Vajinal mantardan kurtulmanın yolu

moskito

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
1
1
26
Merhaba kızlar yaklaşık 1 sene boyunca vajinal mantardan kurtulmanın yollarını aradım gerek doğal yollarla olsun gerek doktor doktor gezerek olsun fitil krem ilaç aklınıza gelebilecek her şeyi denedim. Artık öyle bi hal almıştı ki sür kesiği şeklinde gelen akıntılarım yeşil renge dönmüştü kaşıntılar bitmiyor cinsel hayatım mahvolmuştu. Psikolojik olarak iğrenç bir durumdaydım. Şuan kurtuldum ve yaklaşık 3 aydır hiç olmadığım kadar iyiyim ve nasıl kurtuldum anlatmak istiyorum. Sizlerde faydalanın. Öncelikle çok doktor gezdim fakat en son bir kere daha 1 dr göreceğim bu son şans demiştim ve doktor bana zolax adlı bir ilaç yazdı 3 günde 1 içiliyor sonra hafta da 1 e düşür demişti ve ketoral fitil de vermişti bu ikisini kullan demişti kullandım ve olay zolax adlı ilaçta bitti tabi çünkü içeriğini araştırdım çok ağır bir ilaç fazlasıyla yan etkisi var fakat dikkatli ve kontrollü kullanınca inanılmaz fayda etti. 3 gün sonra geçti kaşıntım vs koku kaldı ama ara ara minik kaşıntılar yokluyordu mantar kremi ile destekledim temiz iç çamaşıma nioli yağı döktüm artı ev yoğurdu yapıp bol bol her gün tükettim hatta yoğurdun suyuna kadar bardağa doldurup içtim probiyotik açısından bu şekilde beslendim. 1 ay sonra tamamiyle geçti ve şuan 3. Ayımdan sesleniyorum size doktorunuz bu bahsettiğim ilaçları size vermediyse siz kendiniz sorun danış yazdırın kullanın. Ben 1 sene boyunca çektim siz çekmeyin. Bu arada cinsel ilişkiye uzun bir süre ara verin tedavi sürecini çok etkiliyor.

Son düzenleme:
X