Vajinal Yanma / Enfeksiyon / Sistit

Ayni sikayeti bende yaşıyorum 2 yıldır ayni. Benim oturunca bile durduk yere yaniyordu. Kasinma hic yoktu. Bekarken alttan muane yapamiuordu doktorlar hep antibiyotik mantar ilaclari kullandim bi gram bile.gecmedi. Afedersin makatimdan bile sümüksü birsry geliyordu. Yani candida mantarindan supheleniuordum bagirsaklarima kadar öyleydi. Okadar arastirdimki ve candida mantarı probiyotik tuketiminden sonra geçiyormuş. Ben bir ay sarimsak yedim sirkeli su ictim vajinaya sürdüm ama okadar illet birsry ki gecmiuordu. Adetim de çok az geliyordu ve adetim her geldiğinde feci bir yanma oluyordu. Evlendigimde esimle iliskiye girmekten okadar kaciyordum ki her iliskimde canim cok yandigi icin hep itiyordum evlendikten sonra doktora gittim ve bana fitil verdi daha fitili kullanmadim baslicam kullanmaya bu arada evlendikten sonra yanmalarim gecti sadece iliski sirasinda cok yanma oldu. Bakalim.insallah gecer..
gectimi sikayetleriniz acaba makattanda akinti gelebilirmi yolsa kaka yaparken vajinadan mi akinti gelir bnde ole bisi olduda nerden gelio anlamadm vajinadan heralde

X