VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

simay20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
14
12
Ne kadar çok denersin okadar Azmi’n ve gücün olur canım dene denmekten korkma sonuçta acısa bile çekebilirsin senin elinde yani parmak egzersizi dene bence en küçük serçe parmağınla Başla yağlayarak

simay20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
14
12
Evet canım ıkınırken ilk önce bir duş al rahatla sonra parmak istemezsen o aparatla yap yarısına kadar almışsın zaten canım benim çok şükür 🙏 korkma hiçbirşey olmuyo ben diyordum ki ufacık bebeler yapıyo yeni yetmeler evlenip ben neden yapamıyorum diyordum okadar kötüydüm yani dün uzun aradan sonra ilk defa aldım içime baskı hissederek az bişeyi girmemiş eşim öyle dedi hadi başardın diye bugün mesela tekrar deniycem inşallah 🥰

aykirikadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2017
431
918
Evet canım ıkınırken ilk önce bir duş al rahatla sonra parmak istemezsen o aparatla yap yarısına kadar almışsın zaten canım benim çok şükür 🙏 korkma hiçbirşey olmuyo ben diyordum ki ufacık bebeler yapıyo yeni yetmeler evlenip ben neden yapamıyorum diyordum okadar kötüydüm yani dün uzun aradan sonra ilk defa aldım içime baskı hissederek az bişeyi girmemiş eşim öyle dedi hadi başardın diye bugün mesela tekrar deniycem inşallah 🥰
Adınıza sevindim darısı bana inşallah teşekkür ederim

yvzcnrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
3
5
24
Merhba , dilatör seti nereden almıştınız , kargo gizlimiydi birde , almak istiyorum ancak bazılarının fiyatları çok uçuk bazılarının çok uygun anlayamadım hangisini alsam
Bende 50 lira gibi bir fiyata n11 den sipariş vermiştim. 50 lira civarı olanlar işine yarıcak olan şey canım pahalı bişey alma. Gizli pakette geliyor. Nerden geldiği, içinde ne oldugu, firma adı gibi şeyler yazmıyor zaten kutuda rahat olabilirsin