vacit pamukçu

Pesartik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
2
3
25
Haziran ayında Vacit Pamukçu tarafından gerçekleştirmiş olan kabus burun estetiğimden bahsetmek istiyorum evet kendisi çok ilgili çok neşeli çok hoş bir adam fakat ameliyat parasını verene kadar yani bende bu durum böyle ilerledi o ameliyattan çıktıktan sonra hafta sonu bir defa telefonuna ulaşamadım :) burnumu bantsız ilk hafta görmedim çünkü göstermedi ve bana, oradaki diğer ameliyat olmuş hastalara devamlı kadınlar kulübüne yorum yap diyordu (sonucu görmeden yorum yapan o kadar insan var ki ahh ah )2 hafta bantlarımı değiştirmek için gittiğimde ne bir kontrol ne bir şey sadece bant yeniliyor burnumu görmek istediğimde kocaman şiş korkunç bir burunla karşılaştım evet bu normal bir şey ama o anın psikolojisi ile endişe duyup bu böyle mı kalacak dedim Dr. bey tarafından sen gerçekten cahilsin yanıtını aldım ve şaşa kaldım o an anladım başıma gelenleri 1 ay her hafta kontrol adı altında bant değiştirmek için gittim ve artık sol tarafımdan nefes alamadığımı zaten ameliyattan çıktığımdan beri sol burun kanadımın burnuma nerdeyse yapışık olduğunu söylediğimde bana parmağını sok düzelir o dedi :) hadi onu da yaptık ama nefes alamıyorum her nefes aldığımda sol taraf yapışıyor bana bunun fizyolojik olduğunu söyledi baktım bu hiç fizyolojik gibi değil sol tarafıma dokunduğumda boşluk varken sağda kemiği hissediyorum bunla birlikler burnum estetik gibi değil daha çok estetiğe gerek varmış gibi duruyor kemik çıkıntıları mevcut zaten görsel eklemiş olacağım başka Dr.lara gittim ve tabii ki fizyolojik değil kıkırdak desteği yokmuş meğer tabii 2. bir Dr.a daha gittim hiç bir şey söylemeden muayenemi oldum ve aynı yanıt ''bu arada dikişlerimden bahsetmedim dikişlerim düşmeyen alınması gereken dikişlerdi ve bunun mantığı daha sağlam olsun diyeymiş :)'' 2. Dr. dan sonra Vacit beye bunu söylediğimde bağırdı güvenlik bile geldi odaya ama gerçek buydu bana sen yalancısın mı demedi o Dr.lar bilmiyor yalan söylüyor mu demedi dedi de dedi ÇAPA'ya git dedi onu da yaptım öğretim görevlisine gittim dekontum hala duruyor sonuç aynı mesajlarıma asla cevap vermedi asla hiç ne bir özür ne başka bir şey dikişlerimi bile 7 ay sonra zar zor aldırdım düşer düşer diyordu alırken bile gerçekten bunları yazarken bile yaşadığım zor günler geliyor da aklıma hakkım asla helal değil lütfen her duyduğunuza 2 güzel yoruma kanmayın kendimle barışmam uzun sürdü şimdi iyi Dr. bulup nefes almak istiyorum ve bu çıkıntı yamukluklardan kurtulmak..

Eklentiler

• 110a3777-bc5e-42fb-9f30-272260a599ba.jpg
    110a3777-bc5e-42fb-9f30-272260a599ba.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 311
  • 9fc3a380-c2db-43a6-b2d8-3d7d83f28209.jpg
    9fc3a380-c2db-43a6-b2d8-3d7d83f28209.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 266
Son düzenleme:
Üzülerek ve korkuyla okudum yazdıklarınızı. Ben de rinoplasti olmayı düşünen bir insan olarak başıma gelse ne yaparım diye düşünmeden edemedim. Doktorun egosu ve beceriksizliği yüzünden kabus gibi bir sürece dönüşmüş sizinki. Insan daha iyi hissetmek için, binbir zorlukla biriktererek oluyor bu ameliyatı, sonunda bir de hakaret işitiyoruz. İlk kez sizin yazınızda okudum ben doktorun adını, ama simdi googledan araştırdım cok ünlü galiba, iyiki de hiç denk gelmemisim. Insallah revizyon için iyi ve empati yapabilen, insanı yönü de gelişmiş, yaptığı işin arkasında duran bir doktora denk gelirsiniz 🙏

