uzman psikolog dilek çelebi çelik

Onlyyou874

Şirinenin güncesi
Kayıtlı Üye
2 Mart 2014
65
14
34
kızlar merhaba uzun zamandır çok büyük şeylerle sınıyor beni allah önce kocam kanser oldu atlattı çok şükür ama tam o sırada annem beyin ameliyatı geçirmek zorunda kaldı. tam bitti derken anneannem kanser oldu offf çok ağır şeyler yaşadım.bi de bu terör olayları derken sürekli beynimde sesler geliyor aklım sürekli film çeker gibi hikaye yazıyor durduramıyorum. bir arkadaşımın arkadaşı daha önce bu kadına gitmiş bağdat caddesinde çalışıyormuş giden var mı size de bir sorayım durduk yere zaman kaybı olmasın faydası olacaksa gideyim istiyorum o yüzden size bir sorayım dedim

Merhaba geçmiş olsun,bahsettiğiniz psikoloğu tanımıyorum ama erenköy sinir hastalıkları hastanesinin dr larının çok iyi olduğunu duydum üstelik sgk ile halledebiliyorsunuz.Büyük ihtimalle beyniniz sorunlardan arınmak için kendini farklı hikayelerde rahatlatmaya çabalayıp bi kaçış yolu arıyor.Bu konuda olumlama videoları farklı frekanstaki ses dalgalarıyla çok rahatlatıcı olabiliyor aslında bu videoların yaptığı şey beyninizin yapmak istediği ile aynı .. Pozitif düşünceler kendi değerinizi hatırlama ve farklı frekanslarla farklı dalga boyutlarına inip yardımcı olmak.. Umarım mümkün mertebe en hafifi de olsa ilaç kullanmadan kendi kendinize mutlu olur olumsuz geçmişi geçmişte bırakıp yarın gelecek güzel günlere bugünü iyi geçirerek hızlanmasına vesile olursunuz. Bunları yazarken herkesin derdi başetme şekli farklı olsa da , eşdeğer durumları yaşamış biri olduğumu da bilmenizi isterim.Sevgilerimle,

Valla erenköy için bende tam tersini duydum bizzat gidip yaşadım da doktorları abuk sabuk utuşturan ilaçlar veriyor psikologlar elinde telefon dinler gibi yapıyor zaten 15 dkdan fazla da seni tutmuyor tabsiyen için teşekkürler ama gidipte daha kötü hissettiğim bir deneyim oldu benim için

X