Uzun nişanlılık döneminin ardından evlenip mutlu olan var mı?

Behamer

tontin tinton
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
1.393
13
birbucuk yılı aşkın süredir nişanlıyım...nişanlımın ailesinden birinin önemli saglık sorunlarının iyileşmesini bekledikkk...tamm dedikk ki ocakta düğün yapalım hastalık tekrar ortaya çıktı... herseyimiz hazır bekliyoruzzz ama hastalık olunca insan bişey diyemiyor diger yandanda çeyizler üzerime üzerime geliyorr çok sıkıntılı bi süreç...suan konusulan mart sonu nisan bası ödüm kopuyo bi aksilik olacak diye....

aranızda böyle bi sürecten gecen var mı diye merak ettim yoksaaa bu konuda yalnızmıyımmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ben de 5-6 yıl falan sandım..1,5-2 yıl gayet normal...hem de sağlık varsa işin içinde...

Bende nişanlanalı 1.5 yıl oldu , düğünde temmuzda yani 2.yılda evleniyorum. Benimde birkaç aksilik yüzündn bu kadar uzadı. Ama uzaması aileler açısından sorunlar yaratıyo hep inşallah şu 5 ayı atlatabılrm kavgasız gürültsüz Allah'n izniyle :KK43:

bende nişanlanalı 1.5 yıl oldu , düğünde temmuzda yani 2.yılda evleniyorum. Benimde birkaç aksilik yüzündn bu kadar uzadı. Ama uzaması aileler açısından sorunlar yaratıyo hep inşallah şu 5 ayı atlatabılrm kavgasız gürültsüz allah'n izniyle :KK43:

kısmetse dugun olur da bu nişanlılık dönemi sıkıntıları ewlilige yansır mı yansırsa kötü olur

bende senin gibiyim şu dönem bi geçsin sorunsuz baska bişey istemiyırum

bide temmuzun kaçıydı sizin nişan???

ben senin arkadasın degilimmmmmm...benm konuma yorum yapmak zorunda da degilsin

bir bayana bu kadar kaba konuşmak hiç yakışmıyor..Sana yanlış birşey yazan mı oldu?Biz burada bir aileyiz tamam mı! !!!İşinize gelmeyen yorumlara kızıp,yorum yazma diyorsunuz,ama konu açıyorsunuz yani çocukça...tuhaf......

bir bayana bu kadar kaba konuşmak hiç yakışmıyor..sana yanlış birşey yazan mı oldu?biz burada bir aileyiz tamam mı! !!!işinize gelmeyen yorumlara kızıp,yorum yazma diyorsunuz,ama konu açıyorsunuz yani çocukça...tuhaf......

ben son sözümüü yazdımmm... Sana iyi aksamlar

aynı durumu yasayanlar yazsın diye konu açıyoruz alakası olmayan insanlar atlıyor sonrada konu konuşmadan kapanıyor ne sinir bozucu:KK53: bnm durumumla alakan yoksa uzaa git ne yorum yapıyorsun ki sinir insanlarrr:KK19::KK19::KK19:

sen bu tarzda bir insansan bence senin nişanlılığın da evliliğin de zor geçer...

1,5 yıl nişanlı kaldık biz ama borçlarımızın bitmesini bekledik yani en azından büyük bir kısmının eylülde de evlendik. Gayet mutluyum. 1.5 yıl uzun bir sürede değil canım takma kafana...

1,5 yıl nişanlı kaldık biz ama borçlarımızın bitmesini bekledik yani en azından büyük bir kısmının eylülde de evlendik. Gayet mutluyum. 1.5 yıl uzun bir sürede değil canım takma kafana...

sagol canım ya senin gibiler yazınca rahatlıyorum :))))

söyle düşünüyorum bası zor olan işin sonu kolay olur inşallah

canım flört kolay biz üç yıl flört ettik bişey anlamadım ama nişanlılık çok zor imişşş

evet, katılıyorum. nişanlanınca işin içine aileler akrabalar. herkesin ''ne zaman düğün sorusu'' bi yerden sonra insanı bıktırıyor. bir de nişanlınla ayrı şehirlerdeyseniz bazen arada sinirler de çok geriliyor. ben de 10 aydır nişanlıyım, kısmetse yaza düğün olacak ama o zamana kadar bile sağ sağlim bunu atlatıp atlamayacağımızdan emin olamıyorum. yan yana olsa anında çözülecek sorunlar aradaki mesafelerden dolayı büyük sorunlara sebep oluyor. bilmiyorum artık hakkımızda hayırlısı bekleyip görecez =)

X