VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

İnsallah ya siparis verdim bakalim bu sefer daha zor gibi geliyor ama insallah yenerim anladim bu yensede insan tekrarliyormus ve bu insaani yipratiyor birdaha birdaha basina gelecek olmasi
Bildiğin için bence biraz daha kolay olacak sen yener yenmez mi hemen hamile kalmıştın.

Cesaretinizi kaybettiginiz kanaatindeyim tekraralamiyor vaji endişe ve korku bedeninizi ele geçiriyor o kadar. Aparatlarin hepsini 1 gunde hal edeceğinize eminim sadece az bi cesaret ..
Öyle ya ilk yasadigimda zaten zor gunlerdi baya üzülmüştüm baya cabayla atlatmistim birdaha tekrarlayinca çok üzüldüm insallah gelirse denemeye baslayacagim birde bebegimde zor bir bebek baya tükenmiş vaziyetteyim oda isteksizlige ve cesaretsizlige itiyor

Yenebilirsin elbet yeterki iste azmet pes etme erteleme..
4 yıllık evliyim ama hiç eşimle birlikte olamadık internetten araştırıp okuyarak vajinismus olduğumu anladim lütfen bana nasıl yenebilirim ne yapmam gerekiyo anlatır mısınız artık bende kendimi tam hissetmek istiyorum

4 yıllık evliyim ama hiç eşimle birlikte olamadık internetten araştırıp okuyarak vajinismus olduğumu anladim lütfen bana nasıl yenebilirim ne yapmam gerekiyo anlatır mısınız artık bende kendimi tam hissetmek istiyorum
Şimdiye kadar ki süreçte doktora Gittin mi neler yaptın bu 4 yılda canım ben aparat sayesinde yendim çoğumuzda buraları okuyarak destek aldık.Bende elimizden geldiğince yardımcı olurum💓

Şimdiye kadar ki süreçte doktora Gittin mi neler yaptın bu 4 yılda canım ben aparat sayesinde yendim çoğumuzda buraları okuyarak destek aldık.Bende elimizden geldiğince yardımcı olurum💓
Gitmedim evlenmeden önce gittiğimde hiçbir sorun yoktu fiziksel olarak ama nasıl olduysa böyle bı korku yerleşti kafamın içine kurtulamiyorum bir türlü ve set alsam da neyi nasıl yapacagimi bilmiyorum 😔

Gitmedim evlenmeden önce gittiğimde hiçbir sorun yoktu fiziksel olarak ama nasıl olduysa böyle bı korku yerleşti kafamın içine kurtulamiyorum bir türlü ve set alsam da neyi nasıl yapacagimi bilmiyorum 😔
Siparisini ver gerisini corap söküğü...:KK19::KK60:

Nefes kegel egzersizlerini öğren onlarla yapacaksın diğer popüler olan konu bar oraya yaz canım orda daha aktif hem😘

Banada yardimci olabilirmisin
Dr gittiniz mi fiziksel bir muayne falan oldunuz mu. ..
N11 den cüzi rakamlı bir dilator sipatis verin .. eger aparat kullandınız ve yapıyorsanız esli denemede takılıyorsunuz son aparati biraz cok çalışın kegel egzersizleri ile çalışmanızı destekleyin . Ozel de yazarsanız yardımcı olurum.

Selam kizlar ,ben bu sayfa sayesinde vajinismusu yendim hatta bi kac ay sonra hamile kaldim.ama tam ikiski kismini yenemeden alisamadan kaldim 3 ay once sezeryan dogum yaptim 1 kizim oldu simdi yine iliski deniyorum agrim oluyor .devamli iliskiyi erteliyorum .artik zevk alarak bu isi cozmek istiyorum .sizce ne siklikla yapsam alisirim yada tavsiyeniz var mi yinemi dilator setine donsem acaba nasil yol izlesem bu sorunu kokunden cozerim . Anne oldum hala bu sorunla ugrasiyorum .kafamda bunu nasil cozucem .esim cok anlayisli ama onada artik bu eziyeti yapmak istemiyorum.
Eşiniz tam girebiliyor muydu hamile kaldığınızda yoksa penisin bir kısmı mı?

Merhaba bende yeni evliyim ama bir türlü ilişkiye girememistik her defasında çok canım yanıyor ve bacaklarım kasılıyordu eşim anlayışlı biri olduğu için beni zorlamadi Allah razı olsun ama artık benim psikolojim bozulmaya baslamisti sürekli içten içe kendimi yiyordum. En son bundan 2 hafta önce falan bu konuyu okumaya başladım dilator u öğrendim bu sorunun tek bende olmadığını öğrendim Allah burdaki destek olan insanlardan razı olsun sizden öğrenerek dilator u satın aldım kegel ve nefes egzersizleri yapmaya başladım dilatoru ilk denediğimde kendimi sakinlrstirdim 1. Boyunu denedim girebildiğni gördüğümde cesaretim geldi 15 20 dakkalik egzersizden sonra 2. Boyuna sonra onuda basarabildigimi görünce 3 ve 4. Boyunuda aynı gün denedim size yemin ediyorum yapabildiğimi gördüğümde okadar mutlu oldum kendimden okadar gurur duydum ki anlatamam. Sonra vakit kaybetmeden kendimi rahatlatıp telkin edip eşli denemeye geçtim ve ilkten çok hafif acisada nefesimi kontrol ederek kendimi sakinlestirerek başardık. Sadece şunu demek istiyorum herşey kafada bitiyor. Ben hiç yapamayacağımı düşünüyordum ama şu an bakıyorum da zor olan hiç bir kısmı yokmuş gerçekten. Ben basardiysam herkes başarabilir bana inanın benim canım okadar kıymetliki normalde hastaneye gidip iğne bile olamam. Kendinize guvenin bunu yapabileceginizi düşünün sonrası art arda kendiliğinden geliyor.

Merhaba bende yeni evliyim ama bir türlü ilişkiye girememistik her defasında çok canım yanıyor ve bacaklarım kasılıyordu eşim anlayışlı biri olduğu için beni zorlamadi Allah razı olsun ama artık benim psikolojim bozulmaya baslamisti sürekli içten içe kendimi yiyordum. En son bundan 2 hafta önce falan bu konuyu okumaya başladım dilator u öğrendim bu sorunun tek bende olmadığını öğrendim Allah burdaki destek olan insanlardan razı olsun sizden öğrenerek dilator u satın aldım kegel ve nefes egzersizleri yapmaya başladım dilatoru ilk denediğimde kendimi sakinlrstirdim 1. Boyunu denedim girebildiğni gördüğümde cesaretim geldi 15 20 dakkalik egzersizden sonra 2. Boyuna sonra onuda basarabildigimi görünce 3 ve 4. Boyunuda aynı gün denedim size yemin ediyorum yapabildiğimi gördüğümde okadar mutlu oldum kendimden okadar gurur duydum ki anlatamam. Sonra vakit kaybetmeden kendimi rahatlatıp telkin edip eşli denemeye geçtim ve ilkten çok hafif acisada nefesimi kontrol ederek kendimi sakinlestirerek başardık. Sadece şunu demek istiyorum herşey kafada bitiyor. Ben hiç yapamayacağımı düşünüyordum ama şu an bakıyorum da zor olan hiç bir kısmı yokmuş gerçekten. Ben basardiysam herkes başarabilir bana inanın benim canım okadar kıymetliki normalde hastaneye gidip iğne bile olamam. Kendinize guvenin bunu yapabileceginizi düşünün sonrası art arda kendiliğinden geliyor.
Gözün aydın canım bende artık yenmek istiyorum

X