Vajinal zevk ve orgazm için buraya

Onca zaman geçmiş hicbirimizin derdinde 1 gram eksilme olmamis herhalde.

Ben de aynıyım. Bıktım her seyden. Zerre kadar tahammül duyamiyorum hayata karşı ona karşı.

Basarisiz denemeleri yüzünden nur topu gibi bir isteksizligimiz de olustu. Şeklini şemalini bile unutuyorum bazen. Ayda 2 3 kere görüyorum maksimum.

Dakikasinda bitiyor. 2.'yi düşünmek zaten yok. Ben mal gibi kaliyorum yatakta. Ne suslenesim geliyor ne bir hazirlik yapasım...

Arzulanmadığımı hissettikçe de özgüvenimi kaybediyorum. Mutsuzluğum arşa çıkmış durumda.

Bütün bu esnada da ev işleri sorumluluğu var bir yanda. Her bakimdan evin ve eşin hizmetçisi gibiyim. Alip başımı gidesim var.

Bu derdi kimseye anlatamiyor da insan. Içim içimi yiyor. Gençliğim, en guzel yaşlarım boyle yok olup gidiyor.

Arzulanmayacak kadin miyim diye soruyorum kendime. Değilim, gecmis iliskilerimde ooo hatirlamak bile istemiyorum. Dokunsanız aglayacak durumdayim. Bunlari yazarken bile burnum sızlıyor.
Sen de direnenler kervanındasın yani, kaç yıllık evlisin çalışıyor musun çocuk var mı
Bu kadar üzülüyorsan çekme bunu yazık sana, suçlu sen değilsin ki, o

insanı en çok kahreden de bu yaşların bomboş geçmesi. zamanı geri getiremiyoruz ki. yaşadın yaşadın, yaşamadın geçmiş olsun
Baska biri olsa onla da denemeden anlayamiyorsun ki. Kavun degil koklayalim. Kimin cinsel performansı güzel diye deneme mi yapcaz sürekli? Valla bunaldim daraldim.

Farkinda konustuk. Konuştuğum icin daha da eksik hissetmis. Basarisizlik korkusuyla daha da uzaklasmis.

Terapi almaya karar verdik ama 1 kez gidip sonrasina devam etmedi. Ugrasiyor kendini zorluyor ama tedavisiz duzelecek bir sey degil bu.

Ben en basindan erken gelecek zevk olmayacak zaten diye şartlaniyorum ister istemez. Boyle olunca orgazm mümkün degil zaten.

Evlilik bu muymuş deyip duruyorum. Hic mutlu değilim. Eşim iyi bir insan bile olsa evlilikte bu yeterli degil. Arkadas olsak iyi biri olmasiyla mutlu olayim ama evliyiz. Cinsellik cok büyük yer kaplıyor evlilikte. O büyük yer bende bomboş. Sevgimi bile alip götürüyor bu durum. Napicam bilmiyorum. Yalnız olsam ağlayarak yazardim bunlari.
Mutlu bir Cinsellik gerçekten çok önemli evlilikte, gündelik hayatını çok etkiliyor, mutlu bir cinsellik yok insan daha tahammülsüz oluyor her şeye karşı

Sen de direnenler kervanındasın yani, kaç yıllık evlisin çalılıyor musun çocuk var mı
Bu kadar üzülüyorsan çekme bunu yazık sana, suçlu sen değilsin ki, o
1 yildir aktif cinsel hayatim var. Çocuk yok. Bir donem çok istedim çocuğum olmasini. O olsa belki kafam mesgul olur bunlari düşünmem diye düşündüm galiba. Ama yok yani su an hiç hiç istemiyorum. Son 1 aydir hele hiç yani bebek gormek dahi istemiyorum. Oysa ben çocukluğumda bile anne olacagim zamanları hayal ederdim. Oyle anaç bir yapım var. Ama şu anda anaçlığı bırak kadin gibi bile hissetmiyorum.

