Vajinal zevk ve orgazm için buraya

bogakizii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
1.285
1.021
Kızlar merhaba,

Bu yazıyı vajinal zevki ve orgazmı keşfetme yolunda olan hemcinslerim için yazıyorum.

Uzuuun yıllar boyunca vajinal yolla cinsellikten hiç zevk alamadım. Artık bu işten vazgeçmiştim, fizyolojik olarak benim vajinamda sinir uçları demek ki yok, klitoral takılacaksın diyordum. Penisin içime girişini çıkışını hissediyordum ama sıfır zevk alıyordum. Burada şöyle zevk aldım böyle orgazm oldum diye okuyunca abarttıklarını falan düşünüyordum. Çok fazla umutsuzdum. Sonra üstte olduğum pozisyonlarda rastgele 1-2 ilişkide zevk aldım ve orgazm gibi bir şey oldum, aha dedim bu işi çözdüm ama sonra yine zevk alamamaya başladım. Hormonel galiba dedim, hormonlarım düşük yapacak bir şey yok. Bütün kusurları giydirdim üzerime anlayacağınız. Ama güzel haber! Ben bu haldeyken bu işi çözdüysem demek ki siz de çözebilirsiniz. Bu iş fizyoloji işi değilmiş arkadaşlar, tamamen ne yapacağını bilme işiymiş.

Öncelikle kendinde problem olduğunu düşünen herkese seslenmek istiyorum, sizde hiç hiç bir problem yok. Emin olun yok. Bu insanlığın özünde olan, en ilkel özelliklerden biri. Nasıl hiç birimizin yemek yeme yeteneği yok olamayacaksa vajinal zevk alma yeteneği de yok olamaz. Buna tüm benliğinizle inanmanızı kendinizi ikna etmenizi istiyorum. Sadece bunu keşfetmediniz.
“Ben vajinal zevk alamıyorum” a inanmış bir beynin vajinal zevk alma ihtimali yok.

Kızlar şimdi ben son fail olan ilişkimden sonra durdum düşündüm. Yine aynı şeyler olmuştu, penisi hissediyordum ama zevk yoktu ya da bazen çok minik zevk alıyordum ama hemen gidiyordu. Dedim bu böyle olmayacak, nasıl klitorisime dokunuyorsam neresinden zevk alıp almadığını dokunarak bulabiliyorsam vajinama da aynısını yapmalıyım.

Çok rahat olabileceğim bir anı seçtim, kapattım kendimi odama. Parmaklarımla içeriyi keşfe çıktım. Tüm yoğunluğumu üst duvara verdim.
G noktası diyorlar süngerimsi yapı diyorlar. Bu nokta hemen girişte azıcık ileride üstte, kolayca bulunabiliyor. Buldum, başladım dokunmaya. Aklınıza gelebilecek her türlü dokunma stilini denedim. Yavaş, tempolu, okşayarak, ileri geri, yuvarlak çizerek... bir taraftan da moda sokan şeyler düşünerek... ve tepki vermeye başladı kızlar. Vücudumda adrenalini ufak ufak hissetmeye, kaslarımı germeye başladığını hissettim. Bir süre sonra o şekilde dokunmak aynı zevki vermedi, hemen farklı dokunuş stillerine devam ettim. O süngerimsi yapının sağını denedim solunu denedim. Biraz daha ileri gittim orada daha yumuşak daha soft bir yer var orada oyalandım farklı farklı şekillerde dokunarak. Gittikçe gerilmeye devam ettim bu çok güzel bir işaretti. Orgazm olma hedefi olmadan keşfe devam ettim, yanları denedim ileriyi geriyi. Klitorisimin şiştiğini, içeriden dokunarak, aslında her zaman klitoris ile mastürbasyon yaptığımız yerlerin gerildiğini şiştiğini hissettim, o an içeride de klitorisin devamları olduğundan emin oldum. Dokunuş şiddetimi ve sıklığımı hızlandırınca da mutlu sona ulaştım 😊 Acaba sadece denk mi geldi diye düşünüp ertesi gün tekrar aynı şekilde denedim ve yine mutlu son.

