Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hııı benimd eöle olmuştu uyuştuğu için farkına varmıyosun zorluyosun
umarım sendede sorun yoktur
her ihtimale karşı denemelerde çok zorlama hatta artık kremsiz yapmaya çalış bir gün kremle bir gün kremsiz baktın acı var hemen bırak bepantene krem al içe doğru sürmeye çalış aslında doktora gitme şansın varsada daha iyi olur eğer kanaman daha devam ederse bence doktorada gidebilrisin canım

anestol kullanıyordum.kreme alışmakta istemiyorum.kanamam olursa doktora giderim.

hakkaten bayağı aralık varmış canım ama sende düzensizlik yokmuydu zaten?
ilaçlarını neden bıraktınki sen adetliyken içmemi dedi doktor?

yaa sen yenmemişmiydin zaten ben öle hatırlıyorum sanki :uhm:

ben yendim cnm bebek konusunda sıkı bir çlşmaya grecm:) kelime özürlülüğü var bende ayrıntı olarak yazmaya erinmişim:)adetten önce 3 gn falan içtim galiba hapı erken oldum normalde 4-5 gn aralık vardı adetliyken agrı kesici iğne falan içtim hapta beraberinde ilaçlara çok yüklenmiym dye bıraktım yoksa gnde 7 tne faln ilaç içmiş olcktım aza indirdm anlıycn yarından sonra ilaçlara devam.

anestol kullanıyordum.kreme alışmakta istemiyorum.kanamam olursa doktora giderim.

tabi tabi kreme alışma
ilk zamanlar krem bıraktıktan sonra zorlanıyosun ama o arada kayganlaştırıcı kullan bir gün kremle bir gün kremsiz yap belli bir süre kesinlikle gün aşırı deneyin canım

sonra zaten bi anda bırakıyosun herşeyi :)))

ben yendim cnm bebek konusunda sıkı bir çlşmaya grecm:) kelime özürlülüğü var bende ayrıntı olarak yazmaya erinmişim:)adetten önce 3 gn falan içtim galiba hapı erken oldum normalde 4-5 gn aralık vardı adetliyken agrı kesici iğne falan içtim hapta beraberinde ilaçlara çok yüklenmiym dye bıraktım yoksa gnde 7 tne faln ilaç içmiş olcktım aza indirdm anlıycn yarından sonra ilaçlara devam.

ayyy allah sana ne diyim bende diyomki bu kız yenmişti ne egzersizinden bahsediyo :)))
yumurtlama dönemlerini iyi seç heee unutma :))

bu arada ilaçların tam bitsin tedavin bitsin bence çalışmalara öle başla derim ben

ayyy allah sana ne diyim bende diyomki bu kız yenmişti ne egzersizinden bahsediyo :)))
yumurtlama dönemlerini iyi seç heee unutma :))

bu arada ilaçların tam bitsin tedavin bitsin bence çalışmalara öle başla derim ben

tedavi sırasında da yplır cnm:) biz yplım da damızlık hesabı ya tutarsa ilacları btrym yne bi idrar testi yaptırıcm.adetin bitmnden baslayıp 14.gün dglmi yumurtlama dönemi

arkadaşlar uzun süredir bu siteyi takip ediyorum çok güzel paylaşımlar var gerçekten. ben de vajinusmusu yaşadım tam 40 gün. aşamıcamdan çok emindim.doktora gittim eşimle birlikte ama bi fayda sağlamadı bana. internette araştırma yaparken bi doktorun sitesiyle karşılaştım. bir kitabı var onu aldım sadece 1 hafta okudum kitabı ve o hafta sonunda başardık çok şükür. emin olun korkulcak birşey yok. rahatlamak ve inanmak şart. sonuçta Allah vajinamızı penisi içine alabilcek şekilde yaratmış bize o esnada acı vermek için değil. vajinusmusla uğraşan arkadaşlarıma yardımım dokunursa sevinirim.

hoşgeldin cnm aramıza cem kecenin kitabımıydı yoksa?

tedavi sırasında da yplır cnm:) biz yplım da damızlık hesabı ya tutarsa ilacları btrym yne bi idrar testi yaptırıcm.adetin bitmnden baslayıp 14.gün dglmi yumurtlama dönemi

:)))))) HADİ BAKALIM HAYIRLISI

Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak İçin En Uygun Zamanı Hesaplama,Yumurtlama Dönemi Hesaplama,Yumurtlama Günü Hesaplama

