vajina daraltma ameliyati olanlar

Ozelde kaça mal oldu yaklasik olarak.Bende yaptırmak istiyorum ama sonrasındaki bu acı olayı ve iyileşme süreci gözümü korkuyor acikcasi
2015 de olmuştum sanırım bu ameliyatı. Fiyatı hatırlamıyorum inanın 😀😀
İyileşme süreci biraz uzun ve dikkatli olmanız gerekiyor. Acı konusunu düşünmeyin öyle.. Şu an kadın doğum doktorları tekrar olman gerekiyor diyor, ama bilemiyorum. Benim yaşadıgım bir rahatsızlık yok. Yani asla eskisi gibi değil. Demekki ameliyat da olsa net kalıcı bir çözüm değil. Bunu bilin.

İyileşme süreci biraz uzun ve dikkatli olmanız gerekiyor. Acı konusunu düşünmeyin öyle.. Şu an kadın doğum doktorları tekrar olman gerekiyor diyor, ama bilemiyorum. Benim yaşadıgım bir rahatsızlık yok. Yani asla eskisi gibi değil. Demekki ameliyat da olsa net kalıcı bir çözüm değil. Bunu bilin.
Benimde tam 1 hafta oluyor ameliyat olalı. Tekrardan mı olmak gerekiyor😳 benim doktorum bir daha eski haline gelmez dedi .. siz bir sorun hissediyormusunuz ki?

Ozelde kaça mal oldu yaklasik olarak.Bende yaptırmak istiyorum ama sonrasındaki bu acı olayı ve iyileşme süreci gözümü korkuyor acikcasi
İzmirde yasıyorsanız bütün doktorların fiyatlarını verebilir miyim özelden 😀 1 hafta önce ameliyat oldum öncesinde bütün izmir’i gezip fiyat aldım😊😊

doktorlar neden tekrar olman gerektiyor söylüyor sorsaydınız keşke halinizden memnun musunuz? yoksa geniş mi

doktorlar neden tekrar olman gerektiyor söylüyor sorsaydınız keşke halinizden memnun musunuz? yoksa geniş mi
Benim, yaşadıgım bir sıkıntı yok yazdıgım gibi.. Başka doktora gittim, senin yaşadıgın sıkıntı yoksa gerek de yok, zaten tekrar ameliyat olursan hissizlik yaşayabilirsin dedi ve önermedi.. Doktor işte, o da doktor, bu da doktor..

Benim, yaşadıgım bir sıkıntı yok yazdıgım gibi.. Başka doktora gittim, senin yaşadıgın sıkıntı yoksa gerek de yok, zaten tekrar ameliyat olursan hissizlik yaşayabilirsin dedi ve önermedi.. Doktor işte, o da doktor, bu da doktor..
bende düşünüyorum da bir an yorumunuzu okuyunca sasırdim kalıcı yöntem diye biliyorum

bende düşünüyorum da bir an yorumunuzu okuyunca sasırdim kalıcı yöntem diye biliyorum
Hicbirsey kalici degildir yercekimi ve surekli iliski ister istemez etkiliyor orasi esnek yapiya sahip oldugu icin yillar gectikce belkide tekrar olmasi gerekebilir tabi herkesin farklidir sen etkilenirsin ben etkilenmem ama kalici dusunmuyorum bende oldum doktorum ikinci cocugu dusunuyorsan vajinal dogum yapma bozulur onun disinda birsey olmaz dedi ama nedense bana oyle gelmiyor illaki bir farklilik olur zamanla Rabbim oldurmasin tabi o kadar eziyeti aciyi bosa cekmek istemez kimse

Kalıcı oldugunu düşünmüyorum. Evet, şu an ameliyat öncesi gibi değil asla ama ameliyattan sonrası gibi de değil.. Bilmem anlatabildim mi? 😉
seni görünce duygulandım :) buraya ilk girdiğimde senin yorumlarını görüyordum hep. o zaman 19 yaşımdaydım, şimdi 27. yaşıma girdim 2 hafta önce :)

Ankara’da Gökçen Erdoğan’a oldum. Kadın zaten ben anesteziliyken fotograf çekmiş. Öncesini ve sonrasını. Öncesi 3 parmak genişliğindeyken sonrası 1 parmak genişliğine düşmüş. İlişki sırasında Hissiyat yoktu, ses çıkıyordu. Kendi adıma ben çok faydasını gördüm. Eskiye dönmedi. Doğumumu sezeryanla yaptım. Doktoruma vajina daraltma operasyonu geçirdiğimi söylediğimde normal doğum yaparsam bu operasyonun çöp olacağını söyledi. Ama zaten başka faktörler sebebiyle sezeryan doğum yapıyorlar bana. 2 ay sonra 2. Doğumumda sezeryan olacak.

4 gün önce labioplasti ve vajinaplasti ayrıca idrar torbamda sarkik vardı o kaldırıldı. İlk gün gece sabaha kadara ağrısı çokdu. Hergun biraz DH iyilesiyorum. Sormak istedikleriniz olursa anlatirim
Geçmiş olsun nerde oldunuz ve şu an ne durumdasınız acaba bilgi verebilirmisiniz

Ameliyata gerçekten değiyor ben ameliyatı hastane de oldum narkoz aldığım için refakatçi istediler ameliyat sonrası 2 3 saat agrım olmuştu onun dışında hiç agrım olmadı 1 hafta sonra araba kullandım 2 yaşında bebeğim var onun peşinde koşturdum sürekli ilk 3 gün istaharet veriyor doktor da sadece..
Ameliyat öncesi eşimle ilişkiye girmekten çekiniyordum çünkü oda bende hiç bişey hissetmiyorduk. Şimdi çok iyi ama ilişki de ağrılarınız olucak ilk zamanlar daha fazlaydı zamanla onlarda azalıyor doktor bey bana bir yağ vermistim ilişki oncesi onu kullaniyirum oda cok işe yariyor
Hangi hastanede ve hangi doktora oldunuz acaba bilgi verirmisiniz

X