Vajinal enfeksiyon

Birde sık idrar durumun oluyomuydu brnde şuan o sıkıntıda var
Evet oluyordu, idrarı beklettiğim zaman mesanede ağrı da yapıyordu. Dün idrar kültürü verdim. Bakteri üremedi ama hala yanma devam ediyor benimde. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

İdrarda hangi bakteri çıktı acaba muhtemelen antibiyotik kullanıyosun rahatlama oldumu peki ilacı kullanırken
E. Coli üremiş ve cok dirençliydi. Muhtemelen kullandığım ilaçlar vs direnç kazandırdı. İlacı kullandım 5.gün falan işe yaradı ama cok az bir rahatlama oldu. Beraberinde mantar da var bence. Şuan kültür temiz çünkü. Benim vajinal mantar baya ilerleyerek Bu durum ortaya cıktı sanırım.

Benim 6 sene önce riadan yara olmuştu yaktırdım. Ama enfeksiyonu geçiremedim. Doktor bana kültürde bişey çıkmayınca klamidya içinde tedavi uyguladı.Ben 12 senedir yaşıyorum cinsel yolla bulaşan rahatsızlığım olsa bi sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. Bence normal floradaki bakterilerde kültürde çıkmıyo.
Evet olabilir

Evet oluyordu, idrarı beklettiğim zaman mesanede ağrı da yapıyordu. Dün idrar kültürü verdim. Bakteri üremedi ama hala yanma devam ediyor benimde. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
aynı sorun bendede var vulvada sürekli yanma sen bir çözüm buldunmu

Aynı durum ben de yaşıyorum. Beyaz akıntım oluyo koku kaşıntı falan yok. Kültürde yaptırdım üreme olmadı. Ama alt bölgem yanıyo ağrıyo kaşıntım falan yok bende bulamadım neyim olduğunu
aynı problem bendede var bir çözüm buldunuzmu

X