Uzak şehirden evlenme kararı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bushra12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
1
-6
Merhaba. İki haftadır aklımı meşgul eden bir durum var. 7- 8 ay online olarak tanışıp konuştuğum bir arkadaşım beni daha yakındam tanımak istedigini, benden hoşlandığını söyledi.Henuz yüz yüze görüşmedik. Ben Konya da yaşıyorum. O Maraşta. Evlilik durumunda orada çakılı kadroda olduğu için Marasta yaşamamız gerekecek. Ben biraz ilerisini düşünüyorum. Sehir değiştirmek biraz tedirgin ediyor. Yeni şehir, iş, evlilik hayatına alışmak.. Cok kolay adapte olan birisi değilim. Simdiye kadar hep Konya sınırları içerisindeydim. Tum cevrem, ailem burada. Öte yandan karakterini de beğendiğim düzgün, efendi, uyum sağlayâbilecegim, kafa dengi ve eş olarak görebileceğim birisi, . Bir şans vermeli miyim bilemiyorum. Sizin yorum ve düşünceleriniz nedir ?

Öte yandan karakterini de beğendiğim düzgün, efendi, uyum sağlayâbilecegim, kafa dengi ve eş olarak görebileceğim birisi, . B

Yüzünü gormediginiz biri icin fazla iddiali kararlar vermişsiniz. Önce bir "gercekten" birbirinizi taniyin sonra bunlari dusunun derim.

Ağaç gibi yaşayan insanlara evlilik için şehir degistir diye tavsiye vermem ben artik bir süre o ilk heyecanlar gecince ağlamaya başliyorlar ailem, arkadaslarim, komşu yok diye. Karsidaki insana da zehir etmeyin hayati boşuna.

Çok çok iyi düşün her şeyi etraflıca düşün derim. İnternetten tanımak hiç tanımamak olabiliyor. Büyük bir kumar . Çok büyük risk. Aman duygularınıza kapılıp sürüklenmeyin bazen geri dönüşü olmayabiliyor. Geriye kalan pişmanlıklar.. Kendi şehrinizden memnunsanız hele 10 kat fazla düşünün ki sonrasında üzülmeyin..

Merhaba. İki haftadır aklımı meşgul eden bir durum var. 7- 8 ay online olarak tanışıp konuştuğum bir arkadaşım beni daha yakındam tanımak istedigini, benden hoşlandığını söyledi.Henuz yüz yüze görüşmedik. Ben Konya da yaşıyorum. O Maraşta. Evlilik durumunda orada çakılı kadroda olduğu için Marasta yaşamamız gerekecek. Ben biraz ilerisini düşünüyorum. Sehir değiştirmek biraz tedirgin ediyor. Yeni şehir, iş, evlilik hayatına alışmak.. Cok kolay adapte olan birisi değilim. Simdiye kadar hep Konya sınırları içerisindeydim. Tum cevrem, ailem burada. Öte yandan karakterini de beğendiğim düzgün, efendi, uyum sağlayâbilecegim, kafa dengi ve eş olarak görebileceğim birisi, . Bir şans vermeli miyim bilemiyorum. Sizin yorum ve düşünceleriniz nedir ?
Bence her iki tarafın ailesine uzak bir yerde yaşamak ilişkinin geleceği için en iyisi

Henüz yüzyüze görüşmesinin ve bunu mu dert edindiniz?

Ailemden uzakta yaşıyorum ve bazı zamanlar çok zorlanıyorum, özellikle hasta olduğumda yada canım sıkkın olduğunda keşke ailem olsaydı diye düşünüyorum:KK43:

Merhaba. İki haftadır aklımı meşgul eden bir durum var. 7- 8 ay online olarak tanışıp konuştuğum bir arkadaşım beni daha yakındam tanımak istedigini, benden hoşlandığını söyledi.Henuz yüz yüze görüşmedik. Ben Konya dagit yaşıyorum. O Maraşta. Evlilik durumunda orada çakılı kadroda olduğu için Marasta yaşamamız gerekecek. Ben biraz ilerisini düşünüyorum. Sehir değiştirmek biraz tedirgin ediyor. Yeni şehir, iş, evlilik hayatına alışmak.. Cok kolay adapte olan birisi değilim. Simdiye kadar hep Konya sınırları içerisindeydim. Tum cevrem, ailem burada. Öte yandan karakterini de beğendiğim düzgün, efendi, uyum sağlayâbilecegim, kafa dengi ve eş olarak görebileceğim birisi, . Bir şans vermeli miyim bilemiyorum. Sizin yorum ve düşünceleriniz nedir ?
He evlen de ebenin hörekesini tersten gör.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X