Vajinoplasti, hudoplasti, sistosel, labioplasti ameliyatı oldum sonunda

Evet acısını da alıyor. Şu an koyuyorum ama şişeceği kadar şişti. Senin adına çok sevindim. Ne güzel hem devlette olmuşsun hem de iyileşme dönemine geçmişsin.

Evet acısını da alıyor. Şu an koyuyorum ama şişeceği kadar şişti. Senin adına çok sevindim. Ne güzel hem devlette olmuşsun hem de iyileşme dönemine geçmişsin.
Teşekkürler canım umarım sende sorunsuz iyileşir sin
Sabır gerekiyor biraz ben 1 aydan sonra popo üzerine uturdum

Ameliyat sonrası çok fazla ödem oluştu. Bugün üçüncü günüm. Ne zaman inmeye başlayacak bu ödemler?

Ameliyat sonrası çok fazla ödem oluştu. Bugün üçüncü günüm. Ne zaman inmeye başlayacak bu ödemler?
Keşke sana yardım olabilsem
Benim hiç ödem olmadığı için Bilmiyorum

Keşke sana yardım olabilsem
Benim hiç ödem olmadığı için Bilmiyorum
Bugün biraz daha iyiyim. Ödem maximum seviyesine ulaştı ve durdu artık. Düne göre sanki biraz azalmış gibi. Rahatladım biraz. Hala arada rahatlamak için buz koyuyorum. Keşke en baştan doktorum buz koydursaydı bana da. Siz ilişki denemesi yaptınız mı hiç? Fark var mı?

Hayır cnm 2 ay yasak iliski
Daha 2 hafta var
Ama baya çok fark var cnm doktor muayne ederken anladım

Hayır cnm 2 ay yasak iliski
Daha 2 hafta var
Ama baya çok fark var cnm doktor muayne ederken anladım
Ne güzel. İnşallah çektiğimiz acılara değer. Ben görünüşünden bile utanıyordum artık.

İki hafta sonra sonucu da yazarsan sevinirim. Benim önümde daha çooook zaman var. Güzelce iyileşsin bakalım bekleriz.

Yazarım cnm önceden içi görünüyor du
Şimdi şimdi kapalı ve aslında bana çok dar gibi geliyor tabi iliski olunca anlarim
Birde korkuyorum nasıl olacak diye çünkü baya kapalı giriş kismi

Beşinci günüm...

Acı epey azaldı ama kaşıntı beni zorluyor. Ödemden dolayı tam şeklini de anlayamıyorum. Yazın olmakta fayda var çünkü devamlı elbise giyiyorum ve iç çamaşırı giymiyorum. Eğer evde çocuk varsa devamlı ayağa kalkmak zorundaysanız çok zorlanırsınız. Mutlaka birinin size yardımcı olması en azından yemek yapması lazım. Tuvalet dışında kalkmıyorum.

Eşim iki gün izin aldı, iki gün de hafta sonuna denk geldi. Bugün de çocukları yedirdi içirdi kursa götürdü. Bu hafta da böyle geçerse haftaya toparlanır kalkarım gibi.

Bir yandan da keyifli bir süreç. Dizi, film izliyor kitap okuyorum.

Sonuç iyi olur umarım.

Yazarım cnm önceden içi görünüyor du
Şimdi şimdi kapalı ve aslında bana çok dar gibi geliyor tabi iliski olunca anlarim
Birde korkuyorum nasıl olacak diye çünkü baya kapalı giriş kismi
Giriş de çok esneyen bir yer ama endişe etme..

Benim en büyük rahatsızlığım giriş kısmıydı. Bence biraz daha küçültebilirdi. İç kısmı haddinden fazla küçülttüğünü söyledi doktor. En başta zorlanacaksın dedi. Yapısal olarak kaslarım çok gevşekmiş bu yüzden de fazla daraltmış. Bu yaştan ve iki normal doğumdan sonra bir de vajinismus olup çıkmayım.

Bir de ameliyatı olacaklar mutlaka 10 günlük rapor alsınlar. Oturmak zor oluyor. Riske girmeye gerek yok.

Beş gün bitti şu an altıncı günümdeyim. Acı neredeyse hiç kalmadı. Ödem devam ediyor. Tabi yamukluk yoksa ödemdir. Dikiş yerlerim kaşınıyor. Gece kaşıntıdan uyandım.

En az 1 hafta yatıp wc dışında kalkmamakta fayda var bence. Bedenim de yorgun. Kansızlık yordu biraz. Regl bitiminde ameliyat olmuştum. Ameliyatta da kan kaybettim. Yaz günü olup iç çamaşır giymeden kuru tutmaya çalışmak iyileşmesini hızlandırır.

Biraz iyileştim galiba çünkü eşimden uzak 40 gün nasıl bekleyeceğim şimdi onu düşünmeye başladım. Her ihtimale karşı iki ayı tamamlamayı düşünüyorum ben. Başarılı bir sonuç alırım inşallah.

ödemlerin kaçıncı gün azaldığını söylermisin zaman geçtikçe çünkü benim 3 hafta oldu hala çok şiş bu durumu yaşayan varmı??

Cnm 10 gün çok iyi dinlen
Buz koy
Benim 6 hafta olacak ameliyat sonrası çok dikkat ettim enfeksiyon ve dikiş acilamamasi için
Neyse ki 1 tane acildi oda iyileşti
birşey sorucam ödemlerin tamamen kaçıncı gün geçti?? benm 3 hafta oldu hala aynı ödemler ne azaldı ne arttı aynı şekilde duruyor korkuyorm

ödemlerin kaçıncı gün azaldığını söylermisin zaman geçtikçe çünkü benim 3 hafta oldu hala çok şiş bu durumu yaşayan varmı??
Benim ödemler devam ediyor. Tamamen iyileşmesi 40 günü bulurmuş. İlk günlere göre azaldı ama hala var. Özellikle klitoriste devam ediyor.

Merhaba benimde bugun tam 15 gun oldu, ust kisimlarsa hic odem kalmadi, arkalara dogru cok az kaldi odemlerim, ama odemlerin tamamen inmesi 1 ayi bulur diyorlar, benimde cok odemim olmustu doktorum bazi dikislerimi almak zorunda kaldi ondan sonra inanilmaz rahatladim ve odemlerim cok cabuk indi belki dikisler zorlamis olabilir diye, normalde estetik dikisti cunku

ya ben estetik görünümü yüzünden olmadım hastalığım vardı yani klitoristimde kist vardı onu aldılar ve lobioplasti yaptırdım aynı anda doktor biraz uzun sürer ödemlerin azalması dedi 21. günüm şuan hiç bir fark göremiyorum hala aynı gibi endişeleniyorm

Merhaba, vajina daraltma oldum tam 2 ay oldu çok dar ilişkiye giremiyorum bir kaç kez denedik yok.olmuyor bu zamanla düzelir mi? Aşırı dar. Lütfen bilgisi.olan paylassin

Merhaba, vajina daraltma oldum tam 2 ay oldu çok dar ilişkiye giremiyorum bir kaç kez denedik yok.olmuyor bu zamanla düzelir mi? Aşırı dar. Lütfen bilgisi.olan paylassin
Doktor ilk ilişkilerde zor olur, zamanla bir miktar genişler demişti. Bir de kayganlaştırıcı kullanmanız gerekiyor. İlk ilişkilerde kayganlaştırıcı kullan dedi doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…