Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Peki kalinligini nasil yapiyorsunuz??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım mumu peçete yada pamukla sararak istediğin kalınlığa getiriyorsun ve sonra streçliyorsun daha sonra streçlediğin muma prezervatif takıyorsun yada tibbi eldiven su doktorların taktığı eldivenin bir parmağına geçirebilirsin. Ve tabi sokmadan önce kendine ve aparata bol kayganlaştırıcı sürüyorsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar
bende aynı dertten muzdaribim
araara buraya yazabiliyorum.
bende önceleri parmak daha sonra iki parmak yaparak başladım şimdi mum egzersizindeyim .
biraz kalınlaştırarak devam ediyorum.
pns denemeside yaptım fakat tam olarak alamıyorum
bu illeti yenen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
tavsiyeye ihtiyacım var benim denemelerim çok yavaş gidiyor.acaba bende mi sorun var yada bişeyi hatalımı yapıyorum?
Ağustos sonunda 1 yıllık evli olucam ve eşimde bende çocuk istiyoruz.
tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Kizlar yardiminiza ihtiyacim var.
Vajinamdan tabiri caizse beyaz peynir gibi bi akıntı geliyo bikac gündür. Parmal egzersizi yaparkende oluyo. Bu normal bisymi

Allah yardimciniz olsun ben 2 ayda yendim bunu. Uyusturann krem dinginlik veren surup ictim ama hic ise yaramadi cunku olay kafada bitiyor. Evlendikten 1 ay sonra jinekolaga gittim. Alttan muayene etti ve parmagini sokup bu sekilde alistirma yap ve psikolojik tedaviye alalim seni dedi seansi 450 tl olan ve 3 seansta bitecegini one surdu. Ben eve gelince internetten arastirdim parmak egzersizlerini. Sonra kendi kendime bir hafta denedim sonra esimle birlikte egzersiz denedik. Sonra 3 parmak girecek dereceye gelince hersey kendiliginden oldu. Onemli olan esiniz yaklastiginda kendinizi kasmamak. Ne kadar kasarsaniz o kadar aci oluyo. Esiniz yavas yavas sizi dinlendirerek gevsemenize musade ederek yapmali bu isi. Allah selamet versin insallah..

Kizlar yardiminiza ihtiyacim var.
Vajinamdan tabiri caizse beyaz peynir gibi bi akıntı geliyo bikac gündür. Parmal egzersizi yaparkende oluyo. Bu normal bisymi

Enfeksiyona benziyor canım söylediğin şey. Eldivenle ve prezervatifle parmak egzersizi yaAP birde sirkeli su ile vajınanı sil. Ama doktora git mutlaka

merhaba kızlar
bende önceleri parmak daha sonra iki parmak yaparak başladım şimdi mum egzersizindeyim .
tavsiyeye ihtiyacım var benim denemelerim çok yavaş gidiyor.acaba bende mi sorun var yada bişeyi hatalımı yapıyorum?

Bende 3 ay önce yendim ve şuan hamileyim senin gibi ağustos sonunda 1 yıllık evli olucam. Öncelikle kesinlikle kendini olmıcak diye şartlandırma ve kendini rahat bırak. Banada sölerlerdi rahatla rahat ol diye ben hep derdim rahatım yinede olmuyor diye ama öyle olmuyormuş farkında olmadan kasıyoruz kendimizi. Öyle çok fazla egzersiz yapmadım sadece iki parmak egzersizi yaptım ondada yarısına kadar yapabilmiştim. Tam olarak kendini verdiğinde ilişkiye yapabildiğini göreceksin. Birde zeytinyağı kullan mutlaka. başka sorun olursa yardımcı olurum.

Bu sikintiyla bas etmeye calisirken esinizin tutumu da cok onemli anlayisli ve sabirli olmasi gerek. Ayrica oturup esinizle sikintilari konusmak cok onemli. Ben gecelerce agladigimi bilirim. Tek teselli esimdi.

samsung s3

merhaba kızlar

canim egzersizlere hic ara verme surekli firsat buldukca calis zaten oraya parmak mum falan girince penisde cok rahat giriyo onemli olan o giristeki kaslar cunku denemelerini de ust pozisyonda yap cok daha rahat giriyo bide bepanthol oneririm penise bolca sur oyle dene

Merhaba bence hic ertelememelisin korkman yersiz bende henuz yenemedim ama deniyorum aksamlari once egsersiz sonra deneme yavas yavas yani buradaki seyleri okuyorum 8 yil deneyip yapamayan var ben o kadar dayanabilecegimi sanmiyorum. Bence egsersizlere bi an once baslaman gerek canim benim.

Bisey sormak istiyorum emlanin fiyatini bilen var mi??

Ben 90 tl ye aldım ve vajinusmusu dokdorunda desteğiyle yendim emlayı sürüp egzersiz yaptı doktor uyuşturucu bşr spreyi daha vardı.ama kesin kullanın öneriyorum.daha ucuzmuş sanırım daha önce ben aldığımda zam gelmiş

X