Vajinismusu 3 günde kendi kendime yendim.

Canım uyuşturucu sprey ve kas gevşetici ilaç dene bana hekim önerdi ve daha ilk günden işe yaradı bide sen eşinin üstünde olduğun kendi hakimiyetini sağladığın bi pozisyon seç
İsimlerini yazabilir misiniz rica etsem? Bende bu dertten muzdaribim 😔

Konu sahibi ben değilim ama ben de yendim ama farklı şekilde.bunun tamamen kafanizda olduğunu bilin. Kendinizi sıkıyorsunuz. Biraz gevşemeye çalışın. Acı çektiğiniz anda acı yerine zevk aldığınızı düşünün size zevk verecek şeyler moda sokacak şeyler düşünün. Bana evlendiğim ilk zamanlarda kadın doğum doktoru uyuşturucu bir krem vermişti. İsim verebiliyor muyuz bilmiyorum ağda yaptırırken acı çekmemek için de kullanıyorlar o kremi onu sürmüştüm. O hissizlik ile yapabilmistim ve kendime güvenim gelmişti bir kaç kere kullandım sonra vazelin ile devam ettim. Ve sonra dediğim gibi kafamda olduğunu acı cekmedigimi ve zevk verecek şeyleri düşündüm
Merhaba kremin adını özelden yazabilir misiniz?

Emla krem anestol krem vemcaine sprey bunlar kullanıyor genellikle dereceniz nasıl bilmiyorum ama aparat seti hiç düşündünüz mü?
Üç haftalık evliyim ucu giriyor ama ben korkudan devamını getiremiyorum çok korkuyorum kasılıyorum eşimi itiyorum😔 dr a gidip baktırmak istiyorum ama eşim gerek yok diyor bu söylediğiniz kremler ve sprey nasıl kullanılıyor?

Üç haftalık evliyim ucu giriyor ama ben korkudan devamını getiremiyorum çok korkuyorum kasılıyorum eşimi itiyorum😔 dr a gidip baktırmak istiyorum ama eşim gerek yok diyor bu söylediğiniz kremler ve sprey nasıl kullanılıyor?
Ben bu krem ve spreyi kullandım ama yapamadım bir faydasını görmedim aparatı seti aldım o şekilde kurtulmuştum krem yada spreyi ilişkiden 10-15 dk içinde vajenin iç ve dış kısmına sürüyorsunuz

Bi kere içime sıktık çok yandı yıkadım hemen wc de daha sonra kenarlara da sıktık ama uyuşmadım çok kasıldım yine tam birleşme olmadı😓☹️😢
Aparat aparatt diyorum bu spreyle filan olmuyor canım yapan var ama ben aparat olmasaydı asla yapamazdım🥺

X