vajına daraltma ameliyatı hak.

2 noraml ama 1. zordu üzerime bastırdılar çok... çok kötü bir deneyimdi. evet bendede sıkıntı var ama iyi birsini arıyorum. özelde olacak mecburen.

2 noraml ama 1. zordu üzerime bastırdılar çok... çok kötü bir deneyimdi. evet bendede sıkıntı var ama iyi birsini arıyorum. özelde olacak mecburen.
hımm bnm bı oğlum var ama doğumum cok zor gectı çok uğraştılar asıstan olcak geriler.... hırpaladılar benı araştırıyorum idrar kaçırma varmı sende pekı

hımm bnm bı oğlum var ama doğumum cok zor gectı çok uğraştılar asıstan olcak geriler.... hırpaladılar benı araştırıyorum idrar kaçırma varmı sende pekı
var evet öksürükle gidiyor..2-3 damla ama artar zamanla diyorlar...e tabi birazda doğal gevşeklik oluyor, zaman ve zorlanma ile.. ptesi muayene olucam tavsiye ile birine bakalım ne diyecekler.

var evet öksürükle gidiyor..2-3 damla ama artar zamanla diyorlar...e tabi birazda doğal gevşeklik oluyor, zaman ve zorlanma ile.. ptesi muayene olucam tavsiye ile birine bakalım ne diyecekler.
merhaba cnm
sonuç nedir merak ettim.. ne dedi doktorun sana. ?

Ben de bu konuyu arastiriyorum ameliyat olmam sart. Lazerli tedavi yaptiran var mi,fiyatlar nasil,sonrasinda memnun kalan var mi? Birileri cevap yazsa hic fena olmaz..

Devlet Hastanesi nde yapılan ameliyatın pek iyi olcagini sanmıyorum. Özel her zaman daha iyidir . Imkanin varsa bence özel tercih et. Ama devlette bence yapılmıyor diye biliyorum.

Merhaba hanımlar ben bundan tam 4 hafta once lazer ile vajına daraltma ameliyatı oldum 29 yasındayım hıc dogum yapmadım gecmıs zamanda kurtaslarım oldu tabı cok rahatsız edıcek sekılde bır genısleme yoktu vajınamda benım tek derdım ılıskı esnasında cok fazlasıyla sulanmaktı sulanıncada vıcık vıcık olmasından dolayı bıraz vajınada daralma olursa o sululuk olsada vıcık vıcık olmaz dıye dusunerekten ıstanbulda ozel bır hastanede hafıf bır anestezi ile bu işlemi yaptırdım uyandgımda cok hafıf bır yanma oldu bır gun boyunca o yanma devam ettı antıbıyotık kullandım 2 hafta ılıskı yasaktı 2 hafta sonrasında ıse pek bır degısıklık yoktu sadece vajınanın gırıs tarafında cok az bır daralma oldu ben tabı doktoru arayıp sordum 2 seansta daha ıyı olur bazen her hastada ılk seansta etkılı olmuyabılınır dedı hemen randevu alıp ıkıncı seans ıcın gıttım 2 seans ta oldum işlem sonrası yıne hafıf bır yanmam vardı fıtıl verdı hap verdı bır hafta sonra bırlıkte olabılırsın dedı ve bır hafta gectı bırlıkte oldum tam bır hayal kırıklıgı kesınlıkle etkılı olmuyor lazer kalıcı bır cozum degılmıs zaten doktor bunu soyledı bana bu bır haftadada 1 aydada etkısını gıderılebılır dedı cok fazla bırsey beklemeyın bu yontemden dedı acıkca konustu ama belkı 4 5 ayda surebılır dedı ve bana bu ıslemı yapmamıza gerek olmadıgını vajına yatagımın gayet ıyı oldugunu ve vajınamın genıs olmadıgını soyledı bende bunun farkındayım zaten tek sıkayetım o ılıskı esnasında sululuk nedenınden dolayı vıcık vıcık olup keyıf vermemesıydı bu lazer ıle daraltma yontemı ıcın sureklı bakım yaptırmak gerekıyormus bu seans ları yenılemek lazımmıs yanı kısacası arkadaslar ben cok umutlu gıttım hıc bır ıse yaramadı bosuna param ve zamanım bırde ustune hayal kırıklıgı yasadım bunları burdan detaylı yazıp anlatma nedenım bende cok arastırdım yaptırmadan once fakat lazer ile vajına daraltma yaptıranların yorumuna raslamadım hıc bır sıtede goremedım kısaca lazer ile vajına daraltma yontemını kesınlıkle tavsıye etmıyor cok olumlu sonuclar ınternette gorup ınanıp gıttım ama hıc bır yuz guldurucu sonucunu elde edemedım asla ve asla etkili bir yontem degıl bosuna paranızı harcamayınız lazer ıle vajına daraltma operasyonu kesinlikle etkili bir sonuc elde edilmiyor

Son düzenleme:
Cok tesekkurler Melikesu..gercekten cok faydali bilgiler oldu bunlar merak eden herkes icin..

Ayni sorun bende de var , sulanma olayi arti vajinam da oldukca genis. Ben de ciddi ciddi bu operasyonu dusunuyorken suan hic hesapta olmayan bir hamilelik yasiyorum. Dogurduktan sonra kesin yaptiririm diyordum ama vazgectim sayende.

Eger baska bir cozum onerisi olan varsa yazin lutfen. Ben ve benim gibi caresiz bayanlara yardimci olmus olursunuz...

Cok tesekkurler Melikesu..gercekten cok faydali bilgiler oldu bunlar merak eden herkes icin..

Ayni sorun bende de var , sulanma olayi arti vajinam da oldukca genis. Ben de ciddi ciddi bu operasyonu dusunuyorken suan hic hesapta olmayan bir hamilelik yasiyorum. Dogurduktan sonra kesin yaptiririm diyordum ama vazgectim sayende.

Eger baska bir cozum onerisi olan varsa yazin lutfen. Ben ve benim gibi caresiz bayanlara yardimci olmus olursunuz...
rica ederim deryacım bende bu operasyonu olmadan önce cok arastırdım hıc bır yorum bulup goremedım gorseydım bosuna gıdıp bu ıslemı asla yaptırmazdım ola

Bu konuda doğum yapacak olan arkadaşların şanslı olduğunu biliyorum. Doğum sonrası yapılan küçük bir müdahale ile herşey normale dönüyor.dikiş atılıyor. Bir arkadaşım için beraberce gidip ana saglikran bilgi almıştık.

X