Vajinismus kaderiniz değildir 💪😌

Bildirimleri aç diye bir uyarı gelmişti ben izin verdim geliyor bildirim. Bana mail de geliyor gelince bakıyorum.
Şuan bunun bildirim geldi ama yorumlar falan geliyo beğeniler geliyo burdaki konuşmalar gelmiyo

Alıntı yapmadan yazarmısın bide gelicek mi yine

Topiklere girip bakmak zorunda kalıyorım biri yazdımı yazmadımı diye
Avatar resminizin olduğu yere tıklayınca seçenekler arasından forum seçeneklerine girince aşağıda pembe kutu içinde "online bildirimleri aç" var, oraya tıklayın

Avatar resminizin olduğu yere tıklayınca seçenekler arasından forum seçeneklerine girince aşağıda pembe kutu içinde "online bildirimleri aç" var, oraya tıklayın
Kaç defa yaptımdı olmamıştı ama şimdi oldu yazdığınız mesaj geldi öyle girdim sağol 😇

Kaç defa yaptımdı olmamıştı ama şimdi oldu yazdığınız mesaj geldi öyle girdim sağol 😇
Bir de şöyle bir şey var, mesela bir konu ile ilgili gelen bildirimi açmayınca o konuya tiklamadikca tekrar bildirim gelmiyor o konudan

Bir de şöyle bir şey var, mesela bir konu ile ilgili gelen bildirimi açmayınca o konuya tiklamadikca tekrar bildirim gelmiyor o konudan
Anladım takipede almıştım topiği ama gelmiyodu yinede bildirim şimdi düzeldi hepsi geliyo sürekli girip bakmak zorunda kalıyodum öbür türlü sıkıntıydı

Dünden beri o kadar çok özelden yazan oldu ki kendim yendikten sonra yardımcı olmak da çok güzel bi duyguymuş :) basit bişeymiş gerçekten çok gitmek istedim o fiyatı yüksek kliniklere ama oraya da gidince yapamazsam dedim gitmedim. Bana da burada arkadaşlar özelden yazarak yardımcı oldu evde çözdüm sorunu.

Maşallah İyi bir seviyedesiniz,eş ile ilişki denerken pns e dilator muamelesi yapacaksniz hepsi bu 🤭 kontrolü ilk ilişkide elinize alın ben öyle yaptım.
Dilator varsa onunla devam edin ,ben temin edemeyenler için peceteden aparat yapmak amacıyla malzemelere streç film yazmıştım.Dilator almadim hiç,onlar sert diyorlar peceteyi de deneyebilirsiniz belki farkeder
Devamını da yazar mısınız ben de üçüncü aparatta takılı kaldim

Ben yendim çok şükür cuma günü :) dediğiniz gibi iyi bir durumdaydım zaten 🙈 umutsuz bir vaka gibi görüyordum kendimi ben yapabildiysem herkes yapar.
Çok sevindim. Tebrik ederim. İnşallah bende başarırım. Bu durumu yaşayan herkes başarır inşallah

Vemcaine sprey ile yendim diyebilirim kesinlikle alın arkadaşlar girişteki acı olmayınca çok kolay oldu. Eşimle yaptığım egzersizleri de o sprey sayesinde yaptım.
Vemcaine sprey işe yarıyor mu gerçekten? Ben psikoloğun vermiş olduğu kayganlaştırıcı jel almıştım. Bir de krem vardı normal. İkisiyle de başaramamıştım.

Devamını da yazar mısınız ben de üçüncü aparatta takılı kaldim
Merhaba, üçüncüde takildiysaniz ikinci dilatoru tekrar edin,sonra tekrar üçe geçin.Bildiginiz aparatı tekrar etmek güven verir.Bazen öyle takilsaniz da yeniden level atlayabiliyorsunuz, yeter ki pes etmeyin,çok güçlü olduğunuzu bilin 😊
Gelişmelerden haberdar edin mutlaka

Vemcaine sprey işe yarıyor mu gerçekten? Ben psikoloğun vermiş olduğu kayganlaştırıcı jel almıştım. Bir de krem vardı normal. İkisiyle de başaramamıştım.
Canım merhaba nasılsın?
Kulak çöpünü mutlaka dene,ondan tedirgin oluyorsan serçe parmağını dene..Ayna karşında olsun ama bakmadan dene,bol vakit ayır buna başaracağına inan ve sabırla pes etmeden hep dene,stres olduğunda sakinleş bekle ve yine dene..
Egzersiz öncesi girişi biraz uyarman da faydalı olur

Kimler yapabildi? Ben yarın spreyi alıcam. Bakalım spreyle denicem.Bir de jel dularex natural mi ne varmış. Memnun kalanlar var onu alıp denemeyi yapacağım salı günü inşallah.

X