Vajinusmus ANKARA hera klinik 😍

Yaniiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2021
1
-1
37
Herkese merabalar bende bir vajinusmus hastasiydim 2018 yilinda evlendim ve 2020 kasim ayinda bu lanet sikintidan kurtuldum buraya yendikten sonra yazmayi cok istedim vee sunlari soylemek istiyorum sakin benim gibi kendiliginden gecer yok uyku ilaci kullanayim yok icki yok vb bir suru seyy ama hicbiri fayda degil olan yillarina gozyaslarina oluyor hera klinil suleyman eserdag hocami televizyonda gormustum vee inanmamistim 3 4 gunde bu hastalik yenilirmi dedim vee hic arayip sormadim dahi ta ki bosanma durumu ortaya cikana kadar en son carem orasiydi giderken tedirgindim acaba ne olacak olacakmi olmazsa bosanacagim millet ne der hep bu sorular aklimda ama ankara hera klinige gittigimde bizi cok guzel karsiladilar her konuda yardimci oldular ceren hocama ve kahrimi ceken ayla hocama cok tesekkur ediyorum nasil oldu anlamadim 4.gun o sikintidan kurtuldum vee dunyalar benim oldu lutfen bu sikintinizi ertelemeyin o guzel yillarinizi bu sekilde yok etmeyin kurtulamayanlarin allah yardimcisi olsun insallah

Herkese merabalar bende bir vajinusmus hastasiydim 2018 yilinda evlendim ve 2020 kasim ayinda bu lanet sikintidan kurtuldum buraya yendikten sonra yazmayi cok istedim vee sunlari soylemek istiyorum sakin benim gibi kendiliginden gecer yok uyku ilaci kullanayim yok icki yok vb bir suru seyy ama hicbiri fayda degil olan yillarina gozyaslarina oluyor hera klinil suleyman eserdag hocami televizyonda gormustum vee inanmamistim 3 4 gunde bu hastalik yenilirmi dedim vee hic arayip sormadim dahi ta ki bosanma durumu ortaya cikana kadar en son carem orasiydi giderken tedirgindim acaba ne olacak olacakmi olmazsa bosanacagim millet ne der hep bu sorular aklimda ama ankara hera klinige gittigimde bizi cok guzel karsiladilar her konuda yardimci oldular ceren hocama ve kahrimi ceken ayla hocama cok tesekkur ediyorum nasil oldu anlamadim 4.gun o sikintidan kurtuldum vee dunyalar benim oldu lutfen bu sikintinizi ertelemeyin o guzel yillarinizi bu sekilde yok etmeyin kurtulamayanlarin allah yardimcisi olsun insallah
Merhaba nasıl bir tedavi uyguladılar acaba ve ne kadar ücret ödediniz anlatabilir misiniz bende yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum da

Evet ben de artık vajinusmusu yendim. 11 aydır evliyim ve 11 aydır hayatım alt üst oldu. Hiçbir şeyden tat alamaz hale gelmiştim. Ama artık karar verip bu hastalığı yenecektim. Yaptığım araştırmalar sonucu Hera kliniği buldum. Ankara'da da kliniği olduğu öğrenince çok mutlu oldum ve hemen randevu aldım. Giderken çok tedirgin ve korkuyodum ama inanın korkulacak bir şey yokmuş. Dr Ceren katar yıldırım hocamın sayesinde Ayla hocamın güler yüzü ve sabrından dolayı tüm Hera klinik ailesi sayesinde bu hastalığı 3 günde yendim. Ben yaptıysam herkes yapar sadece kendinize inanın ve güvenin gerisi güzel bir şekilde gelecek 😍

Merhaba arkadaşlar şuan bu mesajımı mutlulukla yazıyorum çünkü artık vajinusmus değilim. Zihinsel olarak kötü bi hastalık ama gerçekten bumuymuş diyeceğiniz bi hastalıkmış Öncelikle Ayla hanıma çok teşekkür ederim en zor derecede olan hastalığımı 4 günde çözdü iyiki sizi tercih etmişiz. Bütün vajinusmus hastaları hiç düşünmeden Hera kliniği tercih edebilir.:KK70:

Bende 3 aylık evli vajinusmustum ve yolum Ankara Hera klınıkte kı güzeller güzeli size güven veren içten güler yüzlü cana yakın ayla hanıma denk geldi ve bu benım şansım oldu . Oraya her gidişimde içimi açtı ayla hanım .Hayatımda iz bırakan ve hiç unutamıcam bir insan .ayla hanım ve eşim olmasa başaramazdım .ankara Hera Klınık çok iyi kesınlıkle umutsuz olmayın kendınıze ve özellikle ayla hanıma güvenın

X