Üzülerek ve korkuyla okudum yazdıklarınızı. Ben de rinoplasti olmayı düşünen bir insan olarak başıma gelse ne yaparım diye düşünmeden edemedim. Doktorun egosu ve beceriksizliği yüzünden kabus gibi bir sürece dönüşmüş sizinki. Insan daha iyi hissetmek için, binbir zorlukla biriktererek oluyor bu ameliyatı, sonunda bir de hakaret işitiyoruz. İlk kez sizin yazınızda okudum ben doktorun adını, ama simdi googledan araştırdım cok ünlü galiba, iyiki de hiç denk gelmemisim. Insallah revizyon için iyi ve empati yapabilen, insanı yönü de gelişmiş, yaptığı işin arkasında duran bir doktora denk gelirsiniz 🙏
Insallah tek temennim bu yonde umarim sende ilgili alakasi isini en iyi sekilde yapan gercek bi hekimle karsilasir ve istediğin sonucu elde edersin

Bu doktorun ismiyle sık sık konu açılıyordu. Fake konulardi ve reklam yaziyordum... yine yanilmadim. Dava acin, sizinle oyle konuşamaz. Zayıf gördü heralde yükleniyor, becerememiş sonuc ortada

Sorun çıkana kadar hepsi pek tatlı.Sorun çıktığı an ilgi kesilir ve takıntılı hasta olursunuz.Sizinki bandajınızı açmış en azından .Benimki onu bile yapıp göstermedi.Kıkırdaklar oynamasınmış. Kendi yaptığı hatayı nasıl daha kötü hale getirdiğini, nasıl berbat bir iş çıkardığını evde kendim gördüm.17 ay oldu adına hayır duası göndermediğim gün yok.

Sorun çıkana kadar hepsi pek tatlı.Sorun çıktığı an ilgi kesilir ve takıntılı hasta olursunuz.Sizinki bandajınızı açmış en azından .Benimki onu bile yapıp göstermedi.Kıkırdaklar oynamasınmış. Kendi yaptığı hatayı nasıl daha kötü hale getirdiğini, nasıl berbat bir iş çıkardığını evde kendim gördüm.17 ay oldu adına hayır duası göndermediğim gün yok.
siz hangi doktora ameliyat olmuştunuz?

Doktora hemen dava aç mahkeme süreci uzun sürüyor zaten o zamana kadar iyileşme sürecin biter kazandığın tazminatla da revizyon yaptırırsın.

İzmir’de Emin Toprak’a ameliyat oldum.Her gün olmaz olsaydım diyorum ☹️
Öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim.Kendisi ameliyat olmayı düşündüğüm doktorlar arasındaydı...Geçen yıl sormuştum fiyatı oldukça uygundu tabii fiyatları artmıştır.Yaptığı burunları beğendiğim için aklımda olan bir doktordu.Bu yazdığınızı görünce korktum açıkçası...Ama şu da bir gerçek ki burun ameliyatlarında şöyle bir şey var dünyanın en iyi doktoru da yapsa bazen birtakım sorunlarla karşılaşılabiliyormuş tabii yamuk,eğrilik tamamen doktorun eline bağlı bir şey de(ameliyattan hemen sonraki durumdan bahsediyorum.Burun delikleri asla eşit olmaz zaten ama çok da sırıtmamalı birbirine olabildiğince eşit yapılmalı.Yapıldğında zaten yamukluk yoksa sonrasında kişinin yatma şekli,bakımına bakıyor biraz) onun haricinde ''bildiğim kadarıyla'' çökme meydana gelebiliyor.Siz de durum böyle mi bilmiyorum tabii :/

Öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim.Kendisi ameliyat olmayı düşündüğüm doktorlar arasındaydı...Geçen yıl sormuştum fiyatı oldukça uygundu tabii fiyatları artmıştır.Yaptığı burunları beğendiğim için aklımda olan bir doktordu.Bu yazdığınızı görünce korktum açıkçası...Ama şu da bir gerçek ki burun ameliyatlarında şöyle bir şey var dünyanın en iyi doktoru da yapsa bazen birtakım sorunlarla karşılaşılabiliyormuş tabii yamuk,eğrilik tamamen doktorun eline bağlı bir şey de(ameliyattan hemen sonraki durumdan bahsediyorum.Burun delikleri asla eşit olmaz zaten ama çok da sırıtmamalı birbirine olabildiğince eşit yapılmalı.Yapıldğında zaten yamukluk yoksa sonrasında kişinin yatma şekli,bakımına bakıyor biraz) onun haricinde ''bildiğim kadarıyla'' çökme meydana gelebiliyor.Siz de durum böyle mi bilmiyorum tabii :/
Maalesef ilk ameliyatımda bandajım açıldığında bir tarafı fazla törpülenmiş asimetrik bir burnum vardı.Zaten kendisi de benim hatam diyerek revizyon yaptı.Maalesef ki düzelen hiçbir şey olmadığı gibi ek sorunlar çıktı. Ameliyat öncesinde beni olabilecekler hakkında doğru bilgilendirseydi yeniden ameliyat riski almazdım. 5 dakikada hallederim dediği şey benim için çok şeye mal oldu. İki kez ameliyat oldum bırakın sayfasında ,hikayesinde paylaşmayı ameliyat masası fotoğraflarımı bana bile göstermedi.Epikriz raporlarım yok. İkinci ameliyatımdan sonra burnum o kadar şiş ve kötü haldeydi ki sadece silikon tamponları çıkarıp bandajı 10 gün sonra evde açarsın dedi. Zaten orada açsa nasıl bir ortam oluşurdu hiç bilmiyorum.Normal bir ameliyat süreciymiş gibi bir aya oturur dediği burnum 1,5 yılda hala kendine gelemedi.
Daha burda yazmak istemediğim pek çok detayla,benim güvenimi zedelemiş ve aklımda hiç tanımamış olmayı istediğim biri olarak kalmıştır.Bana kendisiyle görüşme yapan birkaç kişi yazdı.Artık hastalarını riskler konusunda uyarıyor,sonra bana orası böyle oldu burası böyle oldu deme ,bunları kabul ediyorsan ameliyatını yaparım diyormuş. Ne yazık ki yerli yabancı başka mutsuz hastalarını da sonradan öğrendim.Kendisi seçiminiz olursa umarım muhteşem bir sonuç alır ve benim yaşadıklarımı yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Maalesef ilk ameliyatımda bandajım açıldığında bir tarafı fazla törpülenmiş asimetrik bir burnum vardı.Zaten kendisi de benim hatam diyerek revizyon yaptı.Maalesef ki düzelen hiçbir şey olmadığı gibi ek sorunlar çıktı. Ameliyat öncesinde beni olabilecekler hakkında doğru bilgilendirseydi yeniden ameliyat riski almazdım. 5 dakikada hallederim dediği şey benim için çok şeye mal oldu. İki kez ameliyat oldum bırakın sayfasında ,hikayesinde paylaşmayı ameliyat masası fotoğraflarımı bana bile göstermedi.Epikriz raporlarım yok. İkinci ameliyatımdan sonra burnum o kadar şiş ve kötü haldeydi ki sadece silikon tamponları çıkarıp bandajı 10 gün sonra evde açarsın dedi. Zaten orada açsa nasıl bir ortam oluşurdu hiç bilmiyorum.Normal bir ameliyat süreciymiş gibi bir aya oturur dediği burnum 1,5 yılda hala kendine gelemedi.
Daha burda yazmak istemediğim pek çok detayla,benim güvenimi zedelemiş ve aklımda hiç tanımamış olmayı istediğim biri olarak kalmıştır.Bana kendisiyle görüşme yapan birkaç kişi yazdı.Artık hastalarını riskler konusunda uyarıyor,sonra bana orası böyle oldu burası böyle oldu deme ,bunları kabul ediyorsan ameliyatını yaparım diyormuş. Ne yazık ki yerli yabancı başka mutsuz hastalarını da sonradan öğrendim.Kendisi seçiminiz olursa umarım muhteşem bir sonuç alır ve benim yaşadıklarımı yaşamazsınız.
Güzelce açıkladığınız ve güzel dilekleriniz için tekrardan çok teşekkür ederim.Gerçekten durumunuza üzüldüm gerçekten çok sıkıntılı durum o psikolojiden kurtulmak da kolay değil umarım sizin de her şey gönlünüzce olur.Esen kalınn :KK200:

X