vajinismusu nasıl yenebilirim?yardım edin lütfen :(

olaylara yaklaşımın çok güzel...hep olumlusun inanmycaksın belki ama yazdklarn bana moral verdi çok çok sagol canım
tabii,sen son yazdığım msjı okumadan yazdın bunu...:) neyse,ama şu var ki,çelişkilisin! toparla kendini..zamanı iyi kullan..ne içinde yaşadığın bu kaos kurtarır seni,ne de yenemediğin cesaretin..sadece ikisine de yenilirsin!

işte öylesine karışıksın ki,bana da yansıdı karmaşıklığın! bak kendine ne eziyetler yapıyorsun,bu karmaşayı sen seçiyorsun,bunu tercih ediyorsun..ve hata yapıyorsun..hata yaptığını bile bile de hala direniyorsun...güçlü olmalısın,hayallerine ulaşmak için engelleri yıkman gerek! bir dr. a git diye ne dil döktüm sana ya!bu kadar mı zor..pes doğrusu!

ablam hep bana böyle yol gösterir
bu konuyu ablamla paylaşamadım ama paylaşmış olsaydım eminim oda böyle derdi:) gidicem kısmetse ve en kısa zamanda haklısın zaman geçerken durup izlememem gerek ne olcaksa olcak artık ama bu halimden iyi olacağı kesin....

senin gibi hep pozitif olmak isterdim doğrusu
pozitif olmak için pozitif adımlar atmak gerek!hayatta çaresi olamayan ve bulunamayan tek şey ölüm...söz konusu bu diil ise, her zaman umut vardır...bende senin ablan olarak dobra ve bazen de kırıcı oldum,tıpkı kendi kardeşime davrandığım gibi davrandım konu ile ilgili...ve lütfen sende kır zincirlerini,panikatak olacaksın yoksa,daha derin sorunları yaşamamak için önlemini almak zorundasın...seçeneğin yok!istemen gerek önce,oturup ,çabalamadan istemek acizliktir,bencilliktir..kendine değer vermelisin,sorunlarınla yüzleşmeli,ve mücadele etmelisin..daha çok gençsin ve hayat engellerle dolu..bu sorun bir engel diil senin için..senin engellerin,korkuların,karmaşaların..inzivaya çekilip,kollarını bağlama! sağlığımız en değerli hazinemiz,bunu nasıl unutur,asıl hoyrat ve bilinçsizce davranırsın..şaşarım! iyi geceler.. iyi haberlerini bekliyorum..hemen yarın dr.git..a.s.

şimdi diceksin madem bukadar korkuyorsun bukadar cesaretin yok nasıl olduda birden gitmeye karar verdin?açıklayım biraz yazdıkların yaklaşımın birazda ilgin...bana gelince karar verebilmek için sadece destek bekliyorum...şuan içim rahat en azından ne yapacağımı biliyorum ve bunda seninde payın var....

pozitif olmak için pozitif adımlar atmak gerek!hayatta çaresi olamayan ve bulunamayan tek şey ölüm...söz konusu bu diil ise, her zaman umut vardır...bende senin ablan olarak dobra ve bazen de kırıcı oldum,tıpkı kendi kardeşime davrandığım gibi davrandım konu ile ilgili...ve lütfen sende kır zincirlerini,panikatak olacaksın yoksa,daha derin sorunları yaşamamak için önlemini almak zorundasın...seçeneğin yok!istemen gerek önce,oturup ,çabalamadan istemek acizliktir,bencilliktir..kendine değer vermelisin,sorunlarınla yüzleşmeli,ve mücadele etmelisin..daha çok gençsin ve hayat engellerle dolu..bu sorun bir engel diil senin için..senin engellerin,korkuların,karmaşaların..inzivaya çekilip,kollarını bağlama! sağlığımız en değerli hazinemiz,bunu nasıl unutur,asıl hoyrat ve bilinçsizce davranırsın..şaşarım! iyi geceler.. iyi haberlerini bekliyorum..hemen yarın dr.git..a.s.

bu sözlerile imzanı attındaha ne diyebilirim...a.s.bunlarda benden sana...dedimya seninde payın var her gelişmeden haberdar etçema.s k.i b iyi geceler canım sağol

şimdi diceksin madem bukadar korkuyorsun bukadar cesaretin yok nasıl olduda birden gitmeye karar verdin?açıklayım biraz yazdıkların yaklaşımın birazda ilgin...bana gelince karar verebilmek için sadece destek bekliyorum...şuan içim rahat en azından ne yapacağımı biliyorum ve bunda seninde payın var....
kendini bu kadar yalnızlığa itmemeliydin...en azından ablanla oturup paylaşmalıydın...ve ablan gerekenleri söylemiş ve çoktan tedavi sürecine başlamış ve hayallerine daha yakın olabilecektin..neyse:) kader de bu varmış:)hiç tanımadığın birinin telkini ve ilgisi ile olucakmış...umarım öyle olur,ve uyandığında kararın geçerli olur ... senden rica ediyorum,lütfen en kısa zamanda git dr.a... ve o minik hayaline yaklaş:CüvCüv:ve hep böyle gülebilmek için,ne zamanı, ne kendini ne de umutlarını erteleme!:nazar:

Burda soylemek dogrumu bılmıuorum ama bende gecıcı bır sure bu sorunu yasadım ve karar verdgm gun alkol alarak bu sorunumu cozdum..:)

X