Vajinismus

Ruzgan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
5
0
40
Merhaba, vajinismus konusunda yardım eder misiniz eşimin işi gereği şırnakda yaşıyoruz ve burda destek alabileceğim 1 doktor malesef yok 1,5 aydır evliyim ve ilişkiye giremiyoruz sürekli itiyorum canım çok yanıyo napmam gerekir
Cinsel terapistten yardım alabilirsiniz

zahra5758

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
22
1
30
ben de vajinismus atlattim kizlar bu kesinlikle psikolojik rahat olmamiz lazim bi de afedersiniz erkek biraz zorlicak o aciya dayanmak lazim ilk giriste acili oluyo maalesef ama ilkini hallettikten sonra cok kolaylasiyo. bu arada benn iki kere vajinismus oldum🤣 seyimde sigil ciktiktan sonra sexten cok korkmaya baslamistim yine deligim kapaniyodu resmen cok acili bi sekilde giris oluyodu her seferinde 😢😢 sonra korkum gectikten sonra duzeldi allahtan
Canım ben de yendim ama hala ilk girişte acı oluyor neden olabilir

alyas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
4
0
25
Merhaba, vajinismus konusunda yardım eder misiniz eşimin işi gereği şırnakda yaşıyoruz ve burda destek alabileceğim 1 doktor malesef yok 1,5 aydır evliyim ve ilişkiye giremiyoruz sürekli itiyorum canım çok yanıyo napmam gerekir
merhaba bende de aynı durum var atlatabildiniz mi

tiniminihaniim

H a y a t ı n R e n g i 🅱️ 🌈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
333
900
30
Bende vajınusmus hastasıydım çok şükür geldi geçti.Tamamen çaresi sizsiniz yaparsınız sormak isteyen olursa yardımcı olurum 💛

tiniminihaniim

H a y a t ı n R e n g i 🅱️ 🌈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
333
900
30
O ilk zamanlarda oluyor canım biraz ilişikide kasılmamaya çalış 3ay içinde normale geçiyor kayganlaştırıcı yada jel kullan mutlaka

Mursec

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
7
3
26
1 hafta oldu canıö yenelı cok sukur ve hıc bışey kullanmadan yendım . bıraz kendım egzersız yapmıştım daha sonra ust pozısypnda dene alttayken hala denemedık ama ustte hakimiyet sende oldugu ıcın cok daha kolay oluyo ustteyken yavas yavas dene ama tam dık oturma esının ustune dogru eğimli ol cok kolaymıs gercekten bu kadarmıydı dedım. Normalde o kadar canım acıyodu ki asla o acıya dayanamazdım ama bu sekilde kendını kasöadıktan sonra sıfır acı. İnsallah sende atlatırsın

zahra5758

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
22
1
30
1 hafta oldu canıö yenelı cok sukur ve hıc bışey kullanmadan yendım . bıraz kendım egzersız yapmıştım daha sonra ust pozısypnda dene alttayken hala denemedık ama ustte hakimiyet sende oldugu ıcın cok daha kolay oluyo ustteyken yavas yavas dene ama tam dık oturma esının ustune dogru eğimli ol cok kolaymıs gercekten bu kadarmıydı dedım. Normalde o kadar canım acıyodu ki asla o acıya dayanamazdım ama bu sekilde kendını kasöadıktan sonra sıfır acı. İnsallah sende atlatırsın
Canım kanama felan oldu mu yendikten sonra

Bitter moon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
88
41
27
iste korkudan kasiliyo alişınca geçiyo canim ben vajinismusu yendikten 4 sene sonra falan sigil cikti mesela sonra onun korkusundan sevismeye baslayinca o kadar korkup kasiliyodumki benim de cok aciyodu . sonra o korkum da gecince simdi rahat hic aci hissetmiyorum. bence bilincaltimizda sex tü kaka ya o yuzden sevisirken sucluluk hissimiz evlensek bile zor geciyo. ama tabi bi yerden sonra alisiyor insan . siz de öyle olacaksiniz☺️

Hulyace

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
4
2
23
Merhaba arkadaşım ben 1bucuk senedir evliyim ve vajinismusu yeneli 1 ay oldu istersen bana ulaş elimden geldiği kadar sana yardımcı olayım.

Kedigilerden33

Hayat sevince güzel ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2020
638
641
Kendini rahat birakman lazım kasmadan ve esininde rahat olması lazım .
Doktor konusu da kısıtlı ise online yardım alın ne kadar yararla bilemiyorum bence herşey beynen ruhen size bağlı, umarim hemen atlatırsın ya .