Vajina beyazlatma işlemi sonrası ağda-lazer

merilin_99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2023
1
0
24
Merhabalar, 5 gün önce vajina beyazlama işlemi oldum. Doktorum bu işlem sonrası artık ağda yapamayacağımı ve mutlaka diyot lazer yaptırmak zorunda olduğumu söyledi ve kendi arkadaşının kliğini önerdi. Aranızda bu işlemi yaptırıp daha sonrasında kıllarını nasıl aldırdığını söyleyebilcek olan var mı? Doktor gerçekten doğruyu mu söylüyor kesinlikle lazer dışında çözümüm yok mu? Lazer yaptırmak istemiyorumda.

Ağda, deriyi de kaldırdığı için kararmaya sebep oluyor. Ama lazer için uyguladığınız jilet de ayni şeyi yapıyor. İlla kökünden almak istiyorsanız epilatör kullanın ağda yerine.

Bana çok samimi bir öneri gibi gelmedi. Cihaz adini direkt vermesi de tuhaf. Diode lazer buz lazer. Soğutucu jel ve buz başlık ile uygulanıyor.
Onun yerine Alexanderite kullansanız ne olacakmış?

Buz acıyı azaltan bir şey. Biraz daha az gücü var tabii. Ama vulva beyazlatan diode kullanacak diye bir koşul olduğunu hiç duymadım.

Merhabalar, 5 gün önce vajina beyazlama işlemi oldum. Doktorum bu işlem sonrası artık ağda yapamayacağımı ve mutlaka diyot lazer yaptırmak zorunda olduğumu söyledi ve kendi arkadaşının kliğini önerdi. Aranızda bu işlemi yaptırıp daha sonrasında kıllarını nasıl aldırdığını söyleyebilcek olan var mı? Doktor gerçekten doğruyu mu söylüyor kesinlikle lazer dışında çözümüm yok mu? Lazer yaptırmak istemiyorumda.
Sorunuza alakasız ama lazer iyi bir etki etti mi renk açılmasında

Böyle bir şey yoktur lazer çok açmaz beyazlatma bölgesinde he kararma çoğalmasın ağda sıcak olduğu için iz kalabiliyor jilet e aynı lazer daha iyi salonda o yüzden demiştir

23 ocakta yaklaşık bir hafta önce mersinde genital beyazlatma yaptırdım. Hiç memnun değilim. Yapıldığı gün kıpkırmızı ve şişmişti. Kaynar su dökülmüş gibi. Sonra kabuklandı ve soyulmalar oldu ancak alttan gelen deri de koyu geldi. Üstelik doktor bacaklarıma kadar yaydığı için daha büyük bir alanda leke kaldı. Doktor görünce de şaşırdı , aaaaa neden böyle oldu diye. Tam sonuç 30-40 günde alınır dedi. Ben de böyle mi kalacak dedim , gözlemleyeceğiz dedi. Ama kesinlikle inanmıyorum. Belli ki yaktılar ve korkunç iz kaldı. Zaten takıntılı bir insanım. Şimdi her şey daha kötü oldu. Yaptırmayın bu işlemi , yazık oluyor.

X