Vajina beyazlatma hakkinda yorumlariniz ve deneyimlerinizzz

Hangi doktor her sehre gidebilirim bu is İcin
Opr Dr barış korkmaz kesinlikle tavsiye ediyorum sizde inceleyin bakın. Çok büyük dertten kurtuldum kızlar Bursada kendisi kadınlar için yaratılmış :) bende çok çok araştırdım. İyiki ona denk gelmişim

Benim 1 ay oluyor nerdeyse lazer ile Beyazlatma yaptım. Keşke daha önce yapsaymışım. Kremlere ona buna verdiğim paralara yazık. Çok çok memnunum. Kullanılan lazer cihazı çok önemli ben özellikle araştırdım buldum doktoru. Çok iyi çok memnunum. Müthiş bi özgüven geliyor kendini yenilen mış gibi hissediyorsun
hangi lazeri kullandınız?

Merhaba sizin kaç günde iyileşme oldu bende yaptırdım Bursa’daki barış beye
Son işlemden sonra 3 hafta bitiminde iyileştim. Kabuklanmalar oluyor haliyle. Hepsi bitti geçti :) inşallah sizde de birşey kalmaz içiniz rahat olsun ben çok memnunum. Keşke daha önce yaptırsaymışım. Kısa sürede oldu bitti miss gibi

Son işlemden sonra 3 hafta bitiminde iyileştim. Kabuklanmalar oluyor haliyle. Hepsi bitti geçti :) inşallah sizde de birşey kalmaz içiniz rahat olsun ben çok memnunum. Keşke daha önce yaptırsaymışım. Kısa sürede oldu bitti miss gibi
Benim suan kabukalnamam başladı altta kırmızı deri görünüyor memnun kalacağıma inanıyorum

Hepinize merhabaaaa. Burada bu konu hakkında cok konu acilmistir ama herkesin sorunu farkli olduğu İcin kendi sorunumu anlatip akıl akmak istiyorum. Lazer epilasyona gittigimden beri vajinamin ozellikle ic kisminda renk koyulasması basladi. Evde uygulayabilecegim yontemler ne kadar ise yarar ne kadar saglikli bilmiyorum. Lazerle beyazlatmayi da dusunuyorum fakat onceligim evde beyazlatmaya calismak. Yapip memnun kaldiginiz veya bildiğiniz gordugunuz bir yontem varsa onerebilir misiniz? Veya lazerle beyazlatma hakkinda bilginiz varsa
Evde uygulayacağınız hiçbir yöntem olumlu sonuç vermiyor.Ben 2 sene önce başka bir ameliyatta hüsran yaşayıp geçen aylarda Esra Çabuk Cömert'e hem labioplasti revizyonu hemde lazerle renk açma işlemi yaptırdım.Koltuk altlarımda da olan kararmalar vardı bunun içinde mezoterapi yaptırdım.Memnun kaldım bir görüşün isterseniz daha yaptırmadıysanız.

X