Vajinismus belasi lütfen yardim edin?

NurSeDe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
15
2
26
Lütfen bana yardim edin 1aylik evliyim esimle cinsel iliskiye giremiyoruz ilk gece canim cok acidi izin vermedim ittim esimi o günden beri deneyemiyorum bile izin vermiyorum cünkü cok korkuyorum... ama ne yapcagimi sasirdim artik cünkü esim cok istekli hakli olarak.

Lütfen bana yardim edin 1aylik evliyim esimle cinsel iliskiye giremiyoruz ilk gece canim cok acidi izin vermedim ittim esimi o günden beri deneyemiyorum bile izin vermiyorum cünkü cok korkuyorum... ama ne yapcagimi sasirdim artik cünkü esim cok istekli hakli olarak.
Ah canım benim bende 8 aylık evliyim 7 ay boyunca uğraştım bende bu belayla. Yendiğim ay hamile kaldım yarın gidip detayları öğrenicem. Sana tavsiyem eşinle ilişki uğrasmadan önce kendin parmak egzersizleri yapman ben öyle yendim

Canim sana yardim edebilirim bende vajinismustum yendim şükür 🙏 oncelikle sakin ol bunun caresi var şükür senin çabana bagli yenme süren

Öncelıkle en baştan bu sıkıntının farkında olman çok iyi şanslısın canım yardımcı olablirim istersen

Canim sana yardim edebilirim bende vajinismustum yendim şükür 🙏 oncelikle sakin ol bunun caresi var şükür senin çabana bagli yenme süren
Parmağınla önce tek boğum sonra iki boğum sonra tamamı dene sonra iki parmakla tel boğum.... sonra eşin yapsın tek parmakla tek boğum sonra iki boğum vb alırsın

Canımm bende 2 senelik evliyim bu illeti yeneli 10 ay oldu inşaallah sende atlatırsın öncelikle bu kafada biten bişey sen önce beyninde bitireceksin bu korkuyu eğer hastaneye gitme gibi bi imkanın varsa bence git ama sana tavsiyem özel klinikler daha iyi ben ankarada dr didem kurbana tedavi oldum instagramdan bakabilirsin sehir dışından da gelen bir sürü hastası var 3 günde bitiyo ama oda sana bağlı azimli istekli olman çok önemli parmak egzersizi kesinlikle yok dilatör setle çalışma yapıyosun doktorum parmak egzersizi yapabilen tam anlamıyla vajinismus değildir demişti bana yani aşılabilecek bi hastalık eger ben başardıysam herkes başarır bizim diğer kadınlardan hiç bir eksiğimiz yok öyle düşün güçlü ol 💐

Merhaba arkadaşım. Bilmiyorum bi çözüm olur mu ama bende eşimle 7 gün sonunda birlikte oldum ağda için uyuşturucu kremim vardı dışı siyah olan biz tesadüfen onu sürdük ve zerre bişey hissetmedim. Eğer o olmasaydı büyük ihtimalle bende vajinismus olacaktım. Belki yardımım dokunur💕

Ben de bu durumdaydım 1 yıl herkes ne yapmış nasıl geçebilir diye okudum ama kendi kendime hiç bir şey yapamadım .Sonra bu konuda çalışan bir kadın doğum doktoruna gittim ve 2 ayda yendim çok şükür.Bence boşuna zaman kaybetmeyin ve bu konuda bir uzmana gidin 🙏🏻

Merhaba arkadaşım. Bilmiyorum bi çözüm olur mu ama bende eşimle 7 gün sonunda birlikte oldum ağda için uyuşturucu kremim vardı dışı siyah olan biz tesadüfen onu sürdük ve zerre bişey hissetmedim. Eğer o olmasaydı büyük ihtimalle bende vajinismus olacaktım. Belki yardımım dokunur💕
Tesekkür ederim canim bendede bir uyusturucu krem var ağda için almıştım bende ayni mutlaka bunu denicem

Parmağınla önce tek boğum sonra iki boğum sonra tamamı dene sonra iki parmakla tel boğum.... sonra eşin yapsın tek parmakla tek boğum sonra iki boğum vb alırsın
Peki egzersizler sırasında kızlık zarı bozuluyor mu? Benim de egzersizlere başlamam lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Almadım doktora gittim vajinismus değilsin bir kaç kez daha deneyin dedi çünkü muayene falan oldum kan gelicek korkusu da yok sadece vajina küçük penis büyük vs. Gibi şeyler. Doktor istersen parmak egzersizi yap dedi. Denemek istiyorum. Teşekkür ederim

Almadım doktora gittim vajinismus değilsin bir kaç kez daha deneyin dedi çünkü muayene falan oldum kan gelicek korkusu da yok sadece vajina küçük penis büyük vs. Gibi şeyler. Doktor istersen parmak egzersizi yap dedi. Denemek istiyorum. Teşekkür ederim
Vajina küçük falan değil canım ordan bebek cikabiliyorsa nasil küçük olsun değil mi 😊 beynimizi sinirlandirdigimiz bir konuda vajinanın küçüklüğüne olan inancımız bu yanlış bilgileri dogrusuyla duzelttigimizde sorun kalkiyor ortadan çünkü cok fazla bilgi kirliliği var zihnimizde her soylenene inanmışız dogru kabul etmisiz aparat denersen daha hızlı ilerlersin bence aparat al

E
Peki egzersizler sırasında kızlık zarı bozuluyor mu? Benim de egzersizlere başlamam lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Evet tabiki ben ilk ilişkimi zor bela yaşadım eşimle zaten kanamam da olmadı sonra doktora gittim muamele esnasında kasıldım ilişki olmuş ama vajinismus var dedi sonra yaptım

Vajina küçük falan değil canım ordan bebek cikabiliyorsa nasil küçük olsun değil mi 😊 beynimizi sinirlandirdigimiz bir konuda vajinanın küçüklüğüne olan inancımız bu yanlış bilgileri dogrusuyla duzelttigimizde sorun kalkiyor ortadan çünkü cok fazla bilgi kirliliği var zihnimizde her soylenene inanmışız dogru kabul etmisiz aparat denersen daha hızlı ilerlersin bence aparat al
Ayna ile incelediğim zaman daha da çıkmaza girdim hep küçükmüş gibi geliyor. Allahım deli olucam

X