uzun zaman geçti acaba doktoramı gitmeliyim?

burayı bulmam çok iyi oldu bir gün annelik hissini tadarsam hem adım adım deneyimli annelerin yardım ve desteğinede ihtiyacım olacak
heyecanımı maruz görün

sen yanlış anladın canım benim yaş derken sen kendi yaşını sorun etme anlamında dedim yani erken daha korkma allah büyüktür inşallah en kısa zamanda seninde benimde bizim gibi olanların hepsine allah hayırlı evlat versin sıkma canını olur inşallah

sen yanlış anladın canım benim yaş derken sen kendi yaşını sorun etme anlamında dedim yani erken daha korkma allah büyüktür inşallah en kısa zamanda seninde benimde bizim gibi olanların hepsine allah hayırlı evlat versin sıkma canını olur inşallah

inşallah 14 gözle sabahı bekliyorum arkadasıma msj çektim sabah birlikte gideceğiz sağlık ocağına test sonucuna güven olmuyor bakalım allah herkez için herşeyin hayırlısını nasip etsina.s.
:nazar:

amin canım bak dinlen heycanlanma tamammı ?sütünü iç yatağa gir düşünme hadi iyi geceler canım

fakirullah siirtte büyük bir türbedir peygamberimizin soyundan gelmektedir bizde onların soyundan geliyoruz inşallah allah onların hatırına versin hayırlı evlet nasip etsin

fakirullah siirtte büyük bir türbedir peygamberimizin soyundan gelmektedir bizde onların soyundan geliyoruz inşallah allah onların hatırına versin hayırlı evlet nasip etsin

amin bebeğim ya çok sağol sütümü içtim ama uykum yok ki :sm_cool:
heyecandan uyunmuyoki
suan dvd ye filim koydum heyecan duygusallık yaptı galiba filmi ağlaya ağlaya izliyorum sinirlerim boşaldı sanırım sana iyi geceler ben sabahcıyım ya :)
:kahve:
a.s.

merhaba tülaycım.benimde adetim 4 gün gecikti.ben 2 senedir bekliyorum daha olmadı.bir sürü operasyon geçirdim.benim hep böyle gecikiyor yinede her gecikmede ümitleniyorum.biliyorum gebe değilim zaten hiçbir belirti de yok.inşallah sen hamişsindir.allah hepimizin gönlüne göre versin.

merhaba tülaycım.benimde adetim 4 gün gecikti.ben 2 senedir bekliyorum daha olmadı.bir sürü operasyon geçirdim.benim hep böyle gecikiyor yinede her gecikmede ümitleniyorum.biliyorum gebe değilim zaten hiçbir belirti de yok.inşallah sen hamişsindir.allah hepimizin gönlüne göre versin.

ya inşallah gebe kalabilirsin bebeğim bilinmezki belkide bende hamile değilim sonuçta streste gebelikte gecikme yaratıyor belkide bende de öyle
sonuçta sadece adetim gecikti göğüslerim gergin acıyor ama adet öncesi olabiliyor bilmiyorum sadece gebelik testi yaptım 2 çizgiydi ama biri diğeri kadar koyu değildi :KK43:
ondan süpelendim allah hepimizin gönlüne göre versin bebeğim allah yardımcın olsun a.s.

bak antalyadaymıssın ben tam tedavi konunu bilmiyorum ama internetten arastırdın mı tedavi yöntemlerini bak yeni yıldan sonra ankaraya gidicem orada tanıdık uzman doktorlar var özelden durumunu açarsan belki yardımcı olurum sana ailem ankarada öğretmen

canım teşekkür ederim.ben ilk antalyada başladım tedaviye.figen demiri duymuşsundur.bütün tahlillerimizi falan yaptı,normal dedi,rahim filmimi çekti ama yinede gebe kalamadım.sonra bucakta bir doktor var ali fuat diye ona gittim.kanallarımın tıkanık olduğunu ve hormon bozukluğumun olduğunu söyledi.laparoskopi olacaksın dedi.ben korktum kaçtım aşılama olayım dedim ama tutmadı çünkü kanallarım tıkanık.geçen ay laparoskopi oldum ve kanallaım açıldı.doktor artık gebe kalabilirsin dedi.ama bende yumurtlama tembelliği olduğu için kendiliğimden kalamam.bu yüzden hiç ümitlenmiyorum

ya sakın devam et bak tahlillerine sakın atlama bebeğim
bak mutlaka sakın ümitsiz olma olurmu canım benim sakın allah büyük hangimizin 1 saaat sonra ne olacağı bile blli değil
biliyosun en amansız hastalık bile umut ve mutlulukla yeniliyor savaşmayı bırakma olurmu güzelim allaha emanet ol
bi durum olursa ben buradayım canım

evet arkadaslar saat 06:30 bende hala uyku yok benim için duaa edin ne olur :)
uyuyamadım birtürlü yahu korkuyorumda ya hayal kırıklığına ugrarsam :'(
neyse kötü düşünmemek gerek şimdi olmazsa ileride ama çok heyecanlandım ya neyse bakalım saat yavas ilerliyor kızlar yaaaaaaaaaaaaaa

heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttttt
hamileyim kusura bakmayın prensesler
kutlamaya klaçtık ta

oooooooooooooooooooooooo allahma tülay burda çığlık attım bebğim çokkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim
seni bekliyordum gezmeye gittim orda bile aklımdaydın çok sevindim çok allah analı babalı büyütsün canım ya duygulandım

OOOOh hadi gözün aydın çok sevindim valla, hadi darısı başımıza bakalım, bizde görürüz inşallah o günleri, ne kadarlıkmış muayene oldunmu

X