Vajinal top kullananlar?

Aynen öyle. En çok korkutulan şey ise "kanama olmazsa" söyle olur böyle olur lafları. Olmazsa olmaz yapacak birşey yok ama çoğu kişi bununda sorumlusu kadınmış gibi anlatıyor erkeklerde çok bilgisiz bu konuda. Gerçi tüm erkekler diyemem ama benim uzak çevremde ki erkekler maalesef kendi yapacağı işe odaklanıyor kendisinin bakire olmak olmamak gibi bir durumu yok bozulacak zarı da yok o sebepten dolayı zarın yapısı ile alakalı bir bilgileri de yok esnek mi sert mi yada her kadından kan gelmez gibi durumları bilmiyorlar maalesef.
Evleneceğin adamla konulacaksın bunları mutlaka,kana gerek yok hissediliyor, orada bir engel var ve partnerin onu geçiyor, iki tarafın da hissetmemesi neredeyse imkansız, en azından benimki öyle oldu, kanaması olmayan pek çok insan tanıyorum. Ama erkeğin bu konuda bilgilenmesi şart, baştan uyarını yaparsın, bu güç denemesi değil, çiftler bir geceliğine evlenmiyor, o gece olanlar senin aklından hiç çıkmayacak, insan gibi davranması ilişkinizşn yararına

Evleneceğin adamla konulacaksın bunları mutlaka,kana gerek yok hissediliyor, orada bir engel var ve partnerin onu geçiyor, iki tarafın da hissetmemesi neredeyse imkansız, en azından benimki öyle oldu, kanaması olmayan pek çok insan tanıyorum. Ama erkeğin bu konuda bilgilenmesi şart, baştan uyarını yaparsın, bu güç denemesi değil, çiftler bir geceliğine evlenmiyor, o gece olanlar senin aklından hiç çıkmayacak, insan gibi davranması ilişkinizşn yararına
Bir arkadaşım bu konu ile ilgili bir şey anlattı . Arkadaşımın kuzeni evleniyor ve ilk gecenin sabahı, kadını ailesinin evine kovuyor, kan gelmediği için. Daha sonra adamın yaptığı terbiyesizlik sonucu kadın doktora gidip eşine durumu doktor aracılığıyla anlatıyor ve adam yalvar yakar kadını alıp evlerine dönüyorlar. Lise zamanı çoğu arkadasim, zarın bel kısmına vurulunca da bozulduğunu söylerdi benim psikoloji bayaa kötü olmuştu . Hatta o kadar kötü olmuştu ki, doktora gidip muayene olmayı düşünmüştüm, ya ben farkında olmadan bozulduysa diye😣ama çok şükür büyüdükçe doğru bilinen yanlışların, doğru olanlarını duymaya başladım o yüzden çok ufak tereddütlerim var bir kaç konuda onu da zamanla hallederim gibi.

Bir arkadaşım bu konu ile ilgili bir şey anlattı . Arkadaşımın kuzeni evleniyor ve ilk gecenin sabahı, kadını ailesinin evine kovuyor, kan gelmediği için. Daha sonra adamın yaptığı terbiyesizlik sonucu kadın doktora gidip eşine durumu doktor aracılığıyla anlatıyor ve adam yalvar yakar kadını alıp evlerine dönüyorlar. Lise zamanı çoğu arkadasim, zarın bel kısmına vurulunca da bozulduğunu söylerdi benim psikoloji bayaa kötü olmuştu . Hatta o kadar kötü olmuştu ki, doktora gidip muayene olmayı düşünmüştüm, ya ben farkında olmadan bozulduysa diye😣ama çok şükür büyüdükçe doğru bilinen yanlışların, doğru olanlarını duymaya başladım o yüzden çok ufak tereddütlerim var bir kaç konuda onu da zamanla hallederim gibi.
Bu şehir efsaneleri yaktı bizi zaten, yok bisikleye binince bozulurmuş, ağaca tırmanınca bozulurmuş, korka korka cinsellikten soğuduk. Kendin anlatamazsan üstğnden geçersin "bazı insanlarda kanama olmuyormuş araştır öğren başımıza ne geleceğini bilmiyoruz" dersin. Aslında buna gerek olmamalı ama maalesef geriliyor insan. Kan gelmeyince ben telaşa düştüm eşimden çok, şaşkın ne telaşlanıyorsun ne yaşadıysan adım adım onunla yaşadın zaten inanmazsa defolsun gitsin değil mi, yok kendine bile anlatamıyor insan, bu toplum mahvetti bizi

Bu şehir efsaneleri yaktı bizi zaten, yok bisikleye binince bozulurmuş, ağaca tırmanınca bozulurmuş, korka korka cinsellikten soğuduk. Kendin anlatamazsan üstğnden geçersin "bazı insanlarda kanama olmuyormuş araştır öğren başımıza ne geleceğini bilmiyoruz" dersin. Aslında buna gerek olmamalı ama maalesef geriliyor insan. Kan gelmeyince ben telaşa düştüm eşimden çok, şaşkın ne telaşlanıyorsun ne yaşadıysan adım adım onunla yaşadın zaten inanmazsa defolsun gitsin değil mi, yok kendine bile anlatamıyor insan, bu toplum mahvetti bizi
Zaten ben bu konuda bilgili bir insanım ve karşımda ki insanın da bilgili olmasını isterim. Ve açıkça da söylemeyi düşünüyorum . Allah korusun böyle bir durum olmasındansa alırım karşıma anlatırım bilmesi gerektiği kadar , inşallah anlar😊

Ben biraz araştırdım :KK53:
Screenshot_20210105-231008.jpg

Topları denedim arkadaşlar 😁 düşüncelerimi yazayım

1 yatarak egzersiz yapmak için çok iyi topları sıktığınızı rahatça hissediyorsunuz

2 içeride kalma gibi bir durum kesinlikle mümkün değil çünkü vücut onları ilk fırsatta dışarı atıyor

3 ayakta kullanımı çok zor, yürürken onları sıkmaya devam etmeyi başarırsanız baston gibi yürürsünüz normal yürüme ihtimaliniz yok, ama ayakta kısa süreli egzersiz yapılır. Bütün gün içimde dursun çalışayım demek mümkün değil çünkü dediğim gibi vücut onları ilk fırsatta dışarı itiyor. Bunu başarırsanız bilin ki nirvanaya çıkmışsınız, benim kaslarım iyidir ama başarılı olamadım.

4 filmde gördüğümüz durum külliyen masal
😂😂😂

5 herhangi bir tahrik unsuru barındırmıyor, her gördüğümüze inanmamak lazımmış 😁

Buna rağmen kas güçlemdirmek amaçlı kullanılır mı? Evet kullanılabilir ama egzersiz yapacağınız zaman takıp bittiğinde çıkarmak için hepsi bu kadar. Kendi adıma normal kegel egzersizi buna bakarak çok daha iyi, bana uymadı.

X