Biraksam nasil birakicam diye düşünüyorum. Kime nasil aciklanir? Herkes neden neden diye sorar. Onun özeli hakkinda boyle konusamam asla.

Son 1 haftadir cok fazla düşünüyorum. Yapsam yapabilir miyim diye. Ailelerimiz bizi inanilmaz mutlu zannediyor. Görünürde ikimizde cok iyi insanlariz çünkü. Görünmeyen kısmını kimse bilmiyor benden baska.

Vazgecsem ayrilsam onun ailesine uzuntuden bir sey olur mu diye korkuyorum. Herkese karsi sorumlu hissediyorum.

Kendimi düşünsem belki simdi mutlu olurdum.

Mutlu bir Cinsellik gerçekten çok önemli evlilikte, gündelik hayatını çok etkiliyor, mutlu bir cinsellik yok insan daha tahammülsüz oluyor her şeye karşı
Bir kıvılcıma patliyorum. Tahammülüm olsa biraz sabrim olsa her normal insan gibi tepki bile vermicem aslinda. Ama yok dayanamiyorum. Bazen bir ses tonu, bir hareketi, bir cümlesi o kadar tırmalıyor ki beni. Susuyorum, tutuyorum, elimi sıkıyorum bir sey dememek icin. Bütün bunlari sevdigim adama karsi hissediyorum. Çok acı bir sey bu.

1 yildir aktif cinsel hayatim var. Çocuk yok. Bir donem çok istedim çocuğum olmasini. O olsa belki kafam mesgul olur bunlari düşünmem diye düşündüm galiba. Ama yok yani su an hiç hiç istemiyorum. Son 1 aydir hele hiç yani bebek gormek dahi istemiyorum. Oysa ben çocukluğumda bile anne olacagim zamanları hayal ederdim. Oyle anaç bir yapım var. Ama şu anda anaçlığı bırak kadin gibi bile hissetmiyorum.

Biraksam nasil birakicam diye düşünüyorum. Kime nasil aciklanir? Herkes neden neden diye sorar. Onun özeli hakkinda boyle konusamam asla.

Son 1 haftadir cok fazla düşünüyorum. Yapsam yapabilir miyim diye. Ailelerimiz bizi inanilmaz mutlu zannediyor. Görünürde ikimizde cok iyi insanlariz çünkü. Görünmeyen kısmını kimse bilmiyor benden baska.

Vazgecsem ayrilsam onun ailesine uzuntuden bir sey olur mu diye korkuyorum. Herkese karsi sorumlu hissediyorum.

Kendimi düşünsem belki simdi mutlu olurdum.
Merhaba, yanlıs hatırlıyorsam düzeltin lütfen, şu yatak başından memnum olmayan lotus sız mıydınız acaba?

Evet oyum 🤣 boyle hatirlanmis olmak da ne tuhaf😄 yatak başını da geçtim artik memnuniyetsizligim arşa çıktı.
Minicik bir pufun üstünde sevişmeyi başarabilmiş biri olarak bu raddeye nasıl geldiniz acaba?

Minicik bir pufun üstünde sevişmeyi başarabilmiş biri olarak bu raddeye nasıl geldiniz acaba?
Kontrol bendeyken bile istedigim hizda istedigim ritimde gidemiyorum. Memnuniyetsizligimin o da farkinda. Basarisizlik korkusuyla isteksizligi basladi ve bu da her seyin daha kötü gitmesine sebep oldu. Arzulanmayarak yaşıyorum evlilik hayatimi. Ayda 2 3 oluyor maksimum. Minicik bir pufta yapacak kadar çabaladım yemin ederim. Ama yok yani insan biraz da arzulanmak kadin gibi hissetmek istiyor.

