Vajinismus icin acil yardim?

Syd96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
10
3
44
Merhaba. 3 senelik evliyim ve vajinismus hastalığım var. Terapiler, egzersizler, dilatör, emdr ve cinsel terapi gördüm ama hiçbiri fayda etmedi. En son çare olarak botoks düşünüyorum. Daha önce botoks yapıp iyileşen varmı? Veya tavsiye edeceğiniz başka bir yöntem varmi?

Botoks nedir ilk kez duyuyorum
Botoks uygulamasıyla genital bölgede bulunan kaslardaki sinir uçlarının etkilenerek kasın kasılmaması hedefleniyor. Pelvik diye tabir edilen bölgenin taban kaslarına yapılan uygulamayla buradaki kaslarda artık kasılma olamamasından dolayı penisin vajene girişi sağlanarak artık ağrı hissedilmeyebiliyor.

Merhaba. 3 senelik evliyim ve vajinismus hastalığım var. Terapiler, egzersizler, dilatör, emdr ve cinsel terapi gördüm ama hiçbiri fayda etmedi. En son çare olarak botoks düşünüyorum. Daha önce botoks yapıp iyileşen varmı? Veya tavsiye edeceğiniz başka bir yöntem varmi?
Bayağıdır seni tanıyorum inşallah bu çözüm olur canım benim Çabalıyorsun filan ama herkesin yapısı bir değil ki dilerim ki inşallah bu illeti yaşayan bütün kadınlar kurtulur ve evlat sahibi olur🙏🏻♥️

Bayağıdır seni tanıyorum inşallah bu çözüm olur canım benim Çabalıyorsun filan ama herkesin yapısı bir değil ki dilerim ki inşallah bu illeti yaşayan bütün kadınlar kurtulur ve evlat sahibi olur🙏🏻♥️
Aynen öyle Bende size cok teşekkür ederim tiniminihaniim.Gercekten her zaman size soru sorduğumda bana yardımcı oldunuz.Her sey icin cok teşekkür ederim.Rabbim sizin de gönlünüze göre versin.Çok yardımsever cok anlayışlisiniz.Allah razı olsun.Bende çaresizlikten ne yapacağımı bilmiyorum.Sizinde botox hakkında bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim..

Aynen öyle Bende size cok teşekkür ederim tiniminihaniim.Gercekten her zaman size soru sorduğumda bana yardımcı oldunuz.Her sey icin cok teşekkür ederim.Rabbim sizin de gönlünüze göre versin.Çok yardımsever cok anlayışlisiniz.Allah razı olsun.Bende çaresizlikten ne yapacağımı bilmiyorum.Sizinde botox hakkında bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim..
Rica ederim canım ne yapıyorum sanki bir kaç arkadaş vardı işte botoks yaptıran İnşallah onlar yorumlarını görür botoks yaptırıp da başarılı olanları okumuşluğum var canımm

Merhaba bende aynı durumu 9 yıl yaşadım doktora gittim dilatoru banada önerdi ama ben istemedim ve 4 seansta hallettik aslında basit bisey egzersizler ilk başta zor gelsede yaptıkça cesaretleniyorsun ben kitabınida okudum. Onunda çok faydası oldu inşallah halledebilirsin sorunu 😊

Doktorum bana üstte olduğum pozisyonu önerdi ben önce parmak egzersizi sonrasında cinsel birleşmede üstte kalarak bu sorunu aştım bu şekilde denediniz mi? Ve eşinizin hiç kıpırdamaması tüm kontrolün sizde olması gerekiyor

X