaşıyoruz .ben Beylikdüzü tarafında o da Levent ye yaşadığı için uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz gibi .
Genelde buluştuğumuz yerler Sirkeci Beşiktaş Şişli Üsküdar gibi merkezi yerle ve ona da yakın oluyor haliyle .evimm uzak olduğu için ben de neredeyse 1.5 saat yolda oluyorum .
İlk defa Beylikdüzü tarafında bi kafede buluşmak
İstedim ama mırın kırın etti gözünde büyüdü yol. Şaştım kaldım beni sevmiyor mu acaba sorguluyorum şu an .

Sevip sevmeme konusuna bir şey diyemem ama siz onun için böyle yol gidiyor ona yakın olmasını tercih ederek fedakarlık yaptıkça partneriniz böyle olmaya devam edecek.

Bırakın bakalım gitmeyin bir kere de o gelsin. Sizin olduğunuz yere gelmiyorsa böyle söyleniyorsa herkes kendi yoluna. Fedakarlıkta eşit şekilde olmalı.

sevmiyor. siz neden gitmek istemezsiniz mesela? sevmezseniz yeterince 1.5 saat yol çekmezsiniz dimi?

insanlar sevgilileri için kaç saat yol gidip şehir değiştiriyor
Biz öncesinde ayrı şehirlerdeydik yanıma gelirdi hep . Benim tarafta pek gezilecek yer yok farkındayım ama ilk defa dedim bu tarafa gel diye :KK43:

Sevip sevmeme konusuna bir şey diyemem ama siz onun için böyle yol gidiyor ona yakın olmasını tercih ederek fedakarlık yaptıkça partneriniz böyle olmaya devam edecek.

Bırakın bakalım gitmeyin bir kere de o gelsin. Sizin olduğunuz yere gelmiyorsa böyle söyleniyorsa herkes kendi yoluna. Fedakarlıkta eşit şekilde olmalı.
Haklısınız gezilecek taraflar hep ona yakın :/ orta yer de Florya falan buluşuyoruz bazen ama tepkisi üzdü beni cidden

Sizi sisliye getirene kadar totosunu kaldırıp metrobüse biniversin paşam... sevdiğini düşünmüyorum, seven insan özellikle seven erkek mesafeleri dert etmez. Sanırsın fizandan geliyor.
Ay valla öylee söyledim zaten ben nasıl geliyorsam sen de gelebilirsen bi senin canın tatlı değil .

merhaba dert değil biliyorum ama çok sinirm bozuldu paylaşmak istedim sizinle . sevgilimle İstanbul’da yaşıyoruz .ben Beylikdüzü tarafında o da Levent ye yaşadığı için uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz gibi .
Genelde buluştuğumuz yerler Sirkeci Beşiktaş Şişli Üsküdar gibi merkezi yerle ve ona da yakın oluyor haliyle .evimm uzak olduğu için ben de neredeyse 1.5 saat yolda oluyorum .
İlk defa Beylikdüzü tarafında bi kafede buluşmak
İstedim ama mırın kırın etti gözünde büyüdü yol. Şaştım kaldım beni sevmiyor mu acaba sorguluyorum şu an .

İstanbul için 1.5 saat normal. Niye ikinize eşit uzaklıkta avm de buluşmuyorsunuz? Böyle bir sürü avm var. Gezilecek yerde çok var. Üsküdar ikiniz için de uzak.

Beylikdüzü’nde oturan bir arkadaşımın sevgilisi metrobüste onunla Beylikdüzü’ne gidip sonra Mertere kendi evine dönüyor. Yine Beylikdüzü’nde oturan bir arkadaşımın eşi sevgililerken arabayla onu evinin önünden alıp başka bir semte gidip dönüşte de evine bırakıyordu. Demem o ki yapan yapıyor, sizi görmek için bir seferlik 1 buçuk saatlik yol gözünde büyüyen adamdan bir halt olmaz kusura bakmayın.

Beylikdüzü’nde oturan bir arkadaşımın sevgilisi metrobüste onunla Beylikdüzü’ne gidip sonra Mertere kendi evine dönüyor. Yine Beylikdüzü’nde oturan bir arkadaşımın eşi sevgililerken arabayla onu evinin önünden alıp başka bir semte gidip dönüşte de evine bırakıyordu. Demem o ki yapan yapıyor, sizi görmek için bir seferlik 1 buçuk saatlik yol gözünde büyüyen adamdan bir halt olmaz kusura bakmayın.
Alıştırdım galiba onu .öncesinde farklı şehirlerdeyken hep gelirdi yanıma ama şimdi değişen bi şeyler oldu sanırım

Ay valla öylee söyledim zaten ben nasıl geliyorsam sen de gelebilirsen bi senin canın tatlı değil .
Eşimle sevgiliyken bizde Eminönünde falan buluşurduk çünkü o Beylikdüzü'nde yaşıyordu ben Kocaeli'de 😹 bazen arabayla eve bırakıp geri dönerdi, bazende ben Marmara parka gelirdim. Surekli bir kişi fedakarlik yapmamalı. Sahsen erkek daha çok fedakarlık yapsın 😂

X