şu siteye bak canım kesinlikle yumurtlama tutuyo ben denedim doktor tarafındanda onaylattım resmen :)))hakikaten öle zaten yumurtlama başladığın zamanlar akıntı başllıyo heleki yoğun geliyosa akıntın o gün yumurtlamanın yoğun olduğu günler

hadi bol şanslar herkese..
ben kaçtım mesai bitti yarın görüşmek üzere

çikolata26 tebrikler cnm allah bir daha yasatmasın :CüvCüv:haberlerini bekliyruz bu ay çlşmalara sıkı bir şek.baslıycm inş. adetimin son günü bugün kızlar gecen ayın 4'nde adet olmustum bu ayın 28 nde.bu ay 28 cekiyor ama aralık çok deglmi ya.adetim btnce ilaçları dzenli içmeye başlıycm adetliyken bıraktım.
canıkommm bugun benımde son gun aslında dun bııt sandım denedık ama sonra geldı bugun kesıldı gene bakalım..dua edelım ıhsallh bu ay meleklerımızız rabbım yollar ..:emir_bebek:

canıkommm bugun benımde son gun aslında dun bııt sandım denedık ama sonra geldı bugun kesıldı gene bakalım..dua edelım ıhsallh bu ay meleklerımızız rabbım yollar ..:emir_bebek:

aminnnn cnm inş. bnmki de çok şiddetli geçti bu ay agrılı falan.hadi hayırlısı annemler torun istyr vallahi kardeslerimi görsen, en fenası da küçük kız kardeşim ilkokul 4.sınıfa gdyr kimn bebegi oldugunu yada hamile kldıgını duysa abla beni bi teyze etmediniz ytr artık yaa dyr.arkadaslrım hava atyr dyr herkes kndni dşnyr işte:) ne ylan söylüym bnde kıskanıyrum tatlı kıskançlık dyelim bnden 3 ay küçük arkadısım ble yaptı bebek, insan kendi çocugunu sevmek istyr :KK43: rabbim saglıklı ve hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

:)))))) HADİ BAKALIM HAYIRLISI

Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak İçin En Uygun Zamanı Hesaplama,Yumurtlama Dönemi Hesaplama,Yumurtlama Günü Hesaplama

şu siteye bak canım kesinlikle yumurtlama tutuyo ben denedim doktor tarafındanda onaylattım resmen :)))hakikaten öle zaten yumurtlama başladığın zamanlar akıntı başllıyo heleki yoğun geliyosa akıntın o gün yumurtlamanın yoğun olduğu günler

hadi bol şanslar herkese..
ben kaçtım mesai bitti yarın görüşmek üzere

iyi akşamlar cnm,sen bebek dşnmynmu

twetty26 tatlım teşekkür ederim verdiğin siteye üye olup sorayım bakalım şimdi ağrımıyor geçti ya sanırım üşüttüm ondan oldu..

çikolata26 tebrikler cnm allah bir daha yasatmasın :CüvCüv:haberlerini bekliyruz bu ay çlşmalara sıkı bir şek.baslıycm inş. adetimin son günü bugün kızlar gecen ayın 4'nde adet olmustum bu ayın 28 nde.bu ay 28 cekiyor ama aralık çok deglmi ya.adetim btnce ilaçları dzenli içmeye başlıycm adetliyken bıraktım.

canım çok teşekkür ederim çok sağol..
umarım ALLAHta sana sağlıklı bir bebiş nasip eder..
:Saruboceq:

kızlar iyi geceler eşimle 2 parmak denemesi yaptık krem kullandığım halde hissediyorum ve kan geldi ama kızlık kanı değil normal kan geçen yaptığımızda kızlık kanı gelmişti neden böyle oldu anlamadım şuanda çok yanıyo niye ilaçları kullandığım halde acı hissediyorum kızlar bana bi fikir verin yaa gerçekten anlamış değilim sizlerden haber bekliyorum...

iyi akşamlar cnm,sen bebek dşnmynmu

Günaydın canımcım

yok canım bende ilk başlarda çok istiyodum ama eşimle oturup konuştuk biraz daha arteledik yani bu sene sonuna doğru kalmak istiyorum daha haziranda 1 yıl dolcak evliliğimiz için biraz daha geçsin dedik bebek zor çünkü iyice onun geleceğine hazırlanmadan istemiyoruz bakalım hayırlısı tabiş kazaa felan gelirse bilemem ama isteyerek düşünmüyorum erteledim
allah en kısa zamanda sizin gönlünüze göre versin:emir_bebek:

günaydın kızlarr
çikolata 26 ve alkan 86 arkadaşlar tebrik ederim sizi alkisalkisalkis darısı inşşallah diğer arkadaşlarımıza dualarımız sizlerle

günaydın birşey soracaktım ben eşli egzersize geçtim ama kendim daha rahat ilerletebiliyorum şimdi zorlandım:KK43: bana deneyimlerinizi anlatırmısınız eşli egzersiz ile ilgili

X