Uzman Dr. M. Fatih Somuncu

İşinde uzman Fatih Somuncu hocama botox için gittim ve çok memnun kaldım.. Dogal ve kırışıksız olmak beni çok mutlu etti şiddetle tavsiye ederim 🌺 Ankara' nın en iyisi

İşinde uzman Fatih Somuncu hocama botox için gittim ve çok memnun kaldım.. Dogal ve kırışıksız olmak beni çok mutlu etti şiddetle tavsiye ederim 🌺 Ankara' nın en iyisi
Kesinlikle katılıyorum bende yıllardır gidiyorum botox,dudak dolgusu,mezoterapi gibi işlemler şiddetle tavsiye ederim çok memnun kaldım işlemler de o kadar doğal yaparki hiç farkedilmez.Aynı zamanda güler yüzlü bir ekip sıcak bir ortam herşey mükemmel

Dr.Fatih Somuncu'nun kliniğine botox ve cilt bakımı için gittim. Hem kendisi hem de ekibi güler yüzlü ve ilgililer. Daha önce farklı iki yerde botox yaptırmıştım fakat memnun kalmamistim çünkü kısa sürede etkisini kaybetmisti. Burada uygulanan iki uygulamadan da memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Fatih Hoca ve ekibinin samimiyeti ve güleryüzü her gittiğimde kendimi rahat hissetmemi sağladı. Uzun bir süredir ozon ve glutatyon tedavisine gidiyorum, yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Bende internetten bularak gittim, Uzman Dr Fatih Somuncu'yu araştırdım ve aldığım hizmetten uygulamalardan çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

Güler yüzlü, yakışıklı hocamızdan çok memnunuz. Dr. Fatih Somuncu’ yu ilk instagramdan buldum ve sonra işlemlere geldim. Eli çok hafif, arkadaşlarımı da yönlendiriyorum, onlar da çok memnun.

Medikal Estetik ve Bütüncül Tıp Uygulamaları

Yaptırmış olduğum ip askılama işleminden çok memnun kaldım, gerek uygulamadaki titizliği gerekse işlem sonrası takibi olsun her şeyinden çok memnun kaldım. Temiz güvenli bir klinik, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum Ayrıca ekip muhteşem, çok keyifli bir ortam.

Medikal Estetik ve Bütüncül Tıp
Klinikte herkes çok ilgili ve çok sıcakkanlı. Bizi burada rahat ettirmek ve iyi hissettirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Dr M Fatih Somuncu alanında çok bilgili ve gereksiz hiç bir işlemi öneriyor. Ben saç için prp, mezoterapi ve ozon tedavisi alıyorum. işlemlerden çok memnunum.

Doktor Mehmet Fatih Somuncu ya gittim. Dolgu, botoks,göz ve yüz mezoterapisi yaptırdım çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ederim.Fatih hocama ve ekibine çalışma arkadaşları, hemşire ve asistanlarına sonsuz teşekkür ederim.Enerjileri çok yüksek bir ekip.

Fatih Hoca ve ekibinin samimiyeti ve güleryüzü her gittiğimde kendimi rahat hissetmemi sağladı. Uzun bir süredir ozon ve glutatyon tedavisine gidiyorum, yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Değerli Dr Fatih Somuncu ve ekibine gördüğüm fibromiyalji tedavisi sırasındaki ilgiye teşekkür ederim.DİSİPLİNLİ VE SEVECEN BİR EKİP
SAYELERİNDE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM.
BENİM GİBİ AĞRIYLA BAŞI DERTTE OLANLARA TAVSİYE EDERİM.

Değerli Dr Fatih Somuncu ve ekibine gördüğüm fibromiyalji tedavisi sırasındaki ilgiye teşekkür ederim.DİSİPLİNLİ VE SEVECEN BİR EKİP
SAYELERİNDE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM.
BENİM GİBİ AĞRIYLA BAŞI DERTTE OLANLARA TAVSİYE EDERİM.
Bende aynı dertten muzdarip durumdayken gittim Fatih hocaya.fibromiyalji tedavi paketiyle başladım ve seanslarım tam bitmemiş olsa da hissedilir derecede etkisini gördüm. Yaşam kalitem arttı, sabahları vinçle kaldırılacak halde ağrı yüklü hareket edemez haldeyken,şimdi çok şükür sanki kuş gibiyim İyiki Fatih hocaya yolum denk geldi.kendisine ve melek yüzlü ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Fibromiyalji kafesinden kurtulmak isteyenlere diyorum ki o kafesin kilidinin anahtarı Fatih hoca da.özgürlüğe giden yolu biliyorsunuz artık.Rabbim herkese şifa versin.

Botoks uygulaması ve cilt bakımı için Fatih Hocamı tercih ediyorum çok memnunum, sıcak kanlı ve işini ciddiye alıp memnuniyete önem veren birisi, her şey için teşekkürler :)
Dr fatih somuncuya kazayaklarıma botoksa gitmiştim. Öncelikle hijyene çok dikkat edilen bir muayene, personelin ilgisi çok sıcak, güleryüzlü, hocamdan çok memnun kaldım. Gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

Kesinlikle katılıyorum bende yıllardır gidiyorum botox,dudak dolgusu,mezoterapi gibi işlemler şiddetle tavsiye ederim çok memnun kaldım işlemler de o kadar doğal yaparki hiç farkedilmez.Aynı zamanda güler yüzlü bir ekip sıcak bir ortam herşey mükemmel

Ben de Dr. Fatih Somuncu ya gittim. Gayet sıcak bir ortamı var, ilgi alaka süper. Gençlik aşısı yaptırdım cildim çok kuruydu ve etkisini gördüm gayet memnunum. Teşekkürler

Bilgi almak için aradığımça çok güzel ilgilendiler.Sorularımın yanıtlarını açık ve net bir şekilde aldım.Gitmeyi düşünüyorumm.Teşekkürler

X