Vajinal Mantar Enfeksiyonu

Dün alındı. Sonuçlar bir haftaya çıkar dedi. Ama birşey çıkmadı kan ve idrar tahlillerinde beni pskytriye yönlendirdi ve üstüne depresyon ilacı verdi. Pskytri kızdı hiç alakası yok niye geldiniz birşeyiniz yok diye. Ne yapmalıyım artık şaşırdım.
herseyi psikolojik seyip isin icinden cikiyor bazi dr lar ya sinir oluyorum hayiirlisonuclariniz olsun ins

evet bisi avrsa bilip tedavi olmak baska benim neyim var diye dusunmek baska yani haklisiniz temiz cikar insallah canim

Ben bu illet yüzünden 2 ay oturarak uyumak zorunda kaldım yanma acı sızlama beni mahfetti Allah düşmanının başına vermesin

Arkadaşlar merhaba. 3 yıllık evliyim 3 yıldır sarı akıntım vardı kaşıntı vs başka bişey yoktu sonraları ilişki de yanma sızı olmaya başladı. İdrar tahlilinde sürekli enfeksiyon çıkıyordu. Daha sonra ilişkiden sonra kanama oldu korkup Jinekoloğa gittim yara var dondurmamız gerekiyor dedi ama bana hiç güven vermedi o sıra fitil verdi geçmişti ama kısa sürdü yine idrarda iltihap 🤦‍♀️ daha sonra başka bir doktora gittim yaran yok akıntın bile yok herşeyin normal diyordu yeşilimsi akıntıda oldum bir iki defa (smearde inflamasyon yazdığı halde) benim hala ilişkide yanmam idrar kanalında yanmam oluyordu kasıklarımda ağrıyordu adet düzenim saçmalıyordu yine 3- 4 antibiyotik yazdı başka bir doktor kullandım düzenli şekilde. Çok akıntı oldum söküyor dedim adetin son günleri idrar yapmışım gibi sarı akıntı geldi ve yine idrar tahlilinde iltihap. En son bir jinekoloğa muayene oldum muayene de mantarın var dedi direkt. Gyno lomexin fitil ve krem verdi ve fluzamed hap birde monurol saşe. Fluzamedi eşli kullanacaksın dedi. Bunları kullanıp fayda gören var mı? Artık bebek istiyoruz ovülasyon testi kullandığım halde gebelik oluşmadı bunların sebebi enfeksiyon olabilir mi yaşayan hanımlar lütfen aydınlatın bu kardeşinizi😔
Hormon testi yaptırdınız mı. Sizin yasadiklarinizin aynısını yaşadım. Kadin doğum doktoruna muayene oldum direkt hormon testi istedi göğsüm de süt varmış o yüzden çocuk olmuyordu nasıl ilac aldim temizlendim hamile kaldim😊

Dün alındı. Sonuçlar bir haftaya çıkar dedi. Ama birşey çıkmadı kan ve idrar tahlillerinde beni pskytriye yönlendirdi ve üstüne depresyon ilacı verdi. Pskytri kızdı hiç alakası yok niye geldiniz birşeyiniz yok diye. Ne yapmalıyım artık şaşırdım.
Canım benim idrar tahlilinde lökosit olduğu halde k doğum doktoru psikiyatriye yönlendirdi herşeyin normal ilaçlar mantar yapmış dedi ilaç verdi idrarda iltihap bakteride keyfine çıkıyor zaten ben seni anlıyorum bi sorun varsa çıksın istiyorum ortaya çıksın ki tedavi olayım

Hormon testi yaptırdınız mı. Sizin yasadiklarinizin aynısını yaşadım. Kadin doğum doktoruna muayene oldum direkt hormon testi istedi göğsüm de süt varmış o yüzden çocuk olmuyordu nasıl ilac aldim temizlendim hamile kaldim😊
Yaptırmıştım canım amh biraz düşük çıktı benim ama önce iltihap geçsin istedim iflahım kurudu idrar tahlilinde iltihap görmekten

Yaptırmıştım canım amh biraz düşük çıktı benim ama önce iltihap geçsin istedim iflahım kurudu idrar tahlilinde iltihap görmekten
Canım benim idrar tahlilinde lökosit olduğu halde k doğum doktoru psikiyatriye yönlendirdi herşeyin normal ilaçlar mantar yapmış dedi ilaç verdi idrarda iltihap bakteride keyfine çıkıyor zaten ben seni anlıyorum bi sorun varsa çıksın istiyorum ortaya çıksın ki tedavi olayım
Eve benimde aynı. Anlamıyorlar 😢

Ben bunun çaresini sülükte buldum.bendede mantar ve enfeksiyon vardı sürekli tekrarlıyordu.artık gözümü kararttm çok korkmama rağmen rahime sülük yaptırdım ondan sonra akıntımda yanmamda geçti.bikaç seans daha yapılıcak tamamen geçmesi için.bence canm işin ehli birini bulup sülük yaptır sonrada bana dua et :)
Nerde yaşıyorsunuz bende sülük yaptırmak istiyorum

bi kaç arkadaş sülük yaptırmış vajina içine, ben bir kere yaptırdım ama kanamadan öldüm 4 gün boyunca. İnanılmaz kanamam oldu :KK43:

X