Vajinoplasti ve Labioplasti 1 haftalık sürecim / Dr Barış Korkmaz

sebnembeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
1.392
1.481
32
Dr Barış Korkmaza Vajinoplasti ve Labioplasti olalalı 1 hafta oluyo kendimi çok iyi hissediyorum gün geçtikçe hızlı bi şekilde iyileşme oluyor vajina kendini çok cabuk toparlayan bi yer oldugu için iyileşme süreside kısalıyor çok cabuk keşke daha önce yaptırsaydım diyorum ama geç oldu güc olmadı çok şükür 🙏🏻 buraya yazınca da çok rahatlıyorum sizinle deneyimlerimi paylaşınca genital estetik düşünen varsa korkulacak bi şey yok gönül rahatlıyla ameliyat olup kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz 2-3 ay içerisinde tamamen iyeleşme olacak sabırsızlıkla bekliyorum

Merhaba çok geçmiş olsun... Bende vajinoplasti ve labioplasti oldum. Bugün 6. günüm.. sızıntı şeklinde kanama devam ediyor. Hapşırıp öksürürken dikişlerim patlayacak gibi basınç oluyor. Ama genel olarak iyiyim ağrım, sancım yok.. Bende keşke bu kadar beklemeseydim diyorum.
Antibiyotik hafiften kaşıntı yapmaya başladı kullanmasam mı acaba? Batikonlu suya ve merheme devam ediyorum.

Dr Barış Korkmaza Vajinoplasti ve Labioplasti olalalı 1 hafta oluyo kendimi çok iyi hissediyorum gün geçtikçe hızlı bi şekilde iyileşme oluyor vajina kendini çok cabuk toparlayan bi yer oldugu için iyileşme süreside kısalıyor çok cabuk keşke daha önce yaptırsaydım diyorum ama geç oldu güc olmadı çok şükür 🙏🏻 buraya yazınca da çok rahatlıyorum sizinle deneyimlerimi paylaşınca genital estetik düşünen varsa korkulacak bi şey yok gönül rahatlıyla ameliyat olup kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz 2-3 ay içerisinde tamamen iyeleşme olacak sabırsızlıkla bekliyorum
Tam olarak ne oluyor bu işlemler?

Tam olarak ne oluyor bu işlemler?
İyi günler vajinoplasti vajina daraltma işlemi Labioplasti ise vajina dudaklarını küçültme işlemi oluyo ameliyat olalı 10.günü geçti hızla iyileşme gösteriyor çok memnunum ilk yaptırdığımdan beri hep bi tereddütteydim yaptırmadan önce ama iyiki yaptırmışım eğer sizde düşünüyorsanız tavsiye ederim genital estetik deniliyor

Merhaba çok geçmiş olsun... Bende vajinoplasti ve labioplasti oldum. Bugün 6. günüm.. sızıntı şeklinde kanama devam ediyor. Hapşırıp öksürürken dikişlerim patlayacak gibi basınç oluyor. Ama genel olarak iyiyim ağrım, sancım yok.. Bende keşke bu kadar beklemeseydim diyorum.
Antibiyotik hafiften kaşıntı yapmaya başladı kullanmasam mı acaba? Batikonlu suya ve merheme devam ediyorum.Teşekkür ederim batikonla devamlı sildim isterseniz bi doktorunuzla görüşün biraz geç oldu kusura bakmayın
Antibiyotik hafiften kaşıntı yapmaya başladı kullanmasam mı acaba? Batikonlu suya ve merheme devam ediyorum.
Teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun ben de batikonla hep sildim biraz geç gördüm kusura bakmayın isterseniz bi doktorunuza danışın iyileşme aşaması başlayınca da kaşıntı olabilir diye düşünüyorum

Geçmiş olsun sevindim iyi olmanıza. Ağrı durumu ise kişiden kişiye değişiyor sanırım bende zorlan
Geçmiş olsun sevindim iyi olmanıza. Ağrı durumu ise kişiden kişiye değişiyor sanırım bende zorlanmamıştım
Teşekkür ederim evet bencede ağrı eşiğine göre kişiden kişiye değişiyor diye düşünüyorum ben de biraz dayanıklıyız bu konuda galiba 😄

Gecmis olsun ben ilk ayi bu kadar rahat geciremedim revizyon oldum vajinoplastide.Zor surec ama bunyeden bunyeye degisiyor demek ki.
Geçmiş olsun size de çok üzüldüm öyle olmasına şuan nasıl peki daha iyisinizdir inşallah daha iyi geçmiştir diğer aylar umarım 🙏🏻

Ben de vajinaplasti düşünüyorum hangi ilde oldunuz bir de fiyat bilgisi vermeniz mümkün mü iyileştikten sonra da sonucu yazarsanız Çok memnun olurum

Merhaba öncelikle geçmiş olsun acaba ameliyattan sonra ne kadar sürede cinsel münasebet gerçekleşti bende olmak istiyorum tabi ki de her insanın iyileşme süresi farklı ama merak ediyorum cevaplarsaniz sevinirim

Merhaba öncelikle geçmiş olsun acaba ameliyattan sonra ne kadar sürede cinsel münasebet gerçekleşti bende olmak istiyorum tabi ki de her insanın iyileşme süresi farklı ama merak ediyorum cevaplarsaniz sevinirim
40 gün kadar ilişki önerilmiyor benim ilk ilişki deneyimim çok güzeldi ameliyat sonrası istediğim darlıktaydı gayet mutluyum şuan keşke daha önce yaptırsaymışım

X