Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

siz ne kadar ödediniz süleyman beye bende oraya gitmeyi düşünüyorum ama kararsızım

3500tl ödedim cnm. ben çok memnun kaldım. imkanın varsa tavsiye ederim. kesin tedavi ediyo. parmak egzersizi yaptırmıyor. dilatörle çalışıyosun. gerekli görürsede hipnoz uyguluyormuş. bana yapmadı. 8kez gittim ve bitti çok şükür.

kızlar teyzemin kızıyla konuştum şimdi ankarada lazerle tedavi uyguluyomuşlar 3 seansta kesin çözüm demiş 3milyar istemişler ama böyle bi tedavi yöntemi duydunuzmu veya uygulatıp sonuç alan varmı aranızda

siz ne kadar ödediniz süleyman beye bende oraya gitmeyi düşünüyorum ama kararsızım

Mrb Canım; Ben de senin gibiydim.Ankara da Lina Kadın Sağlığı Merkezi var; Kocatepe Camisinin karşısında.Kadın Doğum Uzmanı ve uzman Psikolog bir arada çalışıyorlar.
Sana Dr Sema Hocayı tavsiye ediyorum.3500 TL. ödemene de gerek yok.Daha az ücret ödersin . Kesin çözüm.Çok tatlı iyi niyetli insanlar.İnsan kendini doktorun değil de ailesinin yanında gibi hissediyorsun. LİNA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MERKEZİ
0 312 232 68 02opuyorumnanaktan

kızlar teyzemin kızıyla konuştum şimdi ankarada lazerle tedavi uyguluyomuşlar 3 seansta kesin çözüm demiş 3milyar istemişler ama böyle bi tedavi yöntemi duydunuzmu veya uygulatıp sonuç alan varmı aranızda

lazerle tedavi hiç duymadım cnm. bana kalırsa eğer parayı gözden çıkardıysa bilindik bir doktora gitsin. burda doktorla çözen arkadaşlar var. ben süleyman eserdağa gitmiştim. daha birçok kesin çözüm sağlayan doktor var. bence onları araştırsın. bide 3milyarı verip sonuç alamamak var.

Mrb Canım; Ben de senin gibiydim.Ankara da Lina Kadın Sağlığı Merkezi var; Kocatepe Camisinin karşısında.Kadın Doğum Uzmanı ve uzman Psikolog bir arada çalışıyorlar.
Sana Dr Sema Hocayı tavsiye ediyorum.3500 TL. ödemene de gerek yok.Daha az ücret ödersin . Kesin çözüm.Çok tatlı iyi niyetli insanlar.İnsan kendini doktorun değil de ailesinin yanında gibi hissediyorsun. LİNA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MERKEZİ
0 312 232 68 02opuyorumnanaktan

sağol canım araştırıcam inşallah hayırlısıyla kurtulayım şu dertten

gonzales bu merkezin tedavi yöntemi ne sitesinde göremedim bide ben ankara dışında oturuyorum nasıl yapcam bilmiyorum :çok üzgünüm:

Sitelerinde zaten ayrıntılı bir bilgi yok.Tedavi yöntemi psikolog ve kadın doğum uzmanı bir arada çalışıyor.Durumunuza göre tedavi yöntemi uyguluyorlar.Kalıp sistemler üzerinde çalışmıyorlar; kişiye göre hareket ediyorlar.Uzman psikolog size telefonunu veriyor seanslar haricinde ve kendisini gece belli bir saate göre kafanıza takılan sorunlar hakkında arayabiliyorsunuz.
Her yerde olduğu gibi burada da egzersizler var, nefes-kas çalışmaları.Özellikle Dr.Sema Hoca bu konuda daha hastalara daha narin davranıyor.Dünyalar tatlısı bir kadın.Ankara'ya yakın yerde oturuyorsanız 10 günde ya da 15 günde gelme olanağınız varsa gelin derim.En çok 4 seansta çözülürsünüz; gerçi durumunuzun derecesini bilmiyorum.Bende öyle olmuştu.opuyorumnanaktan

gonzalesbizde 15 tatilde bu merkese gitmeyi düşünüyoruz da ücret tam olarak ne kadar tutuyorki acaba birde mesela seanslar arası uzun olması gerekiyormu mesela bir hafta kalsak ankarada şehir dışındayız biz...

kızlar rabbime binlerce kez şükürler olsun ki hallomuş birlikte olabilmişler nekadar sevindik ailece anlatamam 10dkdır tlfn trafiğimiz vardı herkes çok mutlu en önemliside teyzemin kızı ve eniştemiz mutlular. rabbim hepinizin yardımcısı olsun herkes bu dertten kurtulur inş. yardımlarınız için saolunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Arkadaşlar bende evleneli 2 ay oldu ben evlenmeden önce ay nasıl olucak canım acırmı diye çok tereddüt ettim evlendiğimiz günün ilk gecesi tam anlamıyla bi ilişki yaşamadık çünkü canım çok yanmıştı ve kendimi çok kasıyordum daha sonra doktora giitim ve bana femolub adında bi kayganlaştırıcı ilaç verdi ve onunla denedik.Zaten olması içinde kendimi çok hazırlamıştım ve o gece onu kullanıp eşimle birlikte olduk ve inannın çom rahat oldu nasıl olduğunu bile anlşayamadım lütfen kendinizi sakın kasmayın ve elinizden geldikçe ıkınmaya çalışın bkın nasıl kolay olucak.eğer ben bunu başarabildiysem sizde başarabilirsiniz herşey aslında bizim elimizde kafanızdan acıyacak gibi sorynları atın.

canım lazer tedavisini ilk kez duydum bence arkadaşların tavsie ettiği doktorlardanbirine gitsin. sonutça denenmiş onaylanmış şimdi sorun yaşamıyo bu arkadaşlar.

X