Vajinismus muyum yoksa başka bir şey mi

İnşallah bende sizin gibi yenerim.eşim anlayışla karşılıyor hiç zorlama durumuda yok dert ettiğiminde farkında zamanla olur alışırız diyip rahatlatıyor ama ben kendi kendime kaygılanıyorum biraz daha yenemezsem doktora gitmek istiyorum yine aklım almıyor aynı yer neden farklı şekillerde yapamıyoruz diye 😐
Bu sadece korkuyla alakali. Hani kapali yerden korkanlar, metrobusden korkanlar varya oyle işte. Aslinda sorun yok ama beyinde buyutuluyor. Yenicem, bu kez olacak, aci duysamda bana zarar vermiycek, sevdigim insanlar birliktelik yaşiyorum bunun tadini çikarticam gibi sozlerle kendinizi telkin edin. Ben hep bunlari tekrarladim. Ve kayganlaştirici mutlaka kullanin. Ben kullanmamişdim belki daha erken yene bilirdim. Duzelicek merak etmeyin. Kolay gelsin)

aslında vajinimus olabilirsiniz kasların istemsiz kasılması sonucu duvar varmış hissiyatı veriyor. vajinumusu yenenler diye konu var ordaki bayanlardan tavsiye alın derim bunun aparatları falan var sanırım

Merhaba arkadaşlar. Sırf bu derdim yüzünden açtım üyelik.çekiniyorum yazmayada ama ne yapacağımı bilemiyorum kafama çok takıyorum. Yeni evliyim 5 ay oldu. İlk gün çok zor olmuştu daha sonrada acı çekiyordum doktora gittim bi krem verdi yara olmuş falan dedi neyse kremi kullandım yara geçti ama ben sırf yaradan dolayı ilşkinin net bi şekilde olamadığını sanıyordum sonrasındada şunu farkettik sadece tek bi pozisyonda ilişkiye girebiliyoruz. Başka hiç bi türlü olmuyor sanki kapalı alana uğraşıyoryz gibi. Çokta ayrıntılı yazmak istemiyorum ama kısaca sadece bir şekilde yapabiliyoruz başkası yok . Bu sorun nedir sizce benim gibi olan var mı vajinusmus mu yoksa başka bir şey mi ,aşabileceğim bi durummu bilemiyorum . Moralimi çok bozuyor eşim farklılık istiyor ama mümkün değil olmuyor
bence bir pozisyonda giriyorsa vajinismus değilsiniz. başta ben de başka pozisyon denemeye korkuyodum fakat hiç korkacak bir şey yokmuş. deneyin korkmayın

Merhabalar, 2 yildir vajinusmusum. Pasiflora ictim bugun emla krem surdum. Esimle on sevismeden sonra denemek istedik, daha once yasamadigim bir duygu oldugu icin penisin birazi girdi galiba, hissettim.esimde surtunmelerden cook daha farkli bir zevk aldim dedi. Bosaldi bacaklarimdan aktigini farkettim.
Sizce yenmis olabilirmiyim ? Iliskide penisin tamami girmek zorundami ?

X