Jinekoloji VAJİNAL FİTİL SONRASI KANAMA !!!

wonderwoman44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
4
0
25
Akıntı ve ilişkiye girerken acı çektiğim gerekçesiyle doktora gittim. Gynomax fitil verdi. Fitili kullandıktan sonra kasıklarımda bir ağrı oldu ve akıntım kanlıydı. Kırmızı kan ve akıntı karışık. Bu normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Kullanmaya devam etmeli miyim normal mi ?

Simdi ilacın yan etkilerine baktım. Bu tarz bir yan etkisinin oldugundan bahsedilmemiş. Bnce doktorunuza güncel durumunuz hakkında bilgi vermeden ikinci kez kullanmayın.
Doktora tekrar gidemeyeceğim için buraya yazayım dedim yan etkilerde bende görmedim. Baktım başka böyle bir şey yaşayan var mı bulamadım 😔

Akıntı ve ilişkiye girerken acı çektiğim gerekçesiyle doktora gittim. Gynomax fitil verdi. Fitili kullandıktan sonra kasıklarımda bir ağrı oldu ve akıntım kanlıydı. Kırmızı kan ve akıntı karışık. Bu normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Kullanmaya devam etmeli miyim normal mi ?
Bence enfeksiyon varmış onu atmışsın fitille. Benzer fitili ben de kullandım. Sadece yanma yaptı. Hep akıntı oluştu. Artık ilacın kendisini akıyor başka bir şey mi bilemedim. Ama bı hap vardı yine enfeksiyon için. Onu içmiştim sabahına kanlı akıntı görmüştüm. Sonradan araştırdığımda enfeksiyondan kaynakliymis. Başkalarında da olmuş. Belki senin ki de öyle bir şeydir.

Evet enfeksiyonum olduğunu söyledi ve azitro diye bir antibiyotik de verdi. Onu yarın kullanmaya başlayacağım. Yani vücudum enfeksiyonu atıyor öyle mi :) inşallah öyledir ya. Teşekkür ederim çünkü çok baktım hiçbir şey bulamamıştım.

X