vajinismus için yardım lütfen

ankarasaglikli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
18
0
24
merhaba arkadaslar 9 aydır vajinismus hastası olarak cok caresizim dr.soytürk hocadan 3 seans tedavi aldım ama tek parmak egzersizini gecemedim maddi gücüm yok ve eşim asla inanmıyor bu işin doktorla olacagına zor durumdayım yenenler tavsiyelerini iletebilirmi yada online olarak bir doktor onerisi olan varmı lütfen destek

Eşin doktorla olacağına inanmıyor peki psikolojik olarak destek oluyor mu doğru düzgün, bence de doktorluk bi olay değil benim de 2 3 hafta ilişki olmamıştı ama eşim büyük yardımcı oldu eğer onun desteği olmasa çok uzardı süreç

eşim çok destek olmuyor sadece olayı abarttığımı söylüyor çok kasılmalar oluyor parmak egzersizi yapıyorum ama tek parmaktan ote gitmiyor bir duvar hissi varmış gibi geliyor

eşim çok destek olmuyor sadece olayı abarttığımı söylüyor çok kasılmalar oluyor parmak egzersizi yapıyorum ama tek parmaktan ote gitmiyor bir duvar hissi varmış gibi geliyor
Bu adam içim kılımı kıpırdatmam çok mu aradın evlenirken? Geçmiş olsun yakmışsın kendini.
Fizyolojik olarak doktora muayene oldunuz mu? Fiziksel bir engel yok gayet sağlıklı yapın var dediyse Olay psikolojik tamamen. Koskoca çocuk çıkan yer, dünyadaki milyarlarca insan zevk alarak yapıyor. Ama bu psikolojik baskıyla olması zor zaten. Eş desteği şart

merhaba arkadaslar 9 aydır vajinismus hastası olarak cok caresizim dr.soytürk hocadan 3 seans tedavi aldım ama tek parmak egzersizini gecemedim maddi gücüm yok ve eşim asla inanmıyor bu işin doktorla olacagına zor durumdayım yenenler tavsiyelerini iletebilirmi yada online olarak bir doktor onerisi olan varmı lütfen destek
Bende 10 yıllık evliyim yenemedim.. Genel anestezi altında yenmek istiyorum hiç sağlıklı değil demeyin 10 yıldır psikoloji kalmadı bıktım artık.. Eğer varsa genel anestezi ile yardım edebilecek kişi hastene lütfen yazar mısınınz🥺

X