Vajinal orgazmmi yasadim anlamadim

Onu bilmem de, yerim rahat değilse, herife de sinirlenmişsem benim de bişey anlamadığım oluyor. O an kafanın boş olması önemli heralde.
Sinir minir hak getire, yakın zamanda eşim beni bir akşam reddetti, çok kızdım hatta söz verdim kendime bir dahakine o yanaşırsa kesinlikle istemicem diye,ertesi gün imalara başladı, yatak odasına çağırıyor gitmedim mal gibi kaldı orada, aradan zaman geçti yatak odasına girmiştim arkamdan gelip kapıyı kilitledi, gerisini siz anlayın hiç tepki vermedim, öpüyor öpmüyorum ,hiç dokunmuyorum bir süre öyle devam ettim,sonra biraz kıvama gelince güldüm tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak dedim, yine kas kere orgazm oldum hatırlamıyorum 😂😂😂

Sinir minir hak getire, yakın zamanda eşim beni bir akşam reddetti, çok kızdım hatta söz verdim kendime bir dahakine o yanaşırsa kesinlikle istemicem diye,ertesi gün imalara başladı, yatak odasına çağırıyor gitmedim mal gibi kaldı orada, aradan zaman geçti yatak odasına girmiştim arkamdan gelip kapıyı kilitledi, gerisini siz anlayın hiç tepki vermedim, öpüyor öpmüyorum ,hiç dokunmuyorum bir süre öyle devam ettim,sonra biraz kıvama gelince güldüm tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak dedim, yine kas kere orgazm oldum hatırlamıyorum 😂😂😂
Mehlika, aşkım ne kadar pozitif enerji alıyorum senden anlatamam. 😁

Jsjahddhvx masallah la

Aynen öyle inan düşünemiyorum bile. Çok garip bir şey ama korkutuyor mu desem huylandiriyor mu desem hiç yapamam gibi
yıkamak için zaten dokunuyorsunuzdur herhalde. Ufak ufak başlayıp arttırabilirsiniz. benim huylanma gibi bir problemim yoktu ama hassas davranmaya çalışıyordum. Sonra klitoral orgazm denemeye çalışırken git gide hızlandım. Tahrik olunca da biraz göz dönüyor hızlanmak daha kolay oluyor.

Zarar gelebilecek bir organ değil aslında twitterda bazı videolar izlemiştim millet neler yapıyor. Biz sırf dokunarak çekiştirerek bozamayız şeklini meklini. Bilinçaltındaki bozmama korkusu yüzünden dokunmak istemiyorsunuz büyük ihtimalle evli bile olsanız etkiliyor.

Loveitred gitmiş :110:ne oldu ki

Ben hayatta elimi suremiyorum😢 ilişki sırasında acı çekiyorum vajinismus sanırım bence bu dokunamamamla ilgili olabilir değil mi
evet ıslanman lazım. Eşinde mi dokunmuyor ? direk bodoslama girerseniz kuruluktan acıyabiliyormuş.

yıkamak için zaten dokunuyorsunuzdur herhalde. Ufak ufak başlayıp arttırabilirsiniz. benim huylanma gibi bir problemim yoktu ama hassas davranmaya çalışıyordum. Sonra klitoral orgazm denemeye çalışırken git gide hızlandım. Tahrik olunca da biraz göz dönüyor hızlanmak daha kolay oluyor.

Zarar gelebilecek bir organ değil aslında twitterda bazı videolar izlemiştim millet neler yapıyor. Biz sırf dokunarak çekiştirerek bozamayız şeklini meklini. Bilinçaltındaki bozmama korkusu yüzünden dokunmak istemiyorsunuz büyük ihtimalle evli bile olsanız etkiliyor.

Loveitred gitmiş :110:ne oldu ki

evet ıslanman lazım. Eşinde mi dokunmuyor ? direk bodoslama girerseniz kuruluktan acıyabiliyormuş.
Sadece ben dokunamiuorim eşimin dokunmasinda problem yok😂 aynen fazla koruma altına almışım galiba şimdi bunu asamiyorum😂

Kizlar gecen biri konu acmisti parmakla sadece vajina icerisindeki G noktasina dokunarak vajinal bosalma yasadigini anlatmisti klitorise hic dokunmadan.

Simdi gecen ben bunu merak ettim ve hic klitorise dokunmadan sadece vajina icerisine temasla (bi 15 20 dk surdu) orgazm oldum daha yogun doyurucu hissettim orgazmi ama klitoral orgazmada benzettim. Yani klitorise dokundugumda yasadigim orgazm kalp ritmi gibi pit pit pit olup zevkin pik noktasina ulasip vajina girisi acilip kapanir ya istemsiz ayni seyi biraz daha yogun hislerle yasadim. Hic oyle fiskirmali miskirmali bisey olmadi😂

Mesela klitoris orgazmi A ise
Vajinadan oldugum orgazm A plus gibi
Bi farkli degisle ayni bokun laciverti😂
Simdi bu yasadigim vajinal orgazmin ta kendisimi yoksa klitoral orgazmmiydi anlamadim bu anlattiklarima gore hangi gruba giriyor vajinal orgazm yasayan varsa bilgi verebilirmi.

