Vajina daraltma ameliyat olmak isteyenler okuyabilir

ElifDeniz09

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
17
3
34
Kızlar dün ben devletin doktorlarına güvendiğim için araştırma Hastanesi'nde (özel) vajina daraltma ameliyatı oldum spinal anestezi ile hiçbir şey hissetmedim sonrasında da ağrı kesiciler falan ağrın olmuyor toplam da 7 bin ödüyorum sormak istediklerinizi cevaplarım

bende Fakültede olacağım 10 mayısta nasıl geçiyor ameliyat süreci 14 bin ödeyeceğim
Hic korkulacak bişey değil hiç heyecanla mayın çok rahat geçiyor benim 9.gunumdeyim hiç ağrım Yok benim sadece ameliyattan sonra hafif oldueoda ağrı kesiciler kesti ameliyat olmamış gibiyimybende şaşırdım inşallah sonucu güzel olur ayrıca perinoplasti oldum

Kızlar dün ben devletin doktorlarına güvendiğim için araştırma Hastanesi'nde (özel) vajina daraltma ameliyatı oldum spinal anestezi ile hiçbir şey hissetmedim sonrasında da ağrı kesiciler falan ağrın olmuyor toplam da 7 bin ödüyorum sormak istediklerinizi cevaplarım
Ben de yaptırmak istiyorum özelde çok pahalı bir dr 40 bin istedi diğeri 20 - 30 bin arası dedi. Üniversite hastaneleri yapıyor mu bu ameliyatı normalde jinekoloğum üniversite hastanesinde Prof. Kendisine sormak istiyorum ama çekiniyorum siz hangi şehirdesiniz acaba
🌼🌼

Hangi şehirde hangi doktora oldunuz aceba?

Ben de yaptırmak istiyorum özelde çok pahalı bir dr 40 bin istedi diğeri 20 - 30 bin arası dedi. Üniversite hastaneleri yapıyor mu bu ameliyatı normalde jinekoloğum üniversite hastanesinde Prof. Kendisine sormak istiyorum ama çekiniyorum siz hangi şehirdesiniz acaba
🌼🌼
Aydın Adnan Menderes üniversitesi özgür deniz Turan oldum 8bin ödedim

X