Vajinismus için doktor arayışı

Öyle tatlı tatlı anlatıyorsun ki 🥲
Bende yapabilecek miyim artık bilmiyorum evet ücretler bazı yerlerde inanılmaz farkediyor insanın kafası karışıyor ama böyle okudukça içim bir tık da olsa ferahlıyor
Canım tabiki yapacaksın biz kadınlar aynı organlara sahibiz kendine hep bunu hatırlat ben neden yapamıyayım sadece oradaki kasımı yönetmeyi öğreneceğim ve ne kadar kendimi rahat bırakırsam vajinam o kadar genişleyecek
Doktorum bana şu örneği vermişti tayt gibi düşün giydikçe genişliyor vajinamızda öyle
Çiş tut çiş bırak hareketinle ilerle hep

özel cam aletleri var onlarla ödev verdi haftada 1 kontrole gittik, ödevleri her gün eşimle uyguladık, aştım çok şükür, şimdi hiç sıkıntım yok bebek düşünüyoruz ama doktor 1 yıl beklememizi öneriyor
Merhaba. Doktor neden bir yıl beklemenizi önerdi acaba? Benzer durumdayım da, bir sebebi var mı merak ettim vajinismus sonrası bir yıl beklemenin? Bence de biraz zaman verip cinselliği iyice yaşamalı insan bebekten önce ama zaman kaygısı olunca daha hızlı hareket etmek gerekebiliyor.

Merhabalar,
Ben de 6 aylık evliyim Dr. Suleyman Eserdağın kurucusu oldugu Hera klinik istanbul şubesinde vajinusmusu 5 seansta yendim ve bitti çok şükür. İlk başta doktor veya klinik ararken ben de sizin gibi çok yorum okudum çok araştırma yaptım ve sonunda Hera kliniğe karar verdim. İlk içeri adamınızı attığınızda güler yüzlü ekibi sayesinde üzerimdeki bütün gerginlik gitti ve ben bu işi başaracağım dedim ve başardım. Kesinlikle aci yok ben bu sorunu yendiysem herkes yenebilir, basta ben de cok aci cekecem, cok şöyle olacak boyle olacak kulatan dolma bilgiler yuzunden yapamiyordum.Gerçekten işinin ehli çok tatli çok ilgili insanlar. Başta Safinaz hanım (Safinaz Kara) olmak üzere, Dilek hanıma, meltem hanıma ve bütün ekibe çok çok teşekkür ederim.
merhaba nasıl yendiniz durumum yok doktora gidemiyorum

X