Kontrol bendeyken bile istedigim hizda istedigim ritimde gidemiyorum. Memnuniyetsizligimin o da farkinda. Basarisizlik korkusuyla isteksizligi basladi ve bu da her seyin daha kötü gitmesine sebep oldu. Arzulanmayarak yaşıyorum evlilik hayatimi. Ayda 2 3 oluyor maksimum. Minicik bir pufta yapacak kadar çabaladım yemin ederim. Ama yok yani insan biraz da arzulanmak kadin gibi hissetmek istiyor.
Siz teklif etmeden yanaşmıyordur ayda max 2-3 ise?? Daha 26 yaşındasınız bu kadar karamsar olmayın. Yani çözüme yanaşıyor mu? Siz kendi kendinize surat asıp oturuyor musunuz? Yani ben mutsuzum dediniz mi? Kadın gibi değil de evli bir kadın gibi hissetmek istiyorsunuz pek tabi hakkınız olarak, fakat erkekler düz mantıktır yani en azından memnuniyetsizliğinizi yumrugunuzu, dişinizi sıkarak, içinize atarak değil de alıp karsınıza konusarak, işbirliği yapmayı teklif ederek dile getirmeyi düşündünüz mü?

Bir kıvılcıma patliyorum. Tahammülüm olsa biraz sabrim olsa her normal insan gibi tepki bile vermicem aslinda. Ama yok dayanamiyorum. Bazen bir ses tonu, bir hareketi, bir cümlesi o kadar tırmalıyor ki beni. Susuyorum, tutuyorum, elimi sıkıyorum bir sey dememek icin. Bütün bunlari sevdigim adama karsi hissediyorum. Çok acı bir sey bu.
Eşinizle tekrar konuşun güzel bir dille, cinsellikte mutsuz olmanın hayatınızı olumsuz etkilediğini vs,tekrar terapiye ikna etmeye çalışın,
Bir de süreyi uzatmak için spreyler vs oluyor, yan etkileri var mı bilmiyorum ama belki faydalı olabilir,

Eşinizle tekrar konuşun güzel bir dille, cinsellikte mutsuz olmanın hayatınızı olumsuz etkilediğini vs,tekrar terapiye ikna etmeye çalışın,
Bir de süreyi uzatmak için spreyler vs oluyor, yan etkileri var mı bilmiyorum ama belki faydalı olabilir,
Biboka fayda etmiyor onlar, bu sefer hissiyat azaldıgı ıcın olan sertlesme de gıdıyor (denendi)

Siz teklif etmeden yanaşmıyordur ayda max 2-3 ise?? Daha 26 yaşındasınız bu kadar karamsar olmayın. Yani çözüme yanaşıyor mu? Siz kendi kendinize surat asıp oturuyor musunuz? Yani ben mutsuzum dediniz mi? Kadın gibi değil de evli bir kadın gibi hissetmek istiyorsunuz pek tabi hakkınız olarak, fakat erkekler düz mantıktır yani en azından memnuniyetsizliğinizi yumrugunuzu, dişinizi sıkarak, içinize atarak değil de alıp karsınıza konusarak, işbirliği yapmayı teklif ederek dile getirmeyi düşündünüz mü?
Konustum evet. Yukarida da anlattim. Ben konuşunca kendini daha da yetersiz hissedip iyice kapandi. Iyice uzaklasti. Çözüme yanasmasi şöyle, terapiye karar verdik. 1 kere gitti oylece kaldi. Ben baslatmaktan da çekinmiyorum ama baslarken de sonunu biliyorum. Bir noktadan sonra insan arzulanmak istiyor. Tak diye eve girince birden olsun istiyorum. Ben dustayken dusa gelsin, sabah uyaninca istesin vs vs hicbiri yok. Arzulandigimi gorsem, dur durak bilmeden yapmak isteyen biri olsa susleneyim giyineyim ama yok. Babaanne donuyla yasiyorum.

Denedik yok bir hayrı. Tedavi şart.

