Vajina girişinde et parçası

fadimeberk

Bir çocuğumuz olmalı ismi deniz olmalı
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
273
125
29
Arkadaşlar ben 11 sene önce normal dogum yaptim 15 aylik da oglum var ama bu sezeryan oldu ilk oğlumdan sonra vajina girisimde et parçası gibi bisiy kaldı ve artık iyice estetik açıdan rahatsız ediyor beni aynı küçük dil gibi bu dikislerden dolayımı bilmiyorum başınıza böyle birsey geldimi bu alınır mı yakılırmı😞 cinsellikten soğudum

Büyüklüğünü bilmediğim için yakılır ya da kesilip dikiş atarlar canım.Muhtemelen iyi dikememişler orda doku kalmış deri parçası gibi düşün.bu kadr rahatsız ediyosa keşke önceden gitseydin bi kadın doğuma kısa bi işlem olsa gerek halledilirdi.Ayrıca böyle şeyler için cinsellikten soğutma kendini.stres yapma halledilcek bir şey

Büyüklüğünü bilmediğim için yakılır ya da kesilip dikiş atarlar canım.Muhtemelen iyi dikememişler orda doku kalmış deri parçası gibi düşün.bu kadr rahatsız ediyosa keşke önceden gitseydin bi kadın doğuma kısa bi işlem olsa gerek halledilirdi.Ayrıca böyle şeyler için cinsellikten soğutma kendini.stres yapma halledilcek bir şey
Öylemi diyorsun canım büyük ihtimalle dikişle alakalı diye düşünüyorum çoğu kadinin orası düzken benim et parçası bakınca bile görüntü beni rahatsız ediyor yakma işlemi ile düzelir umarım kadın doğum dr halleder dimi bunu

X