Vajinal iç dudak yırtılması yada estetiği :(

melic38

boş hayyaller
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
492
103
Arkadaşlar iç dudaklardan estetik olanınız yada düşüp yırıtılan kesilen yaralananınız oldumu olduysa bakımını nasıl yapıyorsunuz .6 gün önce sandalyenin üzerine düştüm ve resmen saplandı ve yırttı daha snra acille zor yetiştim kan kaybından ölcektim yoksa şuan dikişli iç kısımlar en derin ve hassas tüysüz yerler mecbur işe başladım bugun kanamış dikişim nezaman iyileşecek bilmiorum hergün 4.5sefer pansuman yapıyorum bugun sanki şişmiş dikişlerim böle bişiy gelen varmı başınıza bilmıyorum yardım edin eğer dudak estetiği filan olduysanız bakımı nasıl doktor sadece pansuman dedi başka bişiy demedi 10 gün snra gel iç kısımlarına bakıyım sorun varmı dedi

Son düzenleme:
öncelikle büyük geçmiş olsun..ben bir buçuk ay önce ameliyat oldum..her tuvalete gidişte biokadin solüsyon kullandım..ben direkt sıkıyordum ve gazlıbeze döküp tekrar tuvalete gidene dek onu tampon olarak kullanıyordum...tabi günlük ped de kullanıyordum çamaşırım lekelenmesin diye.ve suyla hiç taharetlenmedim bir hafta.. pansuman dediğin de bu sanırım..

Arkadaşlar iç dudaklardan estetik olanınız yada düşüp yırıtılan kesilen yaralananınız oldumu olduysa bakımını nasıl yapıyorsunuz .6 gün önce sandalyenin üzerine düştüm ve resmen saplandı ve yırttı daha snra acille zor yetiştim kan kaybından ölcektim yoksa şuan dikişli iç kısımlar en derin ve hassas tüysüz yerler mecbur işe başladım bugun kanamış dikişim nezaman iyileşecek bilmiorum hergün 4.5sefer pansuman yapıyorum bugun sanki şişmiş dikişlerim böle bişiy gelen varmı başınıza bilmıyorum yardım edin eğer dudak estetiği filan olduysanız bakımı nasıl doktor sadece pansuman dedi başka bişiy demedi 10 gün snra gel iç kısımlarına bakıyım sorun varmı dedi

Ben labioplastivoldum sonunda. Bir yillik arastirmalarim sonucunda. Ellerinin pansuman sirasinda cok temiz olmasina dikkat et. Ben 4 gundur ameliyat oldum bendede sislik var doktorum bol bol buz tatbik et dedi anca oyle azaliyo sisligi ve acisi

hım canım çok saol birde benim karnım çok şis anlamadım halen narkoz etkisimi var vucuttu 10 gün oldu ama tuvalete çıkmak ızdırap oluyor idrar yakıyor oyuzden fazla cıkmamak için su içmiyorum vucuttaki toksinleri ödemleri atmakmı gerekiyor acaba pansumanımıda tentürdiyot ve bi krem yazdı önce onu döküp sonra kremi sürüyor üzerine gazlı bez koyuyorum halen devam ediyorum bakalım ne olcak

Tatlim ben lokal oldum. Genel anestesi etkisi olabilir dicem ama bi netten arastir onu. Bana sabah oglen aksam pansuman yapican dedi. Bende tuvalete cikislarimi hep bunlara denk getiriyorum atıyorum oglen pansuman saati yaklasinca daha cok su iciyorum filan. Bende gazli bezle bolcana batikon suruyorum dikislerin uzerine sonra az kurumasini bekliyorum. Sonrada furacin merhemi temiz gazli beze koyarak dikislerin uzerine denk getirerek kapatıyorum. Sonra ic camasirimi giyip buz tatbik ediyorum. En az 10 gun boyle yap dedi. Cok gecmis olsun sana da nasil oldu yaa ttüh

Daha da onemli bisey varki oraya mümkün mertebe su degdirmemen cunku dikisleri ne kadar az suyla temas ederse o kadar cabuo kayniyo. Bana 4 gun banyo yapma dedi ama ben bi hafta yapmicam sadece sacimi yikicam.yaranin daha cabuk iyilesmesi icinde 15 gunden itibaren contractubex kullanmaya baslayabilirsin dedi

muaneye gitim çok şükür az kalmış 3.4 gün daha devam et temiz bakmışın hemen iyleşmiş dedi. banyo yaptım dedim bişiy olmaz dedi .sadece 40 gün ilişki yasak dedi ...sandalyaden düştüm :KK43: en son hatırladıgım demir sandalyenin demirlerinin üstende oldgum nasıl oldu anlamadım ama parçalamış resmen iç kısım en hassa derin yerler çok kan kaybettim 3havlu attım acile gidene kadar hemen doğumhaneye aldılar anestezi ile yapılmış uyandıgımda odamdaydım en üzücüde çok dikkat ediyordum bugun yarın hamile kalcam hevesi vardı şimdi o ümidimide kaybettim elimi kolumu kesmememeye dikkat ediyordum kan pıhtılaşması olmasın pıhtılaşma olursa bebeğin olursa hemen düşüyormuş die ama neye niet neye kısmet daha beteri oldu birşeyin üzerine düşmüceksin onu anladım

X