Vajinal zevk klitoristen biraz daha farklı, aynı hissi almayı beklemeyin, bu sizi şaşırtmasın. Klitoriste zevk çok yüzeyde hissedilebilirken Vajinalde zevk çok daha derinden geliyor. Gerçekten “derin” bunu anlatan en iyi kelime olabilir. Vücudunuzu gerim gerim geren bir şey. Orgazm da aynı şekilde çok daha derinden oluyor derinden olunca daha şiddetli oluyor.

Şimdi düşününce ilişkide neden hissiz olduğumu, doğru noktalara doğru şekilde baskı uygulayamamış olduğumuzu görüyorum. Rastgele bir iki ilişkide zevk aldığımı söylemiştim, onlar gerçekten de dokunduğum yerlere temas ettirebildiğimiz ilişkilerdi. Bundan sonra kendimi parmaklarımla nasıl keşfettiysem türlü pozisyonlarla o zevkli noktalara basınç uygulamayı deneyeceğim 😍

Bir de bence en önemli şeylerden biri ilişkiye tahrik olarak başlayabilmek. Nereye nasıl dokunacağınızı keşfetmeniz gerektiği gibi nelerden tahrik olduğunuzu da keşfetmeniz gerekiyor. Tahrik olduğunuzda vücudunuza adrenalin pompalanır, partnerinizin penisini içinizde istersiniz, vajinanızda ufak zonklamalar hissedersiniz. Bunlar olmadan ilişkiye başlamayın.
İlişkiye başlamadan penisle klitorisin etrafına minik baskılar uygulamak bende çok işe yarıyor bunu önerebilirim. Denemediğim ama işe yarayacağını düşündüğüm diğer bir şeyse ilişkiye başlamadan parmaklarımızla g noktasını ve vajinadaki diğer noktaları biraz harekete geçirmek 🤗 Benim de sorunum tamamen çözülmüş değil ama en azından vajinamdan zevk alabildiğimi vs gördüm, bunu sadece partnerimle uygulamak kaldı 😊

Böyle uzun uzun detaylarla yazdım ama herkesin bu sorununu çözmeye bir vesile olmak çok istedim.

Herkese bol keşifli günler diliyorum 🥰🥰

Vajinalde sınır uclarına cok dolaylı yoldan temas oluyor fakat klıtorıste oyle degıl. Klıtorısı taze sogan olarak dusunursek klıtoral orgazm soganın en bas noktası oluyor yanı beyaz kısmı, ama vajınal orgazmda soganın yesıl kısımları uyarılıyor, bu da orgazmı hem gecıktırıyor hemde tam noktayı bulamazsanız malesef kı vajınal orgazm olamıyorsunuz. Yanı kıssadan hısse vajınal orgazm olurken zevkten geberdım dıyen kadınlar yalan soylemıyor yanı. Tum vucuda yayılan bır hıs oluyor o. Klıtoral ıse tek bır noktada :dondurma: sımdı penıs seklı, pozısyon falan konularına degınmeyecegım oraya gırersek cıkamayız:KK53:

Vajinalde sınır uclarına cok dolaylı yoldan temas oluyor fakat klıtorıste oyle degıl. Klıtorısı taze sogan olarak dusunursek klıtoral orgazm soganın en bas noktası oluyor yanı beyaz kısmı, ama vajınal orgazmda soganın yesıl kısımları uyarılıyor, bu da orgazmı hem gecıktırıyor hemde tam noktayı bulamazsanız malesef kı vajınal orgazm olamıyorsunuz. Yanı kıssadan hısse vajınal orgazm olurken zevkten geberdım dıyen kadınlar yalan soylemıyor yanı. Tum vucuda yayılan bır hıs oluyor o. Klıtoral ıse tek bır noktada :dondurma: sımdı penıs seklı, pozısyon falan konularına degınmeyecegım oraya gırersek cıkamayız:KK53:
Evet evet, incecik minicik parmağımla bile tam dediğiniz şekilde hissettim vajinal orgazmı. Bacaklarımı kapatmak zorunda hissettim inanılmaz güzeldi. Bir de karşımda biri varken bir penis varken nasıl olur düşünemiyorum. 🥰🥰

