üzüntü

tam zamanında gelmiş bir topic :))

beni en çok üzen şey kandırılmak oldu, hemde o kada adice birşey ve bir kişi yüzünden kandırıldım ki sormayın gitsin ..... kendime çok kızıyorum . bütün sinir sistemim alt üst oldu allah ından bulsun ne diyim ki

kız kardeşimin ilk iş deneyiminin kendini bilmez bir kişi yüzünden bitmesi beni çok üzdü. allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın. kız işini öğrendi. iyi yapıyor diye takdir edeceğine abimiz şef ya kendini kafdağında görüyor.3 günlük iş macerası bitti çok üzüldük. patron havasında olan arkadaşı allah havale ediyorum.( insaları tanımak için makam mevki vereceksin demişler ya)

gece yarısı duydugum haber zeytin burnunda bir bina cökmüs 27 kisi göcük altında kalmıs en son gördügümde 16 kisi cıkarılmıstı cok üzüldüm cok

annemin kendini bilmez akrabalar tarafından üzülmesine çok üzüldüm. kaç gündür onun üzüntüsü içindeyim :KK43:((((

EN YAKIN ARKADAŞIMI BI AKRABAMLA TANIŞTIRDIM BUNDAN 1 SENE ÖNCE VE ANLAŞTILAR 2 HAFTA SONRADA EVLENIYORLAR
DICEKSINIZ KI BUNUN NERESI UZUCU
UZUCU OLAN KARDEŞİM DEDİĞİM İNSANIN ASLINDA NE KADAR FARKLI BI KARAKTERI OLDUĞUNU GÖRDUM BENI SIRTIMDAN VURDU AMA BEN YINEDE TEPKI VERMEDIM ARKADAŞLIĞIMIZ HATRINA SADECE EVLENDIKITEN SONRA GÖRÜŞMEICEM ONUNLA
ZATEN BI KIZI TANIMAK ISTIYORSANIZ ONUN HAYATINDA BI ERKEK OLMALI BENCE BU ONUN ILK ILIŞKISIYDI VE KENDINI KAFDAĞINDA GÖRÜYO
CICIM AYI BITINCE GÖRÜCEM BEN ONU

BU BENIM ICIN ÇOK BUYUK BI UZUNTU HAYATIM HERANINI PAYLAŞTIĞIM INSANI GÖDÜM ALLAH RAHMET EYLESIN:çok üzgünüm:

canım halam 94 95 yaşlarında oldukça keyifsiz yaşı kaç olursa olsun onun bu hali beni üzüyor,düşündürüyor...beraber yaşıyoruz.bana yük olduğunu sanıyor.
onun hassasiyeti beni dahada üzüyor...tanrı başka keder vermesin.

Ayın sonu geldi ve hala maaşımı alamadım son günlerde en çok üzüldüğüm olay budur arkadaşlar :1no2: Ne kadar maddiyatçısın diye bakmayın öyle kızlar :sm_confused: napiyim yeni nişanım oldu birsürüde masrafa girdim kredi kartları ödeme bekler.

X