Bebek Beslenmesi üzüm suyu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

utkumuz

Üç prens annesi
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
2.800
1.545
arkadaşlar bebeğine üzüm suyu veren var mı? yani kuru siyah üzümü komposto yapıp suyunu içiren? oğlum 5 aylık sizce versem zararı olur mu,kan yapması açısından iyi olur diye düşünüyorum.ishal mi yapar kabız mı yapar diğer bir sorum da.

arkadaşlar bebeğine üzüm suyu veren var mı? yani kuru siyah üzümü komposto yapıp suyunu içiren? oğlum 5 aylık sizce versem zararı olur mu,kan yapması açısından iyi olur diye düşünüyorum.ishal mi yapar kabız mı yapar diğer bir sorum da.

canım ben ne yapar bılmıyorum ama ben sabahları kızım 6 aylık 5 aylıkken basladık sabah kahvaltısında kayısı kuş üzümü kuşburnunu kaynatıp kahvaltısını ısladı sureklı arada deyıstırıyorum sade kul üzmü kusburnu ıhlamur dahıl buna bu sekılde deyıstırerek yapıp verıyorum onun harıcınde arada kuru üzümden kayısı kompostusu yapıp dedığın gıbı suyunu ıcırıyorum ben kuvvetlı dıye korktum bıngıldak gelısımı yavas yavas kapanmalı ya zararı olurmu dedım doktorumuz hıcbır sekıde sorun olmıcağını söyledı sen bılırsın tabı yınede danısırsın doktoruna

yararından başka birşey yapmaz endişelenme gönül rahatlığıyla ver bebeğine,
ama her gün verirsen ishal yapabilir dönüşümlü olarak verirsen daha iyi olur.
afiyet olsun bebişine:KK56:

onun yerine üzüm pekmezi versen dahaiyi değil mi?

gorumcemın oğlunun dru 1 yasına kadar uzum vermeyin alerjen demiş.. yediği anda olmasa bıle ılerıde sebep olabılır demiş.. benımde oğlum 5 bucuk aylık vermıyorum pekmez ilave edıyorum meyve puresıne drumuzun tavsıyesıyle ama meyve olarak uzumu sormayı unuttum bence dra sormadan verme..

X