Vajinismus,Hamilelik

maviis55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
196
39
İyi geceler acaba hamile olduğunu 2 hafta içinde anlaşılır mı biliyorum gebelik testi adet gecikmesi yada kan testi haricinde yani vucudda kasık ağrısı gibi şeylerle hiç hisseden oldu mu acaba?

Göreceli bir kavram. 5 sene belirti yaşadim hamile degildim. Hamile olduğum ay bel agrisi ve hafif adet sancısı haricinde hamileyim diyebilecegim bir belirti yaşamadim. Belirtiler psikolojiktir. Tabiki istisnalar vardir. Yine de çift çizgi veya tahlilde görmeden evet bu hamileliktendir diyemeyiz malesef.

Göreceli bir kavram. 5 sene belirti yaşadim hamile degildim. Hamile olduğum ay bel agrisi ve hafif adet sancısı haricinde hamileyim diyebilecegim bir belirti yaşamadim. Belirtiler psikolojiktir. Tabiki istisnalar vardir. Yine de çift çizgi veya tahlilde görmeden evet bu hamileliktendir diyemeyiz malesef.
Tabikide öyle erken belirliti olarak bel ağrısı ve afet sabsıcı gibi sancı mı yaşadınız sizde

Benimki tüp bebekti transfer sonrasi yani bebek yerlestikten 1 veya 2 gün sonra bel agrim ve akintim oldu. 3 gun sonra olmam gereken regl tarihinde siddetli olmayan hafif adet sancisi yaşadim. Ve sonra bidaha agri çekmedim.
Yani ben agrilari bebiş yerleşirken yaşadm sadece.

X