Not: vajina icinde her noktadan zevk almadim belli noktalardan vajina icindeki yumusak bolgeye dokunarak orgazm oldum cis yapma hissi geldi geri gitti ve 5 dk sonrasinda da orgazm oldum.
Ben elimle dokunamadigim için eldivenle denedim 🤭 şiş \sert gibiydi anlayamadım eşimle ilişki sırasında da sanki orda bir şey varmış engel oluyormuş gibi oluyordu normal mi doktorluk mu

Vajinal orgazm klitoris olanından bir tık daha doyurucu gibi geliyor bana
Ve vajinal orgazm istiyorsam klitorise dokunulsun istemem o an
ama öyle sullar seller sıvılar olmuyor bende,kararında 😊

Aynen daha fazla islanma oldu simdi vajinal orgazm buysa klitorisle cok aman aman bi fark yok ben saniyorumki icten icten farkli bi kasilmalar yasicam eee ayni oldu noldu simdi eee diyorum kendi kendime😂🤦🏻
ben de sonradan ogrenenlerdenim vajinal orgazmi kendi kendime cozdum kendimi parmakla deneyerek basladim ilk defa baska birsekilde orgazmi yasadim ve o anda anladim vajinal orgazm oldugunu onceleri tek klitorisle oynuyodum ama sonra hem klitorisle oynarken hemde vajina bolgesiyle de oynadim parmak soktum geri klitorise dokundum bu sekil ard arda tekrarladim bi vajinaya bi klitorise seklinde ve zevk cogaliyo en son sona ulasirken idrar deliginin oraya parmakla yukari asagi g gitgel yaptim neredeyse kilitorise cok az deyiyodum o sekilde degisk bir haz aldim idrar deliginin o bolge ve vajinanin ilk giris kismi cok guzel haz verdi tek klitorisle sona ulasmakla ayni degildi cok doyurucu baska bi zevkti sonra isi buyuttum parmakla penis gorevi gorerek yaptim ve elinin avucu klitorise deyecek ve parmakla git gel yaptim bunu biraz sert sekil vurur gibi yapinca cok daha guzel vajinal orgazm hissettim ilk o zaman anlamis oldum vajinal orgazmi bence vajinal orgazm klitoris uyarimi olmadan direk olunan bisey degil klitoris uyarimiyla vajinaya ayni anda penis girmesiyle oluyor baskasini bilmem ama ben oyle sadece vajinaya girip cikmakla vajinal orgazm olmuyo ayni anda klitorise de deyince ikisi birlesmis oluyor orgazm. fark ne dersen sadece klitoristen olunca tam doyulmuyor tam rahatlanmiyo ama vajinalla oldugunda daha doygunluk hissi oluyo. iliski esnasinda ise esin vucudu klitorise deyerek sekilde iliski olursa vajinal orgazm kacinilmaz aslinda dedigim gibi ikisi ayni anda uyarim olmus oluyo penis girip cikarken esinin vucudu klitorise carpmali ufaktan deymeli cok baskiya gerek yok hafif bile deymis olsa zevk fazla oluyo ve orgazm olunuyor ben hic klitorise deymeden tek vajinal yolla olamiyorum en kotu esiniz deyemezse siz elinizle destekleyin daha zevk verici olacaktir umarim anlatabildim

Kizlar gecen biri konu acmisti parmakla sadece vajina icerisindeki G noktasina dokunarak vajinal bosalma yasadigini anlatmisti klitorise hic dokunmadan.

Simdi gecen ben bunu merak ettim ve hic klitorise dokunmadan sadece vajina icerisine temasla (bi 15 20 dk surdu) orgazm oldum daha yogun doyurucu hissettim orgazmi ama klitoral orgazmada benzettim. Yani klitorise dokundugumda yasadigim orgazm kalp ritmi gibi pit pit pit olup zevkin pik noktasina ulasip vajina girisi acilip kapanir ya istemsiz ayni seyi biraz daha yogun hislerle yasadim. Hic oyle fiskirmali miskirmali bisey olmadi😂

Mesela klitoris orgazmi A ise
Vajinadan oldugum orgazm A plus gibi
Bi farkli degisle ayni bokun laciverti😂
Simdi bu yasadigim vajinal orgazmin ta kendisimi yoksa klitoral orgazmmiydi anlamadim bu anlattiklarima gore hangi gruba giriyor vajinal orgazm yasayan varsa bilgi verebilirmi.

Not: vajina icinde her noktadan zevk almadim belli noktalardan vajina icindeki yumusak bolgeye dokunarak orgazm oldum cis yapma hissi geldi geri gitti ve 5 dk sonrasinda da orgazm oldum.
Çiş yapma hissi klitoral değil mi ? Vajinama birkere denedim kan geldi ama adet dönemindeyken pişman olup korktum.

arkadaşlar hamileyken cinsel ilişki der susarım :) vajinal klitoral puf olup gidiyor. o hormonların etkisiyle 1i 10 hissediyorsun. harika. doğumdan sonra bitmese keşke :KK70:

X