Vajinoplasti oldum

Bende vajinoplasti ameliyatı oldum.Bugün 1 hafta oldu, bende sizin gibi 2 normal doğum yapmıştım.Uyutulmadan orası uyuşturularak olmak istedim.Öylede oldu.İğnelerden sonra bende işlem esnasında ağrı ve acı hissetmedim.Ama işlem biter bitmez şddetli bir ağrı beni maffetti, 3.gün ağrılarım azaldı derken adet oldum.Benim için şu 1 hafta pekte kolay geçmedi açıkcası.Cinsel perhiz ne kadar verdiler size?

Bende vajinoplasti ameliyatı oldum.Bugün 1 hafta oldu, bende sizin gibi 2 normal doğum yapmıştım.Uyutulmadan orası uyuşturularak olmak istedim.Öylede oldu.İğnelerden sonra bende işlem esnasında ağrı ve acı hissetmedim.Ama işlem biter bitmez şddetli bir ağrı beni maffetti, 3.gün ağrılarım azaldı derken adet oldum.Benim için şu 1 hafta pekte kolay geçmedi açıkcası.Cinsel perhiz ne kadar verdiler size?
6 hafta. Aslında benim ağrım sizim olmadı 2 gün yürürken zorlandim suan da iyiyim kanamalar oluyor hafif hafif bende rengliyim ☺️ doktorum sorun olmaz dedi. Sonucu çok merak ediyorum açıkçası umarım çektiğimiz bu şeylere değer ☺️

6 hafta. Aslında benim ağrım sizim olmadı 2 gün yürürken zorlandim suan da iyiyim kanamalar oluyor hafif hafif bende rengliyim ☺️ doktorum sorun olmaz dedi. Sonucu çok merak ediyorum açıkçası umarım çektiğimiz bu şeylere değer ☺️
Umarım değer😊

İstanbul Bakırköy de bir jinekolog da vajinoplasti oldum.11 Ekim tarihinde. 2 normal doğum yaptım. Lokal anestezi ile oldu yaklaşık 40 dakika sürdü. Canım çok tatlidir ve hassasım. Sadece iğne olayi beni zorladı. Genel olarak kolay uyuşmuyorum. Sonrasi çok rahattı telefonla oynadım. İlk gün yürürken oturken batma oldu ve hassas olmam gerekti. Bugün 13 Ekim gayet rahat yürüyor oturuyor ve her işimi yapıyorum. İlaçları ve pansumanlari çok dikkatli yapınca sorun yaşamadım hiç. Umarım sonucu güzel olur. Sormk istedikleriniz olursa diye konu açtım. Çünkü bende yaptırmadan önce günlerce araştırma yaptım korkumu yendim ☺️
Merhaba doktor bilgisi ve detay yazar mısınız?

Allah akıl fikir versin.

Merhabalar ben Bakırköy'de oldum. Turgay Karakaya kendisi jinekolog. Benim bugün 1 haftam oldu. Tam 1 ay olunca kontrol için gideceğim şuan herşey yolunda.
Merhaba bende turgay hocada aynı ıslemı yaptırdım bugun 15.gunum.. sız nasıl oldunuz ılıskıye gırebıldınız mı kısaca bılgı verırmısınz

X