vajinismus :( :( :( :(

__berna__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
7
0
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.başımda vajinismus denen bi bela var.erkek arkadaşımla birlikte olmayı deniyoruz ama ben her seferinde kilitlenip kalıyorum.bunun nedeni ne olabilir ve nasıl yenebilirim :çok üzgünüm:

Bence erkek arkadaşınla yenmeye çalışma..her işte bir hayır vardır. Eşin olsa yen derim ama erkek arkadaşınla olmuyorsa belli ki allah senin iyiliğini düşünüyor.

o başlıktaki mesajları okudum ama ben kendi problemimin nedeninin ne olduğu konusunda emin değilim fiziksel bi problem mi var yoksa psikolojik bi sorundan mı kaynaklanıyo ondan emin olamıyorum :S

Bence; Psikolojik daha çok genç yaştasın ve endişelerin ve korkuların yüzünden hem erkek arkadaşını isterken hemde yanlış olduğunu bildiğin için bu duruma düşüyorsun..Meleğim iyi düşün gencecik yaşta pişman olacağın hatalarda bulunma Ben evlat hasreti çeken biri olaraktan inan senin durumun içimi acıtıyor..
Erkek arkadaşınla anı paylaş ama özelini kocana ilk geceye sakla ..ınan anlamını evlendiğin zaman kocanla anlarsın Ben olsam senin yerinde vajinumus yerine Erkek arkadaşınla seviyeni belirlemede yardım alabilirsin bizlerden..

Allah yardımcın olsun başkada bişi demiyorum..Vajinusmusunla başbaşa bırakıyorum şakkıdı

bence de her işte bir hayır vardır bu kadar diretmek neden ? her şeyin bir zamanı var.bence olmadığı iyi olmuş ...

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.başımda vajinismus denen bi bela var.erkek arkadaşımla birlikte olmayı deniyoruz ama ben her seferinde kilitlenip kalıyorum.bunun nedeni ne olabilir ve nasıl yenebilirim :çok üzgünüm:

Bence erkek arkadaşınla yenmeye çalışma..her işte bir hayır vardır. Eşin olsa yen derim ama erkek arkadaşınla olmuyorsa belli ki allah senin iyiliğini düşünüyor.

bu acele neden ki bekle kocanla yapamazsan kaygılanırsın

Bence; Psikolojik daha çok genç yaştasın ve endişelerin ve korkuların yüzünden hem erkek arkadaşını isterken hemde yanlış olduğunu bildiğin için bu duruma düşüyorsun..Meleğim iyi düşün gencecik yaşta pişman olacağın hatalarda bulunma Ben evlat hasreti çeken biri olaraktan inan senin durumun içimi acıtıyor..
Erkek arkadaşınla anı paylaş ama özelini kocana ilk geceye sakla ..İnan anlamını evlendiğin zaman kocanla anlarsın Ben olsam senin yerinde vajinumus yerine Erkek arkadaşınla seviyeni belirlemede yardım alabilirsin bizlerden..

bence de her işte bir hayır vardır bu kadar diretmek neden ? her şeyin bir zamanı var.bence olmadığı iyi olmuş ...

yahu bir ilk mesaja nakın bir de sizin dediklerinize! kız ne diyo: erkek arkadaşımla birlikte olamıyorum kilitleniyorum, çoğunuzun verdiği cevap; allah seni düşünmüş ne acele ediyosun, kocana sakla bla bla... bu mudur yani yuh :kahve:

canım burda her zaman hoşuna gidecek mesajlar okuyamayabilirsin de,,
ben de erkek arkadaşıyla vajinismus sorunu yaşayıp da kaygılananını ilk kez okudum yani..

yahu bir ilk mesaja nakın bir de sizin dediklerinize! kız ne diyo: erkek arkadaşımla birlikte olamıyorum kilitleniyorum, çoğunuzun verdiği cevap; allah seni düşünmüş ne acele ediyosun, kocana sakla bla bla... bu mudur yani yuh :kahve:

Ne demek yuh ..Bak güzelim sanırım daha bekarsın ve gençsiniz Pişman olacağınız hatalara düşmeyeseniz Diye Düşüncelerimizi yazıyoruz..

ceylan
bende kaç gündür
senı merak ediyordum nerelerdesin yahu
ben 2010 mayıs annelerinden

Son düzenleme:

Budur arkadaşım..ayrıca bu yuh tabiri de oldukça ters bir tepki. Bi bildiğimiz var demekki. İş işten geçmeden yardımcı olmaya çalışıyoruz burda. Birlikte olamıyor çünkü kendi de farkında yapmaya çalıştığı şeyin ciddiyetinin. Dönüşü olmayacak biliyor. Ve psikolojik olarak yapamıyor bunu. Vicdanı huzursuzlanıyor. Burda onu yüreklendirmeye çalışmak, bişey olmaz bırak kendini erkek arkadaşına demek Yuh tabirini daha çok hakederdi bence. O hareketi yapmadığımız için de kusura bakma emi? :kızgın:

ceylan
bende kaç gündür
senı merak ediyordum nerelerdesin yahu
ben 2010 mayıs annelerinden

Merhabalar canım ..Ne olsun sağda solda sürünüyorum Mayısa yetişemedim bildiğin üzeere ıyiyim sen nasılsın arada topiciğinize bakıyorum :nazar: Bu arada çatlatma iğnemi oldum bekliyorum

ne için bılıyormusun Düşüncelerımızı söylüyoruz ilerde yuh dememek için

Merhabalar canım ..Ne olsun sağda solda sürünüyorum Mayısa yetişemedim bildiğin üzeere İyiyim sen nasılsın arada topiciğinize bakıyorum :nazar: Bu arada çatlatma iğnemi oldum bekliyorum

hımmm anladım arkadaşım
belkide sen bizim topici sevmedin:dance:
haziran 2010 topicine gidecen dimi
rabbim vereceği zamanı bebişte geleceği zamanı bilir sen merak etme arkadaşım
üzme sakın kendini dualarımız senınle:Saruboceq:
inşallah cadı bi bebişin olurdelikafadulden

o başlıktaki mesajları okudum ama ben kendi problemimin nedeninin ne olduğu konusunda emin değilim fiziksel bi problem mi var yoksa psikolojik bi sorundan mı kaynaklanıyo ondan emin olamıyorum :S

ee sen bilmiyorsan biz hiç bilemeyiz ama büyük olasılıkla psikolojiktir..çok kafana takıyorsan önce jinekoloğa sonra psikiyatriste git ama yapmasan bence daha iyi olur..sonra Allah korusun kazaraa hamile kalırsın üzülürsün..sen bilirsin

X