Vajinal estetik olmak istiyorum yardım....

onlygiirl

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2011
15
0
Merhaba arkadaşlar 4 doğum yaptım hem çişimi tutamıyorum hemde vajinal estetik olmak istiyorum olduğum durumdan çok huzursusum eşim vefaat eti eşim çok kırıyordu bu nedenden dolayı beni küçük dusuruyordu çok zoruma gidiyordu bu durum şimdi yeniden evlenmeyi düşünüyorum hayırlısıyla ama vajinal estetik olmam gerek göğüs dikleştirme olmam gerek biraz maliyetli bı durum kendime ozguvenim yok nerede yaptirim yaptıran ve memnun olan varmı hastane de yardımcı olur musunuz arkadaşlar 🥺🥺🥺🥺

Merhaba , idrar
Merhaba arkadaşlar 4 doğum yaptım hem çişimi tutamıyorum hemde vajinal estetik olmak istiyorum olduğum durumdan çok huzursusum eşim vefaat eti eşim çok kırıyordu bu nedenden dolayı beni küçük dusuruyordu çok zoruma gidiyordu bu durum şimdi yeniden evlenmeyi düşünüyorum hayırlısıyla ama vajinal estetik olmam gerek göğüs dikleştirme olmam gerek biraz maliyetli bı durum kendime ozguvenim yok nerede yaptirim yaptıran ve memnun olan varmı hastane de yardımcı olur musunuz arkadaşlar 🥺🥺🥺🥺
Merhaba idrar kaçırma için vajinal lazer var , 5 dk ağrısız , sorunsuz , mutlaka deneyin , Dr. telal doğruel , seans ücreti ödeniyor, fiyat da uygun ,
göğüs dikleştirme için ben de araştırdım , en uygun fiyat bana Dr. Ali Gökkaya verdi ,

Cnm aynı sorunlar bende de vardı
Ben devlet hastanesinde ameliyat oldum içini dışını daraltma yaptı
İdrar kaçırma için de tot ameliyat i yaptı
Tek kuruş ödemedim

X