Konustum evet. Yukarida da anlattim. Ben konuşunca kendini daha da yetersiz hissedip iyice kapandi. Iyice uzaklasti. Çözüme yanasmasi şöyle, terapiye karar verdik. 1 kere gitti oylece kaldi. Ben baslatmaktan da çekinmiyorum ama baslarken de sonunu biliyorum. Bir noktadan sonra insan arzulanmak istiyor. Tak diye eve girince birden olsun istiyorum. Ben dustayken dusa gelsin, sabah uyaninca istesin vs vs hicbiri yok. Arzulandigimi gorsem, dur durak bilmeden yapmak isteyen biri olsa susleneyim giyineyim ama yok. Babaanne donuyla yasiyorum.
Tüm bunları kendınızı motive etmek için yapmaya devam edin, sadece eşimiz için giyinip süslenmiyoruz nihayetinde, ınsan kendını bır kez salınca cok zor toparlıyor cunku. Bunların hepsını yasamıs bırı olarak soyluyorum kı karsı taraf istikrarlı sekılde tedavıye devam etmezse ısın sonu kotuye varıyor. Sıze bosanmadan oncekı konumu atayım, hemen hemen aynı seyleri yasamısız. Ha belki zaman verirseniz düzeledebilir, genelleme yapmak dogru da degıl. Ama tek taraflı cabalamak karsı tarafı nasıl rahatlıga alıstırıyorsa cabalayan tarafı da sınır hastası edıyor, kendını sorgulattırıyor, dıyecek hıcbır sey yok.

Biboka fayda etmiyor onlar, bu sefer hissiyat azaldıgı ıcın olan sertlesme de gıdıyor (denendi)

Denedik yok bir hayrı. Tedavi şart.
Kendimizden örnek vereyim, yeni evliyken eşim de erken geliyordu, aslında erken boşalma sayılacak kadar erken değildi yine bir kaç dk sürüyordu, 3-5 dk civarı, o spreyden aldık, bizde but miktar faydası oldu, bir süre kullandık sonra zararlıdır diye bıraktı eşim,
Sonra eşim kendiliğinden öğrendi tutmayı ve süre sadece penetrasyon 20 dk ları gördü, geri çekilme yöntemiyle korunmamızın ve sık pozisyon değiştirmenin faydalı olduğunu düşünüyorum,
O zamanlar gençtik tabi,eşim de tığ gibiydi,bir iliskide 5 pozisyon değiştirebiliyorduk ,

Kendimizden örnek vereyim, yeni evliyken eşim de erken geliyordu, aslında erken boşalma sayılacak kadar erken değildi yine bir kaç dk sürüyordu, 3-5 dk civarı, o spreyden aldık, bizde but miktar faydası oldu, bir süre kullandık sonra zararlıdır diye bıraktı eşim,
Sonra eşim kendiliğinden öğrendi tutmayı ve süre sadece penetrasyon 20 dk ları gördü, geri çekilme yöntemiyle korunmamızın ve sık pozisyon değiştirmenin faydalı olduğunu düşünüyorum,
O zamanlar gençtik tabi,eşim de tığ gibiydi,bir iliskide 5 pozisyon değiştirebiliyorduk ,
Ben birleşmenin 40dk ve üstü sürdürülebilir oldugunu ex öküzden degıl sevgılımden ogrenmıstım. Ve pozısyon degıstırmenın ne kadar zevklı oldugunu, özel bırsey gıydıgınde gozlerının nasıl dondugunu ve bırcok seyı.. Teorık olarak bıldıgın seylerı ısı bılen ısteklı bır adamla pratıge dokunce kanıksıyorsun, ya gercekmıs sehır efsanesı degılmıs dıye. Bu işlerde libido halaybaşı gerçekten, o yoksa gerisi için tırmalamak manasız malesef. Dürtü yoksa sen amuda da kalksan cıksss

Bizim de isin sonu kötüye varacak gibi geliyor. Sevismesek de dokunmalar opmeler oluyor ama bununla yetinemiyorum. Hic sevistikten sonra yorulup ter icinde kalip uyudugumu bilmem. Yorulmuyorum ki. Dur durak bilmeyen biri olsun isterdim. Ama yok. Aslinda haftada bir mutlu sonlu bir geceye de raziyim ama o da yok.

X