Evet evet, incecik minicik parmağımla bile tam dediğiniz şekilde hissettim vajinal orgazmı. Bacaklarımı kapatmak zorunda hissettim inanılmaz güzeldi. Bir de karşımda biri varken bir penis varken nasıl olur düşünemiyorum. 🥰🥰
Onu hıc soylemeyeyım ama umarım deneyımlebılırsınız onu da. :dondurma: :confused:

Peki vajinadaki o sungerimsi yere dokununca ve devam ettikce cis yapma hisside geliyormu? Geliyorsa ona ragmen devammi etmek gerekir yoksa o cis yapma hissi vajinal orgazm icin gereksiz alakasiz bi hismi?

Klitoral orgazm olurken herkeste kasılma oluyor mu acaba? Yoksa sadece genital bölgede bir yoğunlaşmamamı oluyor?

Peki vajinadaki o sungerimsi yere dokununca ve devam ettikce cis yapma hisside geliyormu? Geliyorsa ona ragmen devammi etmek gerekir yoksa o cis yapma hissi vajinal orgazm icin gereksiz alakasiz bi hismi?
Herkes o hissin orgazma çok yakın olmakla alakası olduğunu söylüyor, ben kendi hissettiğimi çiş yapma hissi olarak tanımlamazdım, benimki gerim gerim gerilme şeklindeydi, klitorisim taş gibi olmuştu patlamak üzereydi artık dayanamıyorum noktasına geldim ve güm 💃🏻

Herkes o hissin orgazma çok yakın olmakla alakası olduğunu söylüyor, ben kendi hissettiğimi çiş yapma hissi olarak tanımlamazdım, benimki gerim gerim gerilme şeklindeydi, klitorisim taş gibi olmuştu patlamak üzereydi artık dayanamıyorum noktasına geldim ve güm 💃🏻
Peki benim merak ettiğim orgazm olduktan sonra boşaldınız değil mi. O boşalma nasıl oluyor? Çiş hissinden sonra nekadar daha devam ettiniz ve boşalma idrar yerinden mi geliyor ypksa vajinadan mı?

Ortalama kaç dakika sürdü? Ben bir kere denedim 25 dk civarinda sürdü. Cok yorucuydu ve aman aman bir zevk de alamadim açıkçası.

Ben de kendim keşfettim bunu ama nişanlımla denemelerimizde aynı şekilde olmuyor 😑 şu ön sevisme işini uzun tutmamız lazım ama o bir an önce nihayete erme kafasında oluyor çoğu zaman. Ben de bir kere zevk almadıysam bir daha yapmak istemiyorum, soğuyorum.

Neyse biraz gidip zemheri yorumu okuyam da taktik alam bari :KK53:

Peki penis boyutu ve kalınlığı vajinal orgazm olma konusunda etkili mi
Bence etkili ya, parmak daha sert bir yapıda kemikli olduğu için ve eklemleri var kıvrilabiliyor. İçeride farklı yerlere dokunmak mümkün ama mesela ince bir penis bunu yapamaz sanirim. Gerçi hepsinden önemlisi tahrik olmak ve şehvet

Bence etkili ya, parmak daha sert bir yapıda kemikli olduğu için ve eklemleri var kıvrilabiliyor. İçeride farklı yerlere dokunmak mümkün ama mesela ince bir penis bunu yapamaz sanirim. Gerçi hepsinden önemlisi tahrik olmak ve şehvet
Peki sizce penisin boyumu yoksa kalınlığı mı önemli kadın fazla zevk alması için

Peki sizce penisin boyumu yoksa kalınlığı mı önemli kadın fazla zevk alması için
Bence kalınlığı. Bir konu açılmıştı burada, konu sahibi 9 cm normal mi diye sormuştu hatta. Orada da çok yazıldı konuşuldu. 8-10 cm de gayet kadının zevk alması için yeterliymis. Gerçi arada uyum yoksa ne boy ne kalınlık bir şey ifade etmez bence

X